+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Територія сексу

Від роману до стосунків – чи все може пройти добре?

Від роману до стосунків – чи все може пройти добре?

«У мене просто роман?» Багато людей ставлять це питання, коли не зовсім зрозуміло, що саме між вами відбувається. І навіть якщо спочатку були прояснені фронти і насправді передбачалося, що все зводиться до сексу, іноді можуть змінюватися почуття. Від роману до відносин – чи це працює, і якщо так, то про що слід пам'ятати? Хіба партнери за романом не завжди прощаються чи є й самотні люди, які мають романи? Ми розповімо вам, як визначити, чи замішані почуття та чи є шанси на стосунки!

Роман із начальником: чи є ризик звільнення?

Роман із начальником: чи є ризик звільнення?

Ви випили занадто багато глінтвейну на різдвяній вечірці і потім опинилися в ліжку? Спочатку це проблема. Навіть якщо ця людина — ваш начальник, спочатку вам нема про що турбуватися. Однак якщо одноразовий секс із начальником переріс у жарку інтрижку, варто задуматися про можливі наслідки. Звичайно, така справа також спричиняє деякі ризики.

Пози для сексу для чоловіка стрільця

Пози для сексу для чоловіка стрільця

Чи знаєте ви, що кожному знаку зодіаку ідеально підходять різні пози в сексі? Якщо ви знаєте найбільш підходящі для вашого знака зодіаку пози в сексі, вам буде набагато простіше знайти відповідного партнера. Адже якщо ваші улюблені пози гармонують, то в ліжку буде добре! Тут ви знайдете улюблені сексуальні позиції чоловіків-Стрільців.

Що таке презерватив?

Що таке презерватив?

Ви, звичайно, знаєте, що таке презерватив, і вам буде цікаво, чому ми ставимо вам таке дивне питання. Зрозуміло, що презерватив служить для захисту від венеричних захворювань та небажаної вагітності. Але чи знаєте ви також, як насправді були винайдені презервативи та які існують їхні типи? Ми розповімо вам все, що вам потрібно знати про презервативи.

Анальне тренування

Анальне тренування

Анальне тренування тепер звучить як новий трендовий вид спорту, пов'язаний із сідницями. Однак ви, мабуть, не спалите з ним калорії; йдеться швидше про оптимальну підготовку вашого анального каналу до подальшого анального сексу або до анального фістингу та інших практик. Нижче ми розповімо, що потрібно враховувати під час тренувань і чому це може бути справді корисно.

Секс утрьох із дівчиною

Секс утрьох із дівчиною

Секс утрьох, також відомий як Menage a Trois, - одна з найвідоміших і найпопулярніших сексуальних фантазій багатьох жінок і чоловіків. У той самий час ця фантазія найчастіше реалізується практично. Але чи можете спробувати щось подібне зі своїм партнером? Ми розповімо вам, що потрібно враховувати при плануванні сексу втрьох зі своєю дівчиною і які важливі правила є, щоб у ваших стосунках зберігалася гармонія.

Прелюдія, Чоловік

Прелюдія, Чоловік

Якщо вірити популярній приказці, жінкам потрібний  годинник прелюдії, тоді як чоловіки вважають за краще починати відразу. Якщо ви нас знаєте, то знаєте, що ми не звертаємо уваги на такі кліше, а вважаємо за краще мати справу з фактами. Ось чому ми даємо вам всю необхідну інформацію про те, що приносить чоловікам прелюдія і як ви можете подарувати своєму партнеру особливі моменти задоволення.

Чи є гомосексуальність з народження?

Чи є гомосексуальність з народження?

Коли жінка цілує іншу жінку на вулиці або два чоловіки тримаються за руки, на неї часто кидаються здивовані погляди інших перехожих. Хоча гомосексуалізм широко прийнятий у нашому суспільстві, все ще є люди, яких він непокоїть. Говорять, що від п'яти до семи відсотків людей гомосексуалісти.

Але звідки береться гомосексуальність? І як він утворюється? Наука намагається знайти відповіді: на думку дослідників, гомосексуальність є вродженим і, отже, цілком природним аспектом людської сексуальності. Говорять, що існують різні фактори, за допомогою яких можна довести гомосексуальність людини в організмі.

Присоска для клітора, вакуумний вібратор

Присоска для клітора, вакуумний вібратор

Деяким жінкам важко досягти оргазму під час вагінального сексу, і іноді це може дуже засмучувати. Секс-іграшки можуть допомогти. Таким чином, ви можете чудово розширити свою любовну гру за допомогою кількох секс-іграшок, щоб кожна жінка виправдала свої гроші.

З іншого боку, можливо, у вас взагалі немає партнера, але ви не бажаєте пропустити приємні кульмінації. Якщо ви хочете спробувати щось окрім стимуляції рук та пальців, вам підійде кліторальний стимулятор присоски.

Секс-рабиня – сексуальне бажання служити!

Секс-рабиня – сексуальне бажання служити!

Підпорядкування та домінування є частиною численних еротичних ігор. Іноді сюди входить роль сексуальної рабині, яка підпорядковується одному чи декільком людям та виконує бажання свого господаря чи коханки.

Что такое збочений секс?

Что такое збочений секс?

Хто насправді визначає, що мається на увазі під «нормальною» сексуальністю? Оскільки в кожної людини своє розуміння нормальності, чітких вказівок не існує. Звичайно, існують незвичайні сексуальні практики та переваги, які зазвичай подобаються меншості, але для цих людей вони абсолютно нормальні. Все, що більшість людей не вважає звичайним, об'єднується під терміном збочений секс.

Однак точного визначення не існує, оскільки у деяких людей збочений секс починається з використання секс-іграшок. Інші ж віднесли б сексуальні практики у сфері БДСМ до перекрученого сексу. Так що, якщо ви взагалі віддаєте перевагу м'якому, квітковому сексу, то все інше, ймовірно, для вас буде вважатися збоченим сексом.

Італійський секс – що це таке

Італійський секс – що це таке

Гостинність та смачна їжа – є багато причин обрати Італію. Але що таке італійський секс? Чи є за цим якась захоплююча позиція, яку по-справжньому можуть освоїти лише італійці? Ми розповімо, як італійський секс влаштований і на що потрібно звернути увагу.

Рольові ігри під час сексу

Рольові ігри під час сексу

Рольові ігри – чудовий спосіб внести різноманітність у особисте життя. Вони не тільки дуже захоплюючі, але й дуже різноманітні – адже ви можете бути будь-ким. Стати сексуальною медсестрою чи зустріти свого партнера як незнайомця у барі? Існує безліч варіантів рольових ігор, які подарують багатьом парам сексуальне збудження. Але які еротичні рольові ігри під час сексу є насправді? Ми просвітимо вас!

Софтсекс – ніжний спосіб заняття коханням!

Софтсекс – ніжний спосіб заняття коханням!

Увага, милі кішки та кошенята: м'який секс дуже модний і може принести в ліжко нові захоплюючі відчуття. Те, що іноді ще називають квітковим сексом (але під цим терміном його швидше називають нудним та врівноваженим), може багато чого запропонувати. Ми розповімо вам про ніжний спосіб полюбити себе!

Як зробити змазку самостійно

Як зробити змазку самостійно

Змазка є незамінним помічником у багатьох сексуальних практиках. В інтересах сталого розвитку, але навіть якщо у вас закінчилися витратні матеріали, завжди є поради, як зробити мастило самостійно. Ми розповімо, на що потрібно звернути увагу і за яким рецептом можна приготувати по-справжньому приємне для шкіри та відповідну смазку.