+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Сексопедія

Жорсткі соски

Жорсткі соски

Соски - одна з най ерогенніших зон у чоловіків і жінок. Коли вони стає важко, для багатьох це явна ознака хвилювання. Жорсткість сосків також може бути викликана іншими факторами і не завжди пов'язана із сексуальним бажанням.

До якого віку росте пеніс?

До якого віку росте пеніс?

Багато чоловіків стикаються з проблемою відчуття, що їхній пеніс «занадто малий». Молоді люди особливо часто розвивають комплекси, які можуть негативно впливати на повсякденне життя. Можливо, ви самі проходите період статевого дозрівання і маєте проблеми з розміром статевого члена? Можливо, ви доросла людина і вже багато років ставите питання, чи росте ваш пеніс?

Пеніс не такий великий, як середній, не означає, що ваш партнер не отримає задоволення від сексу. Однак, якщо ситуація піддає вас сильній психологічній напрузі, важливо, щоб ви отримали допомогу або дізналися про можливі варіанти.

Мінет

Мінет

Якщо ви запитаєте чоловіків про їхні сексуальні уподобання, однією з відповідей, яку ви часто знайдете, буде мінет, також відомий у просторіччі як «мінет». По суті, і те й інше спантеличує, адже й не дуєш, але про це пізніше. Ні для кого не секрет, що багатьом чоловікам подобається ідея мінету, тому що це означає, що вони можуть по-справжньому побалувати себе, розслабитися та розслабитися.

Якщо ви хочете подарувати чоловікові незабутні враження під час мінету, ви можете наслідувати кілька хитрощів.

Найбільші груди у світі

Найбільші груди у світі

Багато чоловіків не приховують, що їм подобається великі груди. Для деяких людей не має значення, натуральні груди або штучні, вони просто повинні мати великий обсяг. Оскільки попит настільки високий, все більше і більше жінок збільшують груди , особливо, якщо вони працюють в індустрії для дорослих. Одна з них — німкеня Майра Хіллс, яка тепер також може назвати найбільші штучні груди у своєму світі. Однак через те, що вона допомагала із силіконом, цей рекорд не потрапив до Книги Гіннеса.

Вібратор для точки G

Вібратор для точки G

Вібратор для точки G був розроблений, щоб унеможливити можливе: він повинен допомогти вам цілеспрямовано стимулювати точку G. Але наскільки ефективні продукти на практиці, якщо про наявність точки G досі сперечаються? Чи є у вібраторів точки G якесь призначення чи насправді це не що інше, як класичний вібратор іншої форми? Ми гарантуємо ясність!

Інтимна зачіска

Інтимна зачіска

Інтимна зачіска стала модною темою пізніше з 1990-х років. З того часу гоління інтимного волосся стало соціально прийнятним. Але не всі носять бразильську інтимну зачіску, як ще називають повністю оголений образ із вузькою смужкою. Існує набагато більше різноманітності у тому, як ви можете продемонструвати свою інтимну зону. Ми зараз розповімо, які є варіанти і як можна самому стати інтим-перукарем!

Скільки може бути сексуальних партнерів?

Скільки може бути сексуальних партнерів?

Дехто каже, що підбирає по десять різних сексуальних партнерів на місяць, інші закохуються один раз і залишаються разом до кінця життя. Але що саме середнє? Скільки насправді сексуальних партнерів у жінок та чоловіків, і що є нормою? Чи існує взагалі стандарт і чи означає він щось? Ми проливаємо світло на темряву та розповідаємо, хто і як часто змінює партнерів.

Як спокусити чоловіка

Як спокусити чоловіка

Народна мудрість свідчить, що чоловіків легко спокусити. Але чи це так насправді? Невже чоловіків легко знайти? Насправді це не обов'язково, а справжня гра-спокуса приносить задоволення і приносить трохи хвилювання. Ми підвели для вас підсумок, чому мова тіла відіграє велику роль у спокусі чоловіка і які ще є поради та рекомендації.

Спокуса: саме по собі мистецтво

Спокуса: саме по собі мистецтво

Спокушання іншої людини – це високе мистецтво. Ви не хочете переконувати іншу людину, ви хочете переконати її зайнятися з вами сексом. Для цього існують різні варіанти та способи. Важливо, щоб ви поважали межі свого партнера та не чинили на нього тиску.

Скільки калорій спалюєте під час сексу?

Скільки калорій спалюєте під час сексу?

Секс - це задоволення, у цьому немає сумнівів! Але чи правда те, що люди кажуть, що секс спалює більше калорій, ніж біг підтюпцем? Це була б одна з найкращих причин скасувати регулярні поїздки по дому і натомість поспілкуватися з коханою людиною ближче. Чи є сексуальний калорій калькулятор, який показує, наскільки ви були активні? Пояснюємо скільки шоколаду можна з'їсти після гарячого номера.

Секс із обмеженнями

Секс із обмеженнями

Секс з обмеженнями? Секс у наручниках? Це тільки для БДСМ, так? Неправильно, бондаж-ігри дуже популярні і поза хардкор-сцени. І на це є вагомі причини! Ми розповімо вам, чому бути пов'язаним під час сексу може бути так захоплюючим і чому не завжди обов'язково використовувати наручники. Ми також розглянемо, що слід враховувати при першому використанні пристроїв, що утримують.

Все про фетиш-секс

Все про фетиш-секс

Існує безліч фетишів, які не обов'язково завжди повинні носити сексуальний характер. Це слово походить від португальського терміна, що означає магію або магічні засоби, і це також первісне значення фетишу. У багатьох народів певні предмети мають магічну силу, тому їх традиційно шанують. Насправді фетиш - це об'єкт бажання, спочатку до сексу він не мав жодного відношення.

Лише у 19 столітті було встановлено зв'язок еротики та сексу. Французький психолог досліджував, що люди можуть зациклюватися на певних об'єктах чи сексуальних практиках у еротичному сенсі. Фетиш-секс сьогодні, як і раніше, залишається табуйованою темою, оскільки багато тенденцій, як і раніше, сприймаються суспільством критично. Але є багато людей, які без особливого фетишу взагалі не одержують задоволення від сексу.

БДСМ раб. Підкорення та покора

БДСМ раб. Підкорення та покора

СМ та БДСМ — це щось більше, ніж просто заподіяння болю. Обидва партнери разом вирішують, як далеко вони можуть зайти. Особливою популярністю користуються ігри D/S (Dom & Sub). Для цього вам потрібний раб. Хочете знати, що таке БДСМ-рабиня і як вона поводиться? Тоді вам варто читати далі!

«50 відтінків сірого» залучили до кінотеатрів кілька мільйонів глядачів. Можливо, ви теж бачили фільм? Для багатьох цікавість до задоволень, відданості та домінування була надто велика, але фільм слід розглядати швидше як любовний фільм з деякими садомазохістськими елементами і не слід асоціювати його з класичним напрямом БДСМ. Тому що: реальність щодо БДСМ та Ко виглядає трохи інакше.

Як цілуються закохані чоловіки? Очі розплющені чи закриті

Як цілуються закохані чоловіки? Очі розплющені чи закриті

У 1985 році гурт Purple Schulz випустив пісню «Junge in Love», гімн усім тим чоловікам, у яких у животі метелики, а на думці немає нічого, крім поцілунку черв'яної дами або валета черв'яків. Але вони не відповіли на важливе питання. Як насправді цілуються закохані чоловіки? Чи відрізняється поцілунок у коханні від поцілунку дружби плюс? А які види поцілунків є актуальними для пар?

Відносини без сексу

Відносини без сексу

Для багатьох людей секс є частиною стосунків. Самотні люди часто явно хочуть відновити стосунки, тому що сумують за сексом. Але є й пари, котрим сексуальність взагалі не грає ролі. Чому це так? У чому привабливість стосунків без сексу і чи можуть вони взагалі працювати?