+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Територія сексу

Негласні правила першого сексу

Негласні правила першого сексу

Перша близькість з новою дівчиною – це завжди інтрига та непередбачуваність. Навіть якщо ви подумки спланували весь процес, це не означає, що все піде за вашим сценарієм. Адже перше враження – найважливіше, тому розглянемо кілька порад, щоб уникнути помилок.

Філософія Камасутри

Філософія Камасутри

«Камасутра» - філософське вчення в галузі знань про взаємини чоловіка та жінки – Камашастри. Вчення з'явилося в Стародавній Індії в III-IV століттях н. Завдяки систематизації та великому обсягу викладу «Камасутра» почала розглядатися як інтимне керівництво. Назва утворилася з двох слів: «кама» – кохання та «сутра» – вчення.

Відмінність реального сексу від порно

Відмінність реального сексу від порно

Надивившись порнофільмів, багато хто думає, що такий самий сюжет має відтворюватися в спальні. Однак наперед написаний сценарій не є відображенням реального життя. Розглянемо деякі відмінності.

Тип жінки та шлях до її оргазму

Тип жінки та шлях до її оргазму

Люди поділяються на три типи: візуали, аудіали та кінестетики. Щоб визначити тип, треба дізнатися, який орган чуття є провідним. Звісно, ​​чистих типажів немає, але з них завжди виділяється більше, ніж інші. Розглянемо кожен тип докладніше та підберемо шлях до жіночого задоволення.

Чому чоловік не активний у ліжку?

Чому чоловік не активний у ліжку?

Чоловік лежить у ліжку, зображуючи колоду, а я все роблю сама, - саме такі фрази все частіше зустрічаються на просторах інтернету та в кабінетах сімейних психологів. Чому так відбувається? Розглянемо основні причини сексуальної пасивності.

Спокушаємо дівчину в нічному клубі

Спокушаємо дівчину в нічному клубі

Молодь відвідує нічні клуби для знайомств. Адже весела атмосфера, алкоголь та заводна музика сприяє швидким знайомствам. Тому багато хто покидає клуб не одні, а в компанії жінки. Розглянемо деякі поради, які допоможуть спокусити дівчину у клубі.

Як підвищити жіноче лібідо?

Як підвищити жіноче лібідо?

Жіноче лібідо – не що інше, як сексуальне бажання жінки. Під різними обставинами воно може згасати, з кожним роком ця проблема стає дедалі актуальнішою.

У чоловіків закріпилася думка, що ідеальна жінка повинна заводитися з півоберту. Але насправді все зовсім не так: збільшується кількість самотніх жінок, які не хочуть стосунків і сексу, також жінкам доводиться кохатися без бажання, щоб не образити чоловіка.

Сексуальні панчохи чи сюрприз для коханого

Сексуальні панчохи чи сюрприз для коханого

Чому панчохи збуджують чоловіків?

Психологи та чоловіки одноголосно заявляють – однією з головних еротичних фантазій є секс у панчохах. Мереживний аксесуар підвищує чоловіче лібідо і викликає сильний сексуальний потяг.

Завдяки телебаченню у нас склалася думка, що фатальна, спокуслива жінка повинна бути неодмінно в панчохах, спідниці і з червоною помадою. Не дивно, що чоловік хоче стати власником такої жінки.

Жінки теж нерідко дивляться фільми категорії 18+, тому неодмінно уявляли себе у подібних образах. Одягаючи панчохи, жінка стає більш впевненою та розкутою, що дуже подобається чоловікам.

Кордони панчіх притягують погляд до стегон, акцентуючи трикутник із жіночими статевими органами. Саме це місце є найбажанішим для чоловіків.

Як досягти сексу без зобов'язань?

Як досягти сексу без зобов'язань?

Якщо нова пасія після короткого знайомства починає натякати, що настав час жити разом, знайомити батьків і вести спільний побут, а вам потрібен тільки секс – то вихід є! Ми розповімо, як чітко показати, що ваші стосунки лише секс без зобов'язань.

Як зрозуміти, що чоловік імітує оргазм?

Як зрозуміти, що чоловік імітує оргазм?

Вважають, що жінки досить часто імітують оргазм. Але чоловіки теж це роблять не рідше за жінок. Цікаве дослідження у Монреалі показало, що у чверті статевих актів чоловікам доводилося імітувати оргазм. Серед причин був занадто довгий статевий акт, сильна втома чи згасання бажання та ерекції.

Незручності не місце в ліжку

Незручності не місце в ліжку

Більшість сексуальних проблем пов'язані не з фізіологічними особливостями, і з психологічними комплексами. Сучасне суспільство схиблене на красі, тому будь-які відхилення від нав'язаного ідеалу змушують людей соромитися свого тіла. Що потрібно робити, щоб повністю розслабитися в ліжку?

СЕКС ВЗИМУ: МІФИ І ПРАВДА

СЕКС ВЗИМУ: МІФИ І ПРАВДА

Багато хто вірить міфам про секс узимку, про те, що це дуже шкідливо для здоров'я. Давайте розглянемо 5 міфів на цю тему і з'ясуємо, чи правдивий хоч один із них, щоб ви могли займатися сексом, не побоюючись при цьому за своє здоров'я. 

Міф №1: обов'язково застудіться, якщо перебуватимете на морозі надто довго. Ніколи не займалися сексом на вулиці взимку, бо боялися застудитись на морозі? Але причиною застуди є зовсім не мороз, а різні мікроскопічні бактерії та віруси, яким складно вижити під час дуже низьких темпер...

Переваги та недоліки полігамного сексу

Переваги та недоліки полігамного сексу

Існує кілька плюсів полігамного сексу. До них можна віднести:

- Полігамний секс розпалює пристрасть, збільшує рівень близькості та довіри пари. 
- Займаючись сексом із кількома партнерами, ви можете навчитися новим позам. Це підніме вашу сексуальність і впевненість у собі, а також додасть безцінного досвіду.

Полігамний секс може бути безпечним

Полігамний секс може бути безпечним

Якщо у людини багато сексуальних партнерів, вона має бути дуже обережною, щоб уникнути небажаної вагітності, венеричних захворювань (інфекцій, що передаються статевим шляхом). Тому безпечний секс у таких умовах – дуже важливе поняття.

Як правило, під час полігамних відносин ексуальна енергія неймовірно сильна. І дуже просто втратити над собою котроль, у момент пристрасті можна забути про контрацептиви. До того ж, навіть найнадійніші засоби безпеки іноді підводять... Тому, враховуючи всі ризики, використання і бар'єрного методу (тобто презервативів), і протизаплідних таблеток, буде найбільш розумним рішенням.