+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Інструкції

Останнє захоплення: менструальна чаша

Останнє захоплення: менструальна чаша

Ви ще не чули про менструальну чашу? Тоді сьогодні ми познайомимо Вас з останньою тенденцією, якою дотримується все більше жінок! Чашка, що вводиться в піхву, може збирати менструальну кров і призначена для заміни тампонів і прокладок.

Як обробляти інтимні іграшки

Як обробляти інтимні іграшки

Своєчасність обробки

Важливо знати, що інтимні іграшки обов'язково треба мити і знезаражувати відразу після придбання, навіть якщо вони перебували в герметичній індивідуальній упаковці. Стерильність на підприємствах-виробниках навряд чи хтось зможе гарантувати. А вироблена вчасно обробка допоможе уникнути непотрібних проблем зі здоров'ям.

Поради щодо шопінгу в інтимному магазині

Поради щодо шопінгу в інтимному магазині

Якщо ви вирішили внести різноманітність у сексуальне життя, настав час прогулятися в секс-шоп. Цей магазин нічим не відрізняється від інших, хіба що його товари пов'язані зі статевим життям. Тому якщо ви зібралися за покупками або просто на розвідку, то скористайтеся деякими порадами.

Де та як зберігати інтимні аксесуари?

Де та як зберігати інтимні аксесуари?

Якщо ви придбали секс-іграшку, то у вас неодмінно з'явиться питання: де її сховати? Погодьтеся, буде ніяково, якщо на аксесуар натраплять члени сім'ї або гості. Ваша мета - знайти місце, де іграшка буде прихована від сторонніх очей. Ідеальний варіант - спальня, туди гості точно не зайдуть, але й там не варто залишати аксесуар на чільному місці.

Як доглядати секс-іграшки?

Як доглядати секс-іграшки?

Не секрет, що різні захворювання, у тому числі і ЗПСШ, можуть передаватися через секс-іграшки. Особливо якщо ви поділяєте аксесуари з партнером. Але правильний догляд та ретельне очищення допоможе уникнути неприємних наслідків.

Коли міняти секс-іграшку?

Термін служби секс-іграшки залежить безпосередньо від її господаря. Хтось використовує аксесуар пару разів на місяць, хтось щодня. Інші недбало ставляться до правил зберігання, застосовують непідходящі мастила або не очищають після сексу.

Розглянемо моменти, які вказують на те, що секс-іграшку настав час міняти.