+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Поради щодо шопінгу в інтимному магазині

Якщо ви вирішили внести різноманітність у сексуальне життя, настав час прогулятися в секс-шоп. Цей магазин нічим не відрізняється від інших, хіба що його товари пов'язані зі статевим життям. Тому якщо ви зібралися за покупками або просто на розвідку, то скористайтеся деякими порадами.

Розгляньте секс-іграшки в інтернеті

Інтернет-магазини пропонують величезний вибір товару із докладним описом їхніх функцій. Почитайте відгуки, запам'ятайте модель і виробника. У вас з'явиться чітке розуміння того, що хочете придбати.

Ідіть із подругою

Жінки почуваються впевненіше в подібних місцях, тому візьміть із собою подругу або, ще краще, кохану. З нею ви зможете обговорити плюси та мінуси товарів, вислухати її поради.

Не поспішайте з висновками

Коли ви йдете до звичайного магазину, ви не звертаєте уваги на інших покупців. Так само і тут. Клієнти секс-шопу не збоченці та не повії, а звичайні люди як ви. Так що похід до інтимного магазину зовсім не показник розбещеності.

Консультуйтесь із продавцем

Продавець знає все про товари, які він пропонує. Секс-іграшки бувають дуже дорогі, тому логічно заздалегідь дізнатися про їхні функції. Продавець розповість про будь-яку модель та допоможе з вибором.

Будьте природним

Якщо вам щось здалося кумедним, то не приховуйте своїх почуттів. Продавці звикли до такої реакції і ставляться до цього спокійно. Якщо ви думаєте, що вас нема чим здивувати, то повірте – це не так.

Вибирайте час, коли у магазині мінімум клієнтів

У вихідні та вечірні часи відвідувачів у секс-шопі набагато більше, ніж у понеділок вранці. Тому якщо ви соромитеся, то відвідайте магазин у будні в робочий час.