+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Вакуумні помпи

Як використовувати вакуумну помпу?

Як використовувати вакуумну помпу?

Вакуумна помпа – незамінна річ у колекції чоловічих секс-іграшок. Вона допомагає посилити ерекцію, з нею можна мастурбувати. Як користуватися помпою?

Як працює вакуумна помпа?

Помпа є насосом, який викачує повітря, тим самим створюючи вакуум. Вона складається з герметичного циліндра, на який одягається еластична манжета. Зверху розташований шланг та груша, обладнана кнопкою скидання тиску.

Вакуумні помпи для жінок

Вакуумні помпи для жінок

Вакуумні помпи для жінок – це ще один різновид секс-іграшок, який надає не тільки масажну дію на вагінальну та кліторальну область, але також і стимулює їх, посилюючи відчуття від заняття сексом та сприяє досягненню найсильніших оргазмів. На сьогоднішній день, на сторінках інтимних інтернет магазинів, можна знайти три види вакуумних помп.

Кліторальні вакуумні помпи - використання помпи для стимуляції клітора дозволяє забезпечити найчутливішу зону жіночого організму додатковим припливом крові. Цей процес у кілька разів посилить опущення при стимуляції, тим самим приносить незабутнє задоволення. У багатьох випадках такі помпи оснащені додатковими вусиками або нерівностями для ще сильнішого результату.

Як правильно користуватися вакуумною помпою?

Як правильно користуватися вакуумною помпою?

Вакуумна помпа – це унікальний секс-аксесуар, який складається з колби для члена та спеціальної системи відкачування повітря. Ціль використання цієї іграшки досить проста. За допомогою вакуумної помпи посилюється приплив крові до того місця, на яке ви її застосовуєте (член, вагіна, груди). У чоловіків, при регулярному використанні виробу, значно покращується ерекція, також це ефективний засіб збільшення статевого органу. При застосуванні вакуумної помпи жінками підвищується чутливість клітора та грудей, також з її допомогою можна збільшити розмір бюста. Більшість помп йде в комплекті зі спеціальними лубрикантами. Вони допоможуть уникнути пошкоджень та неприємних відчуттів.

Вакуумна помпа для пеніса

Вакуумна помпа для пеніса

Вакуумна помпа використовується чоловіками в різних цілях. Її моно застосовувати як як збільшення статевого члена, а й у різноманітності інтимного життя. Такий аксесуар має місце під час БДСМ розваг, еротичного масажу та стимуляції пеніса. Але головне завдання цього аксесуара є посилення статевої здатності у чоловіків. Завдяки вакуумній помпі збільшується приплив крові до члена, що призводить до міцної та тривалої ерекції. Ця іграшка може використовуватися не тільки для сексуальних втіх, але і з метою профілактики еректильної дисфункції.

Які бувають вакуумні помпи

Вакуумні помпи вигадані для того, щоб стимулювати приплив крові. Вони діляться на чоловічі – помпи-масажери та жіночі – вакуумні помпи для жінок (грудні). І безпосередньо наш секс шоп "Амур" надає величезний вибір помп за низькими цінами!

  • Вакуумна помпа для чоловіків – сприяє виникненню ерекції, є засобом лікування та профілактики сексуальних розладів (таких як знижена ерекція). При викликанні ерекції природним шляхом кровонаповнення члена посилюється в 5-7 разів, а при використанні вакуумної помпи-масажера ця цифра збільшується приблизно в 2 рази. Чоловікам після 45 років дуже корисно користуватися цим приладом 2-3 рази на тиждень для продовження сексуальної енергії;
Хороший прилад для жіночої краси

Хороший прилад для жіночої краси

Хороший прилад для жіночої краси, або як правильно користуватися вакуумною помпою для грудей

Як би Ви не вважали, але одним з головних елементів жіночої краси є груди, які в процесі життя схильні до змін. В даний час існують різні методи корекції щодо зміни та збільшення форм. Зупинимося на найдоступнішому і навіть корисному вигляді - вакуумному апараті, технологія якого викликає активний кровообіг. В результаті молочна залоза збільшується і стає більш підтягнутою, оскільки тренуються м'язи. У деяких випадках при додатковому використанні спеціального кремувдається збільшити обсяг розміру на два, приблизно 30-40%. Однак, цей процес зовсім не швидкий, і залежить від безлічі факторів - анатомічних, фізіологічних особливостей. Важливо й те, що ці процедури знімають у жінок та дівчат певні комплекси, дають відчуття жіночності, роблять "сексапільнішою". На що й звертають увагу чоловіки, а не обсяг грудей у ​​сантиметрах.

Тренажер чоловічої сили - вакуумна помпа

Тренажер чоловічої сили - вакуумна помпа

Безперечно, величезний інтерес викликають вакуумні масажери для чоловіків, які випускаються практично у всіх розвинених країнах (готується виробництво в Україні). Ці прилади набули такої популярності, що продовжують модернізуватися. Ціни коливаються від 12 $ до елітних наборів вартістю 200 $ і вище.

Коротко розглянемо науковий аспект профілактики та лікування статевого розладу пеніса впливом локально-негативного тиску (ЛОД-терапія).
Патологічні вікові зміни у кавернозних тілах статевого члена (органу) з'являються після 25-30 років.