+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Страпони

Сексуальні іграшки: великі страпони

Сексуальні іграшки: великі страпони

Майже в кожному секс-шопі можна придбати страпони , представлені в широкому асортименті. Це чудовий спосіб для взаємного задоволення гомосексуальних пар, а також варіант для тих чоловіків, які з будь-яких причин не здатні провести повноцінний статевий акт. Так, залежно від кінцевих цілей використання страпони діляться на ті, що кріпляться до тіла за принципом трусиків, а також ті, що фіксуються ременями. Як правило, трусики представлені в одному розмірі, а ремені можна регулювати за обсягом. Ремені для фіксації на стегнах можуть бути виготовлені з різних матеріалів, починаючи штучною або натуральною шкірою та закінчуючи латексом.

Навіщо потрібні страпони?

Навіщо потрібні страпони?

Страпон це така іграшка, на яку вирішується не кожна пара. Для деяких він є невід'ємною частиною інтимного життя.

Розглянемо ситуації, у яких без страпон неможливо отримати сексуальне задоволення.

Лесбійські пари

Такі спілки вже не рідкість, але мало хто розуміє, з якими труднощами дівчатам доводиться стикатися. 

Як вибрати страпон?

Як вибрати страпон?

Страпон - це універсальна секс-іграшка, здатна значно полегшити статеве життя. Його можуть використовувати як жінки, і чоловіки.

При покупці страпон слід враховувати кілька аспектів, які зроблять аксесуар ефективним для конкретної пари. Розглянемо деякі з них.

Розмір

Цей фактор насамперед впливає на безпеку та комфорт при використанні.

  • Чоловік + жінка: якщо пара готова до зміни ролей, вибір слід зупинити на невеликих р
Чоловічий страпон: оргазм від подвійного проникнення

Чоловічий страпон: оргазм від подвійного проникнення

Страпон зазвичай асоціюється з лесбійськими парами, які чудово обходяться без чоловіків. Цей образ навіяний порно-індустрією, але сьогодні ми позбудемося стереотипів, що склалися.

Навіщо потрібний чоловічий страпон?

Якщо ваша половинка мріє про подвійне проникнення, а ви проти сторонньої людини в спальні, то така секс-іграшка легко вирішить проблему і принесе задоволення обом партнерам.

Що таке подвійний страпон?

Що таке подвійний страпон?

Подвійний страпон - це секс-іграшка, що дозволяє не тільки проводити стимуляцію внутрішніх стінок піхви та ануса, але також завдяки наявності додаткових відростків, стимулювати кліторальну зону. У цей час другий партнер, на якому одягнений страпон, отримує задоволення від ще одного фалоса, який розташований на внутрішній частині виробу. Такі іграшки, як правило, розраховані на використання під час лесбійських ігор, коли обом дівчатам відразу захотілося отримати насолоду від стимуляції внутрішньої зони піхви.

Що таке страпон?

Що таке страпон?

Страпон називається поширена по всьому світу сексуальна іграшка, виконана у вигляді фалоімітатора, прикріпленого спеціальними утримуючими ремінцями до трусиків. Існують страпони :

  • у яких замість фалоімітатора основну роль відіграє вібратор або анальний стимулятор,
  • у якого є виїмка для статевого члена,
  • страпони для подвійного проникнення, як внутрішньої, так зовнішньої стимуляції статевих органів.
Страпони-фаллопротези

Страпони-фаллопротези

Якщо ваш статевий партнер страждає на повну або часткову відсутність ерекції, а перед кожним сексуальним контактом вживати різні засоби для вирішення цієї проблеми не є можливим, у такому випадку можна скористатися допомогою страпона-фаллопротезу. На сьогоднішній день, це, мабуть, найцікавіший пристрій для вирішення подібних сексуальних проблем. Адже ні для кого не є секретом те, що практично всі чоловіки віком від 50 років страждають від такої недуги. Але це не привід відмовлятися від задоволення своєї другої половинки. А така іграшка здатна не тільки повернути вас до ладу, але й доставити неймовірну сексуальну насолоду як вам, так і вашій дівчині. Крім того, за її допомогою ви зможете внести певну різноманітність у ваше сексуальне життя, завдяки різним насадкам, вібраторам, стимуляторам і т.д.

Страпони для чоловіків та жінок

Страпони для чоловіків та жінок

На жаль, у сучасному світі все ще панують стереотипи, що страпон – це виключно жіночий аксесуар, більш того, що ним можуть користуватися лише люди з нетрадиційними поглядами на інтимні стосунки. Але невже це так? Адже останні кілька років цей вид іграшки набрав величезної популярності. І зовсім не варто вважати, що кількість одностатевих пар значно зросла. Насправді, правда полягає в тому, що страпон - це універсальна іграшка, яка підходить як чоловікам, так і жінкам, тому її використання цілком доречне в традиційних гетеросексуальних парах, які лише вирішили спробувати щось нове в ліжку і захотіли втілити все сексуальні мрії та бажання в життя.

Страпони, пегінг та жіноче домінування

Страпони, пегінг та жіноче домінування

Нещодавно, такий різновид доставлення сексуального задоволення як пеггинг можна було віднести до підрозділу БДСМ. Але останнім часом це стало не лише популярним, а й у деяких парах необхідним елементом кожного статевого акту. Пеггінг – це форма жіночого домінування, при якому дівчина приносить чоловікові сексуальне задоволення за допомогою багаторазової стимуляції анального отвору за допомогою страпона.. Вона відрізняється від звичайної сексуальної практики тим, що крім фізичного сексуального задоволення, обидва партнери отримують психологічні задоволення. Така моральна насолода приходить через можливість помінятися ролями завжди, коли того захочеться. У деяких сексуально активних парах, пегінг практикується з метою різноманітності сімейного життя, а також як класична сексуальна гра, що включає різні покарання і підпорядкування.

Які бувають страпони?

Які бувають страпони?

Страпон – це секс-іграшка, що дозволяє жінкам відчути себе в домінуючих ролях. Вона є фалоімітатором або будь-яким вібратором, який за допомогою спеціального утримуючого механізму кріпиться до тіла. Вона повністю дозволить замінити чоловічий пеніс, якщо це раптом знадобиться. Величезну популярність така іграшка набула серед лесбійських пар. Але також їй все частіше і частіше користуються звичайні пари, щоб внести трохи різноманітності в сімейне життя, що набридло, використовуючи іграшку як підпорядкування дівчині представника сильної статі. А ще за допомогою страпона жінка може випробувати на собі всі принади та емоції від подвійного проникнення.

Страпони можуть бути як жіночі, так і чоловічі. Відмінність таких страпонів полягає в тому, що жіночі моделі передбачають у своїй комплектації можливість розміщення додаткових аксесуарів для стимуляції кліторальної та вагінальної зони. Подвійні страпони, крім основного відростка, мають фалоімітатор, спрямований усередину утримуючого пояса. Такий страпон дозволяє домінуючій дівчині відчувати задоволення від проникнення нарівні з її партнером. Чоловічі страпони мають трохи іншу конструкцію. Вони можуть виконувати роль додаткового відростка задля забезпечення жінці одночасно і анального, а вагінального проникнення. Існують страпони для чоловіка, що мають у фалоімітаторі порожнистий отвір для чоловічого статевого органу. Вони допомагають вирішити проблему зі слабкою ерекцією та передчасним сім'явипорскуванням.

Як використовувати страпон без ремінців?

Як використовувати страпон без ремінців?

Звичними для всіх є страпони з ремінцями (вони кріпляться на стегнах), завдяки яким власне і тримаються фалоімітатори. Таким чином стає можливим займатися сексом, начебто в людини, яка наділа страпон, є член. А от якщо ви хочете випробувати нові почуття, проникаючи у свого партнера, слід спробувати страпон без ремінців. Особливо актуальними вони є для пар, які люблять пеґінг, та лесбіянок, адже таким чином можлива одночасна стимуляція.