+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Що дає масаж передміхурової залози?

Передміхурова залоза – це орган чоловічого організму, який має розміри волоського горіха, а також відповідає його формі. Основною метою простати є своєчасне та у достатній кількості виділення спеціальної рідини, що входить до складу сперми. Ця рідина носить назву секрету або насіннєвої рідини. З віком у багатьох представників сильної статі спостерігається порушення правильності роботи цієї залози, що є однією з основних причин прояву сексуальної дисфункції та багатьох інших серйозних проблем.

Найпоширенішим і одним із найефективніших способів профілактики та боротьби з подібними захворюваннями є проведення масажу простати. Техніка такого масажу застосовується вже довгий час і вже встигла виявити свою значущість та необхідність. Зараз для покращення якості масажу простати, а також для виключення появи болючих відчуттів при проникненні використовуються спеціальні анальні гелі, мастила та лубриканти.

ЩО ДАЄ МАСАЖ ПРЕДСТАВНОГО ЗАЛІЗУ?

- Своєчасно проведений масаж простати у спеціалізованих закладах кваліфікованими фахівцями дозволить заздалегідь визначити наявність чи відсутність патології, що допоможе уникнути неприємних ситуацій у майбутньому.

- Якісно виконаний масаж простати дозволять розігнати насіннєву рідину, що накопичилася. Такий застій може призвести до небажаних запалень.

- Масаж дозволяє зняти напругу з м'язової зони простати. Це дозволить уникнути застою крові в м'язових волокнах, а отже, виключить прояв проблем сексуального характеру.

- Масаж при використанні спеціальних секс-іграшок дозволить чоловікові зняти сексуальну напругу, покращити самопочуття.

- Під час проведення масажних рухів відбувається збільшення циркуляції крові, що забезпечує додаткове насичення простати киснем.

- Виключає збільшення простати у розмірі. Збільшена простата може давити на сечовий міхур і викликати різкі болі при наступному сечовипусканні.

Лікарями фахівцями не рекомендується проводити масаж передміхурової залози спеціальними засобами, так і без них тим чоловікам, які на момент масажу страждають наступними захворюваннями :

- геморой у будь-якій формі, так як це може викликати больові відчуття та кровотечу;

- ракові захворювання передміхурової залози;

- Гостра форма простатиту. У такому разі необхідно звернутися до фахівця;

- Аденома простати;

- туберкульозне ураження передміхурової залози;

- Камені та різного роду кісти простати.

Якщо у вас відсутні перелічені вище захворювання, тоді ви можете проводити масаж простати як у спеціальних лікувальних і профілактичних закладах, так і самостійно у себе вдома. Також ви можете попросити свого партнера виконати вам масаж залози з використанням спеціальних іграшок, які у великому достатку продаються на просторах інтернет магазинів.

На сьогоднішній день існує два основних способи проведення якісного масажу передміхурової залози:

- Масаж, який виконується самостійно шляхом безпосереднього стискання та розтискання м'язів ануса . Такий масаж менш ефективний, ніж прямий масаж, але його можна виконувати постійно, непомітно, для кого б там не було.

Прямий масаж передміхурової залози . Він виконується за допомогою пальців або спеціалізованих пристроїв як самостійно, так і з сторонньою допомогою. Пристроями можуть бути вібратори, анальні стимулятори, страпони і т.д.

Крім лікувальних властивостей, масаж простати має також і сексуальний характер. Ви можете використовувати його як прелюдія у своїх еротичних іграх з партнеркою. Придбайте у спеціалізованих магазинах спеціальний вібратор для проведення точкового масажу простати, та попросіть свою другу половинку зробити це з вами. Будьте певні, що вона навряд чи відмовить. Такий масаж стимулює всі ваші ерогенні зони, а також дозволить вам випробувати найсильніший і найяскравіший оргазм у вашому житті.