+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

БДСМ

Що таке БДСМ

Що таке БДСМ

Бондаж – прив'язування.

Нічого такого не станеться, якщо партнер зв'яже вам руки, ноги, прив'яже до ліжка. Ви давно знайомі не перший рік разом. Спробуйте нову техніку. Можливо вона зможе внести живий струмінь у рутину повсякденного життя. До речі, психологи та сексопатологи вважають, що найвищу насолоду від такого процесу відчуває не той, хто командує та прив'язує, а той, хто виконує роль "жертви". Можна потім помінятися місцями і нехай ваш партнер радіє від захоплення від того, що ви взяли над ним гору.

Секс-іграшки для хард-кору

Секс-іграшки для хард-кору

Хард-кор - це не садо-мазо, але і не звичайна витівка. Деякі аксесуари можуть завдавати біль, але це не робить їх менш сексуальними та привабливими.

Ворота пекла

Трохи болісний, але цікавий аксесуар. Це комплект із металевих кілець, які надягають на пеніс та мошонку. Широке кільце охоплює основу, поступово вони зменшуються, тому останнє кільце у головки є окрасою. Одягати аксесуар потрібно у «спокійному» стані. Якщо кільця не підходять за розміром, можна відчути біль, але деякі спеціально прагнуть цього.

Які бувають кляпи для БДСМ?

Які бувають кляпи для БДСМ?

Кляп чи гаг є класичним атрибутом БДСМ. Він досить легкий у використанні та не вимагає спеціальних навичок. Велика кількість аксесуарів дозволяє проводити безліч різних ігор.

Кляп використовується для обмеження мови, тому під час ігор потрібно стежити за партнером, тому що він не зможе сказати, що йому боляче чи щось не подобається.

Навіщо потрібна шльопавка?

Навіщо потрібна шльопавка?

Існує безліч різновидів батогів, основні з них - шльопанець і спанк. У цій статті ми розглянемо шльопалку - аксесуар з довгим гнучким хлистом, на кінці якого розташована плоска лопатка.

Погладжування

Дотики шлепалки можна порівняти з людською мовою, вона дарує ті самі відчуття.

Електростимулятор для сексу. Як і навіщо?

"Електростимуляція" - лякаюче слово для непосвячених людей. Це не різновид шокової терапії і не секс-іграшка, то що ж це?

Як працює електростимулятор?

Електростимулятор посилає ніжні електричні розряди до чутливих зон. Не бійтеся, ви не отримаєте сильного розряду.

Електростимулятор складається з кількох частин, основна – електробокс. Завдяки йому регулюються потоки струму, його частота та інтенсивність.

Вибираємо девайс для еротичного покарання

Вибираємо девайс для еротичного покарання

БДСМ не може бути повноцінною грою без зброї покарань: батоги, флогери, стеки або батога. Завдавати біль, викликаючи задоволення – це навичка, яку не кожен здатний опанувати.

Для початківців: батоги та флогери

Батога підходить для новачків, так як вона м'яка і безпечна у використанні. Її застосовують під час розігріву, тому поранитися цим атрибутом дуже складно. На кінчику ручки зазвичай розташована петля для руки. Бувають батоги без рукояті, їх називають «снійки».

Бондаж. Твоє перше зв'язування

Бондаж. Твоє перше зв'язування

Бондаж - мистецтво зв'язування, яке застосовується не тільки за БДСМ, але і для нових еротичних відчуттів. Бондаж здатний подарувати пристрасть та ніжність.

Спочатку спробуйте зафіксувати окремі частини тіла. Не потрібно набувати грубих мотузок, мати особливі навички в'язання вузлів. Все, що вам знадобиться – підручні фіксатори у вигляді шарфів або хусток та фантазія.

Кляп у сексуальних іграх

Кляп у сексуальних іграх

Багато шанувальників БДСМ не представляють своїх розваг без спеціальних секс-іграшок. Саме вони надають сексу деякого колориту та атмосферності. Найпопулярнішими аксесуарами є наручники, кляпи, маски, нашийники, бандажі і т.д. З їхньою допомогою набагато легше увійти в необхідний образ і повністю насолодитися новими відчуттями від близькості. Але ми хотіли б детальніше розглянути питання про кляп в сексуальних іграх. Не секрет, що і чоловіки, і жінки люблять чути солодкі стогін своєї другої половинки під час сексуальних втіх. Тоді навіщо використовувати кляп, і чи необхідний він взагалі?

Які бувають наручники

Які бувають наручники

Серед молодих пар, які зусиллями намагаються піднести своє сексуальне життя на новий рівень, розваги з наручниками є найпопулярнішими і витонченими. Адже маємо вони , дозволять вам і віщому статевому партнеру у всій красі відчути загальну інтимну близькість, розкрити найнестримніші фантазії один одного, і урізноманітнити ваше сексуальне життя. Такий аксесуар, безперечно, має бути в колекції секс-іграшок у кожного, хто готовий на відчайдушні експерименти заради свого задоволення та задоволення своєї другої половинки. Фантазія, виявлена ​​в ході інтимної близькості із застосуванням наручників, може містити в собі елементи грубості, жорстокого домінування та підпорядкування .може занурити вас у вир пристрасті, ніжності та романтичних ігор. Вибір правильного напряму залежатиме лише від вашого бажання. Еротичні ігри, які доставлять вам неймовірні відчуття, стануть ще більш непередбачуваними та насиченими, якщо ви почнете використовувати у їх реалізації наручники.

Як правильно займатися фістингом: техніки, способи та інші корисні поради

Як правильно займатися фістингом: техніки, способи та інші корисні поради

Для тих, хто любить вдаватися до різних експериментів у ліжку, напевно, не секрет, що існує багато видів нетрадиційного сексу, які можуть принести парі казкове задоволення. Одним із таких видів інтимної близькості є фістинг. Фістинг - це новий напрямок у сексі, при якому стимуляція піхви або анусу проводиться за допомогою введення кількох пальців, кисті рук, а також стопи. Ця форма сексу вважається досить небезпечною, але при виконанні елементарних правил стимуляція в такий спосіб може подарувати яскраві оргазми, яких не можна досягти при класичному сексі. Фістинг можна займатися як зі своєю другою половинкою, так і самостійно, при цьому використовуючи власні кисті або спеціальні секс-іграшки для фістингу з інтим-магазинів.

З чого почати і чим небезпечний фістинг?

З чого почати і чим небезпечний фістинг?

Фістинг - це досить новий сексуальний напрямок, який відноситься до екстремальних видів сексу. Основою цього є введення кисті рук/ стопи у піхву чи анус.

Щоб практика фістингу приносила обом партнерам задоволення, їм необхідно дуже відповідально підійти до цього процесу. Оскільки розмір кінцівок значно відрізняється від розміру пеніса, необхідно ретельно підготуватися до такого експерименту. Насамперед, потрібно зняти будь-яку напругу і не квапити події. Непідготовлені пари, які ігнорують елементарні правила безпеки, мають високий ризик травмування статевих органів.

Що таке фістинг?

Що таке фістинг?

Фістинг - це специфічний вид сексуальних розваг, при якому в анус або піхву вводиться кілька пальців рук або зап'ястя. Більш досвідчені пари в окремих випадках можуть вводити відразу дві руки або ногу. Також в інтим-магазинах продаються аксесуари, що імітують людську руку, кулак тощо.

Фістинг - це досить новий секс-напрямок, який поки не користується величезною популярністю. Але пари, які практикують такого роду розваги, впевнені, що популяризація цього виду сексу не змусить довго чекати. Для того щоб розібратися що це таке і дізнатися про всі плюси та мінуси фістингу, необхідно ретельно вивчити цей напрямок у сексі та зрозуміти які відчуття відчувають партнери під час такої практики.

БДСМ. З чого почати?

БДСМ. З чого почати?

БДСМ – що це таке? Нерідко подібні питання можна знайти на численних форумах та спеціалізованих сайтах. БДСМ – це вид сексуальних розваг, що ґрунтується на застосуванні грубої сили, доставленні болю партнеру за допомогою спеціальних аксесуарів, а також на беззаперечному послуху, підпорядкуванні та домінуванні. Не варто думати, що застосування подібної практики є збоченням, адже внесення різноманіття в інтимне життя партнерів сприяє зміцненню відносин. Кожна пара знаходить свої причини для БДСМ практики. Для когось це проста цікавість, а хтось хоче спробувати щось новеньке в сексі та втілити всі свої приховані бажання та фантазії. Але для того, щоб таке захоплення не дало негативних наслідків, а спогади від подібних експериментів були приємними, дуже важливо правильно зробити перші кроки.

Як займатися БДСМ?

Як займатися БДСМ?

Що таке БДСМ? Багато хто з нас чув про це, але майже ніхто не може дати чіткого визначення даного поняття. БДСМ – це вид сексуальних розваг, що ґрунтується на бездоганному підпорядкуванні із заподіянням хворобливих відчуттів своєму партнеру. Багатьом такі події нагадують садо-мазо розваги.

Електростимуляція

Електростимуляція

Для тих, хто жодного разу в житті не стикався з цим поняттям, стимуляція ерогенних зон електричними імпульсами може здатися трохи лякаючою, незвичайною і повною протилежністю стандартним методам задоволення. Але тут зовсім навпаки. Електростимуляція дозволяє в найкоротші терміни і практично без будь-яких зусиль довести як себе, так і свого статевого партнера до вищого ступеня сексуальної задоволеності. Справа в тому, що стимуляція проводиться шляхом безпосереднього впливу імпульсного струму на інтимні ділянки тіла, змушуючи м'язи скорочуватися. Але не варто забувати, що це як-не-як електрика, а воно легко може перетворити приємні відчуття на дискомфорт. Все залежить від потужності електростимулятора та ваших особистих фізичних якостей. Залежно від сили впливу струму організм отримує сигнали, які нагадують сигнали від нервових рецепторів. Саме від цього відчуття можуть бути різними: від приємних та ніжних дотиків до сильного удару.