+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Як правильно закінчити стосунки

Завершення стосунків ніколи не буває приємним. Особливо коли тільки одна людина хоче розлучитися, підібрати для цього правильні слова непросто. Багато людей запитують, як це зробити правильно і як тактовно закінчити відносини. Давайте будемо чесними: це ніколи не буває по-справжньому приємним. Велика ймовірність того, що хоча б одна людина зрештою буде поранена. Тим не менш, є кілька речей, які ви можете взяти до уваги, щоб зустрітися зі своїм опонентом та провести чесне заключне обговорення.

ЗАВЕРШИТИ ВІДНОСИНИ: ЗВУК РОБИТЬ МУЗИКУ

Багато в чому часто настає момент, коли той чи інший партнер вже не відчуває того, що відчував спочатку, і розуміє, що хоче розлучитися. Це ніколи не буває легко, тому що найчастіше виникає найболючіше питання: як мені сказати іншій людині? Тому що, навіть якщо кохання пішло, ви не хочете, щоб ваш майбутній колишній партнер страждав без необхідності. Тож приказка «Краще жахливий кінець, ніж нескінченний терор» не зовсім вірна. Тому що більшість людей віддають перевагу без жаху.

У цій ситуації важлива чесність. Не найкраща ідея залишатися з кимось, кого ти насправді більше не любиш. Однак, перш ніж розлучитися, варто двічі подумати, чи це дійсно те, чого ви хочете. Багато проблем можна вирішити за допомогою спілкування або терапії пар. Однак ви обоє повинні бути готові працювати над вашими стосунками. Якщо ви дійсно хочете підвести межу, сядьте зі своїм партнером і поговоріть про це. В особистій розмові ви можете чітко сформулювати намір розлучитися та можете розлучитися без жалю.

Хоча ми живемо в 21 столітті і є безліч технологічних можливостей, ви повинні обов'язково розлучитися особисто. Соціальна мережа чи месенджери, WhatsApp чи Facebook — не найкращий спосіб розлучитися.

ПОРАДИ ЗА ЗАВЕРШЕННЯМ ВІДНОСИН

1. ПІДГОТУЙТЕСЯ

Ви насправді хочете розлучитися, але одного погляду в його чи її очі достатньо, щоб передумати? Тоді тим більше важливо, щоб ви добре підготувалися до співбесіди під час окремого проживання. Подумайте, що ви хочете сказати і чому ви хочете розлучитися. Декілька ключових нотаток також можуть допомогти. Це допоможе позбавитися вашого страху.

2. БУДЬТЕ ПРЯМІ!

Якщо ви дійсно хочете розлучитися зі своїм партнером, вам потрібно сказати про це ясно. Розпливчасті заяви лише сприяють тому, що у вашого партнера з'являються непотрібні надії. Також має сенс прямо заявити, що ви не хочете, щоб він чи вона сварилися через вас.

3. НЕ ЗАЛИШАЙТЕСЯ ДРУЗЯМИ (ВІДРАЗУ).

«До біса, залишайся друзями» співали не тільки Revolverheld. Вам теж безперечно слід уникати цієї пропозиції, якщо ви хочете розлучитися. Він тільки породжує хибні надії у вашому колишньому партнері. Друзі з привілеями також не є гарною ідеєю для колишніх. Тому що кожен особистий зв'язок гарантує, що хтось із вас виправдає ваші сподівання. Звичайно тут теж можуть бути винятки і ви розходитесь полюбовно, але не варто поки так припускати.

4. НІ КОНТАКТУ

У вас не повинно бути жодних контактів принаймні в початковий період після розставання. Це гарантує, що ви обидва зможете закрити стосунки. Не пишіть у WhatsApp, хоча б деякий час, у Facebook та Twitter. Ось так можна пережити розлучення. Якщо ви знову здорові, контакт, звичайно, знову дозволено, якщо обидва цього хочуть.

5. НІЯКИХ ЗВИНУВАЧЕНЬ

Звісно, ​​фраза «Це залежить від мене, а не від тебе» надто перебільшена. Однак ви не повинні звинувачувати іншу людину. Краще просто скажи, що в тебе більше нема почуттів і все. Це так само чесно і не дозволяє іншій людині страждати без необхідності.

6. НЕ В ОСТАННІЙ РАЗ

Останній секс заради старих часів? Погана ідея, якщо ви дійсно хочете розлучитися, тому що це вселяє в іншу людину надію на можливе майбутнє з вами. Намалюйте чітку лінію і все готове.

МОЖЛИВІ ПРИЧИНИ ПРИПИНЕННЯ ВІДНОСИН

Може бути багато причин, чому ви повинні розлучитися. Класика це звичайно те, що почуттів вже немає. Кохання – це основа здорових стосунків. Якщо цього немає, ви в кращому випадку залишаєтеся хорошими друзями. Тоді вам слід подумати про припинення відносин, щоб ваш попередній партнер міг знайти когось, хто любить його так само сильно.

Інша класична причина в тому, що ви зустріли когось нового. Почуття до іншої людини – достатня причина припинити поточні відносини. Звичайно, ви повинні переконатися, що ви дійсно хочете бути у відносинах з новим полум'ям, а не просто закохатися в когось. Закоханість часто закінчується швидко, тоді ви можете зрозуміти, що насправді любите свого партнера.

Інші причини, звичайно, можуть полягати в тому, що ваш партнер погано ставиться до вас. Токсична поведінка чи насильство у відносинах – явні причини для розлучення. Тому що в більшості випадків такі люди не змінюються. Вихід - єдино правильний шлях.

НАЙВАЖЛИВІШІ ПРАВИЛА І ЗАПРОТИ ПРИ РОЗРИВІ ВІДНОСИН

  • Чесно скажіть, що почуття пішли і дайте партнеру можливість поставити запитання.
  • Говоріть один з одним особисто.
  • Не звинувачуйте свого партнера в тому, що він змушує його страждати без необхідності.

Припинення відносин – важливий та важкий крок. Якщо ви чесні і чітко заявляєте, що хочете розлучитися, ви можете позбавити себе і свого партнера безлічі непотрібних страждань.