+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Збуджуючі препарати

Крем для збільшення члена

Крем для збільшення члена

Основою чоловічої самооцінки в ліжку з будь-якою дівчиною є, безперечно, розмір його статевого члена. Абсолютно кожен чоловік на планеті був би не проти додати до своєї чоловічої гідності пару сантиметрів. Адже величезний член – запорука великої популярності серед жінок та гарантований успіх у ліжку.

Найпростішим способом на сьогоднішній момент щодо збільшення розмірів статевого органу у чоловіків є використання різних гелів і кремів, виготовлених спеціально для цієї мети. А якщо разом з кремом задіяти різні механічні пристосування, такі як помпа, еспандер та ін., тобто ймовірність досягнення неймовірних результатів вже за який час, але тільки за умови систематичних занять.

Збудливі смазки

Збудливі смазки

Основними компонентами всіх збудливих лубрикантів є стимулюючі речовини, здебільшого виготовлені на основі натуральних інгредієнтів. Вони забезпечують розширення судин, викликаючи приплив крові до статевих органів, що, своєю чергою, позитивно позначається лише на рівні чутливості. А всім відомо, чим вищий рівень сексуального збудження під час пологого акту, тим швидше обидва партнери зазнають потужного оргазму, оскільки через безпосередній контакт, стимуляція відбувається як у чоловіка, так і у дівчини.

Пролонгатори

Пролонгатори

  • Пролонгатори - це препарати, які призначені для запобігання передчасному сім'явипорскування та продовження статевого акту до того моменту, поки партнерка не досягне оргазму. Вони можуть бути у формі спрею, гелю, крему або крему-лубриканта.
  • Лубриканти , що містять екстракти лікарських рослин та вітамінів – запобігають виникненню алергічних реакцій чутливої ​​шкіри статевих органів, а також сприяють швидкому загоєнню мікротравм та потертостей.
  • Протизаплідні лубриканти - за рахунок ніжного ковзання підтримують слизові оболонки статевих органів у здоровому стані. Разом із презервативом перешкоджають його розриву та запобігають появі небажаної вагітності;