+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Мастурбатори

Тест іграшок: The Satisfyer Men One

Тест іграшок: The Satisfyer Men One

Після того, як бренд Satisfyer вже порадував жінок у всьому світі багаторазовими оргазмами за допомогою революційних продуктів, таких як Satisfyer Penguin або Satisfyer Pro 2 ,Satisfyer Men One починається ера для чоловіків. І що я можу сказати: чоловіки, Satisfyer Men One – абсолютний must-have!

Тест іграшок: The Satisfyer Men Heat Vibration

Тест іграшок: The Satisfyer Men Heat Vibration

Той факт, що секс-іграшки призначені не тільки для жінок, був очевидним вже тоді, коли з'явилися чоловічі мастурбатори Satisfyer. Але те, що чекає на вас, чоловіки, дійсно перевершує все. The Satisfyer Men Heat Vibration - це абсолютне останнє захоплення секс-іграшками для чоловіків ! Особливістю елегантного приносить задоволення є його захоплююча функція обігріву. Іграшка нагрівається до 40 градусів за Цельсієм. І дає вам неймовірно реалістичне відчуття завдяки затишному теплу. Його розмір ідеально лягає в руку та забезпечує зручну роботу. Ви хочете почати прямо зараз, чи не так? Перш ніж ви зможете переконати себе, ось кілька гарячих фактів, які зроблять іграшку прийнятною для вас, перш ніж ви дійсно приступите до справи.

Ідеальні іграшки для чоловіків - штучні вагіна та анус

Ідеальні іграшки для чоловіків - штучні вагіна та анус

Мастурбація - природне заняття, яким займається більшість чоловіків. Просте самозадоволення можна доповнити чимось цікавим та незвичайним. Класичний спосіб урізноманітнити інтимний процес - подивитися порно. Багато хто намагається поєднати швидкість акторів зі своїми рухами. Якщо дія у фільмі стає активнішою, то й чоловік прискорюється. Якщо кадрі показують анальний секс, то кулак стискується сильніше тощо.

Вагіноімітатор

Вагіноімітатор

Іграшки для чоловіків виглядають стандартно, переважно це копії жіночого тіла або його частини: вагіна, сідниці, рот. Справді, складно вигадати щось нове, тому класична модель мастурбатора практично не змінюється.

Матеріал для імітації піхви

Небагато чоловіків наважуються на експеримент із цим видом мастурбатора. Дуже дарма!

З чого роблять мастурбатор для чоловіків?

З чого роблять мастурбатор для чоловіків?

Зростаюча популярність реалістиків викликає багато питань. З чого зроблені вагіни та мастурбатори, чому вони стають липкими, як їх правильно зберігати? Сьогодні ми відповімо на ці запитання.

Що таке ТРЕ?

ТРЕ - термопластичний еластомер, який використовують практично всі виробники мастурбаторів. Матеріал дуже гнучкий і еластичний, має зносостійкість і досить приємний на дотик.

Як отримати більше насолоди від мастурбації?

Як отримати більше насолоди від мастурбації?

Мастурбація – це чудовий спосіб зняти сексуальну напругу без необхідності пошуку партнера для сексу. Якщо у вас на даному етапі життя явні проблеми з постійним статевим партнером, або він не може, як слід, задовольнити вас у сексуальному плані, тоді отримувати задоволення за допомогою мастурбації буде для вас оптимальним рішенням. Так як самозадоволення вже давно перестало бути забороненою темою, як для чоловіків, так і для жінок, то на просторах безлічі джерел з'явилася величезна кількість різної інформації про те, як зробити цю процедуру ще приємнішою та різноманітнішою. А якщо вдатися до допомоги спеціальних магазинів, які займаються продажем товарів еротичного змісту, то мастурбація може стати для вас приємним способом отримання задоволення.

Чи шкідлива мастурбація?

Чи шкідлива мастурбація?

Якою б суперечливою вона не здавалася і як би сильно не зазнавала негативних відгуків з боку громадськості, мастурбація завжди буде присутня в житті кожної сексуально активної людини. Хоча, якщо порівнювати сьогоднішнє ставлення до цього заняття зі ставленням всього кілька років тому, то з роками мастурбація стає дедалі природнішою і дедалі менше критикується. Адже задоволення власних сексуальних бажань і задоволення потреб власного тіла неспроможна і має викликати сором у людини, оскільки є цілком природним і особистим справою кожного. На сьогоднішній день, щоб зробити мастурбацію більш яскравою та вираженою, багато хто вдається до допомоги різних іграшок, таких як вібратори, стимулятори, лубриканти для посилення чутливості статевих органів, мастурбаторівта багато інших. Всі ці дива сексуального світу є абсолютно доступними і продаються у величезній кількості спеціалізованих магазинах, а також на просторах інтернету.

Який вибрати мастурбатор для покупки?

Який вибрати мастурбатор для покупки?

Кожен здоровий чоловік може відчути різке збудження та статевий потяг у будь-який час доби. Цей процес є цілком природним і в ньому немає нічого ганебного. Дуже добре, коли поруч із молодим чоловіком перебуває кохана жінка, яка допоможе вгамувати його бажання та пристрасть. Ну що робити, якщо у чоловіка немає постійної статевої партнерки, а самозадоволення не приносить бажаного морального задоволення? Та й ні для кого не секрет, що тривала помірність від сексу негативно позначається на чоловічому здоров'ї.

Вагіни та мастурбатори

Вагіни та мастурбатори

Штучна вагіна та мастурбатор – імітатор жіночих статевих органів різних форм (від найпростіших до супер-реалістичних), виготовлених їх різних матеріалів (силікон, кіберсилікон, латекс), з вібратором або без нього. Вагіни можуть бути як суцільні, так і окремі (анус або вагіна окремо).

Користуючись вагіною, будь-хто зможе забезпечити собі постійний секс, можливо, якого у нього вже давно не було. І відчуття від цього будуть ні крапельки менше, ніж із реальною дівчиною за рахунок усіляких м'яких шишечок-збудників. Чоловічий пеніс зазнає активного масажу і чоловік отримує неземне задоволення, яке закінчується потужним оргазмом.