+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Секс кульки

Все про техніку Кегеля

Багато хто чув про вправи Кегеля, які зміцнюють інтимні м'язи. Незважаючи на легкість, що здається, виконати їх непросто.

Де є м'язи тазового дна?

Щоб дізнатися, де розташовані потрібні м'язи, необхідно ретельно вимити руки, лягти та вставити палець у піхву. Уявіть, що ви затримуєте сечовипускання, відчуєте пальцем, як піднімається тазове дно.

Як правильно користуватися вагінальними кульками?

Як правильно користуватися вагінальними кульками?

Вагінальні кульки винайшли дуже давно, але вони досі мають величезну популярність серед представниць слабкої статі. Вперше їх почали використовувати ще в стародавньому Китаї, коли гейшам було необхідно додати своєму образу трохи сексуальності та пристрасті. Сьогодні їх застосовують як внесення різноманітності в сексуальне життя, що набридло, а також для тренування, щоб повернути в тонус м'язи піхви в післяпологовий період.

Що таке вагінальні кульки?

Що таке вагінальні кульки?

Вагінальні кульки – це поширена секс-іграшка, призначена для того, щоб повернути колишню пружність та привести до тонусу м'язи піхви. Вони складаються, як правило, із двох або трьох послідовно з'єднаних між собою кульок однакового розміру. Засобом з'єднання можуть бути нитка або ланцюжок. Історії відомо, що такий вид кульок використовувався ще у Стародавньому Сході. Саме тоді жінки вперше навчилися використовувати різноманітні саморобні іграшки з метою зміцнення м'язів піхви, тим самим доставляючи нові, неперевершені відчуття своїм другим половинкам. Також це допомагало їм відновити колишню гнучкість інтимної зони після пологів.

Багато лікарів сходяться на думці, що вагінальні кульки можуть завдяки простим вправам максимально позитивно вплинути на м'язи жіночих статевих органів. Ці іграшки не здатні власними силами доставити сексуальне задоволення жінці, проте, якщо застосовувати їх як додатковий елемент під час сексуальних ігор у ліжку, результат може перевершити всі очікування. Для досягнення максимального ефекту при використанні вагінальних кульок, як засобу підвищення задоволення під час сексу, рекомендується застосовувати зволожуючі лубриканти та масажні олії. Це допоможе уникнути неприємних відчуттів при введенні кульок усередину.

Вагінальні кульки - поради

Вагінальні кульки використовуються жінками і є дуже популярними для різноманітності і не тільки, також для тренування м'язів піхви, тим самим жінка розвиває обсяг свого піхви, роблячи його вужчим та пружнішим.

Після використання вагінальних кульок, під час інтимної близькості, чоловік і жінка яскравіше відчувають оргазм і відчувають його на повну. За рахунок такого масажу, при використанні вагінальних кульок зі зміщеним центром ваги, посилюється приплив крові до найвіддаленіших зон піхви, які навіть при бурхливому сексі залишаються осторонь.