+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Фаллоімітатори

Вибираємо фалоімітатор

Вибираємо фалоімітатор

Ринок інтимних товарів надає величезний асортимент фалоімітаторів, тому новачкам буває важко визначитися з вибором. Фалоси мають різну форму та розміри, відрізняються текстурою та додатковими пристроями.

Як вибрати розмір?

Популярні іграшки для лесбійських пар

Популярні іграшки для лесбійських пар

Дівчата за вдачею дуже винахідливі, тому завжди готові до експериментів у ліжку. У пошуках додаткових насолод вони часто відвідують магазини з інтимними іграшками. На що зазвичай падає їхній вибір?

Страпони

Дівчата віддають перевагу страпонам з кріпленнями у вигляді ремінців. Як правило, це фалоси з кібершкіри, силікону чи гелю.

Новачки вибирають класичні моделі з фалоімітаторами або вібраторами. Більш просунуті дівчата наважуються на страпони з різними кріпленнями (на руку, на ногу), щоб спробувати унікальні пози для сексу.

Різновиди фалоімітаторів

Різновиди фалоімітаторів

Це категорія дуже корисних і потрібних товарів, які в наш час є аналогом чоловічого статевого члена, що точно нагадує відтворюючи його зовнішній вигляд, форму і навіть колір.

Фалоімітатор (синонім дилдо, від англ. dildo ) - виріб, який повністю імітує збуджений статевий член і може використовуватися як чоловіками, так і жінками.