+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Що таке розширювач статевих губ?

Навіть якщо назва говорить багато про що, розширювач статевих губ може зробити більше, ніж просто розсунути статеві губи! Що саме - ми розповімо тут.

ЩО ТАКЕ РОЗШИРЮВАЧ ПОЛОВИХ ГУБ НА САМІЙ СПРАВІ?

Розширювач статевих губ іноді також називають інтимним розширювачем або розширювачем статевих губ. Він складається з дуже гнучкого дроту, повністю покритого високоякісним силіконом. Таким чином, ви можете формувати його так, як вам зручніше та ефективніше. Наприклад, якщо ви утворюєте букву W, це, з одного боку, розширює статеві губи, але також стимулює точку G! Отже, ви бачите: навіть якщо ця маленька іграшка спочатку виглядає досить непомітною, вона справді універсальна. Він настільки універсальний, що має бути у кожній спальні.

ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ РОЗШИРЮВАЧ ПОЛОВИХ ГУБ?

Використання розширювача статевих губ насправді досить просто. Ви вводите середній круглий вигин у піхву. Дві палички збоку тепер широко розсовують ваші статеві губи. Це гарантує, що вашій коханій буде легше зіпсувати ваш клітор та внутрішні статеві губи. Крім того, йому або їй пропонуються надзвичайно глибокі ідеї, які особливо цікаві. Бо коли ваш партнер може так відкрито бачити ваші найінтимніші місця?

ЩО ЩЕ МОЖЕ ЗРОБИТИ РОЗШИРЮВАЧ ПОЛОВИХ ГУБ?

Завдяки згинається та гнучкій формі ви можете надати розширювачу статевих губ найбільш зручну форму. Ви можете не тільки носити його так, щоб закруглений кінець стимулював вашу точку G та оголював ваш клітор, але ви також можете носити його двома щупальцями, зверненими всередину. При такому носінні бантик охоплює клітор і стимулює його завдяки рифленій структурі, а жолобки на відкритих кінцях балують вашу піхву.

Оскільки секс-іграшка така маленька та непомітна, ви можете використовувати її і за межами спальні. Як щодо, наприклад, якщо у вас і вашого коханого є маленький секрет під час походу магазинами чи на прогулянку?

Як ви вже зрозуміли, деформуючи іграшку, ви можете стимулювати багато точок всередині себе і дати своєму партнеру дивовижні ідеї. Буде краще, якщо ви просто спробуєте!