+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Камасутра - 122 пункти :)

Позиції «Чоловік зверху»

1. Жінка лежить на спині з розсунутими і зігнутими в колінах ногами (у "Камасутрі" спосіб, при якому жінка приймає чоловіка, не опускаючи стегон і розсунувши їх у боки, називається "розтягнутим"), таким чином забезпечуючи легкий доступ до своїх статевих органів . Чоловік лежить на ній, розташовуючись між її стегнами, спираючись на лікті та коліна. Недоліком цієї позиції є те, що при тривалих статевих зносинах чоловік у цьому становищі сильно втомлюється.

2. Після введення члена у піхву жінка витягає ліву ногу, поміщаючи її між ногами чоловіка. У такій позі чоловік, утримуючи більшу частину своєї ваги на лівому боці, має можливість пестити жінку правою рукою. У порівнянні з першою ця позиція має ту перевагу, що статеві органи партнерів розташовані не на одній осі, тому вони чинять один на одного більший тиск, тому що член входить у піхву під кутом.

3. У цій позиції, після введення члена в піхву чоловік і жінка як би змінюються ролями: жінка, що лежить на спині, щільно стуляє ноги (в "Камасутрі" позиція, при якій ноги жінки, що лежить витягнуті вперед, носить назву "облікуючої"), в той час час як чоловік, що знаходиться зверху, має ноги зовні.

4. Ця позиція в "Камасутрі" зветься "розквітаючою". Жінка широко розсовує стегна, а чоловік пропускає руки під її тілом і захоплює сідниці партнерки - із зовнішнього або внутрішнього боку, і притягує їх до себе. Найкраще це зробити в позиції 1, коли наближається оргазм партнерів. Великого успіху можна досягти, якщо при цьому жінка лежить на рівній поверхні, що не прогинається, але під сідниці підкладена невелика щільна подушка - на додачу це дозволяє стимулювати область G (особливо чутлива зона у верхній частині піхви), так як збільшується кут контакту піхви і пеніса.

5. Жінка лежить на спині, а чоловік розташовується між її ногами. Після введення члена вона піднімає ноги та перехрещує їх на спині чоловіка. (Як варіант: вона сплітає ноги за ногами чоловіка.) Хоча у цій позиції можливість рухів чоловіка дещо обмежена, вона характеризується глибоким проникненням та щільним контактом статевих органів партнерів.

6. Ця позиція є третьою. Жінка щільно стискає ноги, ноги чоловіка зовні, проте він упирається ступнями у її підошви. Це забезпечує кращий зв'язок партнерів під час акту, змушуючи жінку постійно розсувати ноги в колінах, що призводить до дуже щільного контакту статевих органів і зрештою до інтенсивного оргазму.

7. Пара приймає попередню позицію, після чого чоловік згинає ноги в колінах і спонукає ступні під ноги дружини, злегка розвертаючи стегна і забезпечуючи собі упор. Ця позиція характеризується максимальним ступенем запровадження члена в піхву. Якщо чоловік занадто масивний, жінка може відвести свої ноги далі, полегшуючи цим своє становище. Як варіант: жінка може підтягти ноги себе, притягуючи чоловіка.

8. Жінка лежить на спині, притиснувши до грудей коліна зігнутих ніг, підтягуючи їх якомога ближче до голови, - такий спосіб у "Камасутрі" зветься "вигнутим". Чоловік опускається на неї зверху, охоплюючи її руками. Після введення члена жінка руками притискає ноги до грудей. Ще краще за такої пози під сідниці жінки покласти подушку.

9. Різновид попередньої позиції: чоловік лягає грудьми на ноги дружини, опустивши руки по обидва боки.

10. Ця позиція є варіантом третьої позиції. Жінка, лежачи на спині, витягує перехрещені ноги вгору, щільно стискаючи їх. Чоловік допомагає партнерці підтягнути ноги до себе, не згинаючи в колінах, і, стоячи на колінах, широко розставивши ноги, після введення члена лягає або тулиться до ніг жінки, охоплюючи їх руками. Якщо жінка гнучка, можна обійняти її всю, притягнувши ноги. Ця поза має ряд переваг для чоловіка, збільшуючи тертя пеніса, яке водночас перешкоджає його випаданню з піхви. Додаткове тертя про щільно стислі ноги жінки сприяє постійній жорсткій ерекції та швидшому оргазму.

11. Жінка перебуває у першій позиції, але чоловік лягає під утлом до партнерки, підринаючи під її ногу збоку. Жінці при цьому зручно одну ногу підняти вгору і притиснути до грудей, тоді чоловік виявляється нагорі.

12. Жінка лежить на спині, широко розкинувши ноги. Після того, як її партнер ввів член, вона закидає ногу на нього, обіймаючи спину або ноги партнера. Інша нога залишається витягнутою або зігнутою і поміщається між ногами чоловіка, і він затискає її своїми ногами.

13. Жінка, широко розставивши ноги, лежить на спині. Чоловік чину опускається на неї зверху. Після введення члена чоловік перевертається на бік так, щоб усе його тіло було б під кутом до неї (бажано перпендикулярно), прийнявши одну її ногу до себе на груди, а іншу затиснувши своїми ногами.

14. Поза "краба". Жінка лежить на спині з перехрещеними ногами, а чоловік сідає на неї верхи. У цій позиції чоловік здійснює фрикційні рухи сидячи.

 

Позиції «Стоячи»

15. Жінка стоїть на колінах на краю ліжка, поклавши голову та зігнуті в ліктях руки на ліжко. Її сідниці піднято досить високо над ліжком, щоб чоловік стоячи міг розташуватися між її ногами. Залежно від висоти ліжка та зростання партнерів чоловік може стояти як на підлозі, так і на колінах. Після введення члена у піхву жінка сильно стискає ноги, щоб затиснути пеніс. Якщо ноги у неї довгі, то жінка може зімкнути їх ззаду чоловіка, який, стискаючи її сідниці руками, допомагає їй здійснювати зворотно-поступальні рухи.

16. Ця позиція аналогічна до попередньої, проте чоловік лягає грудьми на спину партнерки, використовуючи руки для ласок грудей та клітора. Перевагою цієї позиції є свобода рук жінки, яка може стимулювати клітор самостійно.

17. Ця позиція є варіантом попередньої, але чоловік ставить одну ногу зовні ноги жінки, змінюючи кут входу члена піхви. Така позиція добре підходить для чоловіків із довгим членом.

18. У цій позиції жінка лежить на животі на краю ліжка, спираючись ногами на підлогу та сильно їх розсунувши. Чоловік стоячи або лежачи на ній вводить член, тримаючись руками за її груди.

19. Жінка лежить упоперек ліжка, піднявши ноги вгору, чоловік чину розсовує їх і входить у партнерку, стоячи на підлозі.

20. Те саме, що й у попередній позиції, але жінка охоплює ногами корпус партнера та стискає їх.

21. Позиція аналогічна попереднім, але жінка закидає ноги на плечі партнера.

22. Жінка лежить на краю ліжка, притиснувши зімкнуті ноги до грудей. Чоловік стоячи нахиляється вперед і, відхиляючи руками ноги партнерки, ще більше входить до неї. За рахунок кута розташування піхви жінки і того, що чоловік має надійний упор, у цій позиції досягаються максимальна глибина введення члена та щільність контакту статевих органів партнерів, що забезпечує максимальну гостроту відчуттів.

23. У цій позиції жінка стоїть біля ліжка, розставивши ноги і спираючись животом на кілька подушок або згорнуту в рулон ковдру, що лежить край так, щоб її таз піднявся вгору, а голова лежала на ліжку. Чоловік стоїть між ногами жінки, ні про що не спираючись. Після введення члена він пестить сідниці партнерки, які розташовані під зручним кутом.

24. Ця позиція аналогічна до попередньої, за винятком того, що після введення члена чоловік піднімає одну ногу жінки і, утримуючи її рукою, відводить убік, поклавши коліном на ліжко ступнів вгору. Це дає чудовий ефект за рахунок кута розвороту піхви партнерки.

25. Ця позиція подібна до двох попередніх. Однак жінка трохи згинає ноги у колінах, опускаючи таз. Чоловік широко розставляє ноги і, зігнувши коліна, намагається ногами контактувати з її роз'єднаними ногами. Утримуючи партнерку за талію чи стегна, він потужно працює тазом знизу вгору, завдаючи сильних ударів лобком.

26. Жінка лягає впоперек ліжка так, щоб вхід у піхву розташовувався трохи перед ліжком (щоб надати йому нахил вниз, під її таз можна підкласти невелику подушечку). Вона піднімає ноги нагору, утримуючи їх руками, а чоловік вводить член у піхву партнерки.

27. Жінка в колінно-ліктьовій позиції стоїть на краю ліжка сідницями до чоловіка. Він здійснює введення ззаду, пропускаючи руки між її ніг та дістаючи до талії, охоплює її та притискає. Особливо це добре зробити в момент оргазму після руху в попередніх позиціях.

28. У "Камасутрі" ця позиція відома як "ліана". У цій позиції жінка лягає на ліжко на спину, звісивши ноги на підлогу. Чоловік стає між її ногами і вводить член у піхву, після чого вона схрещує ноги на його спині та обіймає руками шию чоловіка, який розпрямляється і продовжує стояти прямо, підтримуючи партнерку під сідниці. У цій позі партнери здійснюють фрикційні рухи разом.

29. Ця позиція, можливо, найпоширеніша зі всіх позицій "стоячи". Жінка, стоячи на підлозі, нахиляється вперед, спираючись на коліна і широко розставляючи ноги. Чоловік, перебуваючи за партнеркою, трохи присідає і вводить член у піхву, після чого здійснює фрикційні рухи. Для підтримки чоловік обіймає партнерку за талію.

30. Позиція аналогічна до попередньої, але жінка ще більше згинається в попереку, а чоловік лягає на спину жінки. У цій позиції він може використовувати руки для стимулювання клітора чи грудей партнерки.

31. Ця позиція аналогічна описаним попереднім, за винятком того, що жінка нахиляється так, щоб спиратися руками на ступні ніг (жінка складається вдвічі на зразок складаного ножа). Чоловік кладе руки їй на стегна і стоячи здійснює фрикційні рухи.

32. Жінка, що стоїть біля столу, що має стандартну висоту, не згинаючи ніг, лягає на нього тулубом, широко розставивши ноги. Чоловік розташовується ззаду, і після введення члена, охоплює стегна партнерки руками, притягуючи та відштовхуючи її від себе.

33. Жінка сідає на край столу, потім відкидається на спину, закидаючи ноги на плечі партнеру. Чоловік знаходиться між ногами жінки стоячи і після введення члена охоплює її стегна, починає здійснювати фрикційні рухи, притискаючи таз партнерки до себе.

34. Варіант попередньої позиції, але жінка упирається ногами у стільці, поставлені з обох боків від чоловіка. Для збільшення кута нахилу входу до піхви під таз жінки можна підкласти невелику подушку. У цій позиції клітор жінки є найбільш доступним для стимуляції партнером або самостійно.

35. Ця позиція аналогічна до попередньої, за винятком того, що жінка праву ногу кладе коліном, а ще краще ступнів, на стіл. За рахунок такого положення ноги, що призводить до розвороту піхви, досягається дуже глибоке проникнення члена.

36. Жінка нахиляється вперед і лягає грудьми на спинку крісла або спирається на спинку ліжка. Чоловік заходить ззаду. У цій позиції ноги жінки широко розлучені.

37. Позиція є варіантом попередньої, проте ноги жінки щільно стиснуті. В цьому випадку для кращого проникнення члена партнера їй потрібно прогнутися в попереку.

38. У цій позиції жінка стоїть на підлозі, розставивши ноги та нахилившись уперед. Чоловік, стоячи позаду партнерки, пропускає свої руки їй мишки, сплітаючи їх у неї на потилиці, і при кожному русі вперед свого тіла штовхає її руками до себе. Ця виключно еротична позиція приносить багато насолоди.

39. Чоловік і жінка стоять один за одним. Вона розсуває ноги для введення члена, після чого стискає їх наскільки це можливо. Ця позиція забезпечує хороше стиснення члена, але не глибоке проникнення. Ця позиція ідеальна для партнерів рівного зростання та для жінок з високою посадкою статевих органів.

40. Ця позиція аналогічна до попередньої, за винятком того, що жінка відсуває одну ногу вбік, а чоловік вставляє ногу між її ногами. Ця поза характеризується дуже глибоким проникненням члена.

41. У "Камасутрі" ця позиція називається "насолода стоячи". Чоловік і жінка стоять один до одного, вона піднімає одну ногу і, згинаючи її в коліні, обіймає нею талію чоловіка.

42. "Висяча насолода" за термінологією "Камасутри". Позиція аналогічна до попередньої: стоячи обличчям до чоловіка, жінка піднімає одну ногу, а чоловік утримує її на згині ліктя якомога вище.

 

Позиції «Жінка згори»

43. У цій позиції чоловік лежить на спині, широко розсунувши ноги, а жінка лягає на нього згори. Проникнення в цій позі менше, ніж звичайно, але жінка може збільшити ступінь тиску на статеві органи, щільно стиснувши стегна. Ця позиція підходить для жінок, які віддають перевагу активній ролі, а також у тому випадку, якщо жінка маленька і тендітна, а її партнер надмірно масивний. Однак ця позиція не годиться для повних, тому що ступінь проникнення члена в цьому випадку буде надзвичайно низьким.

44. Ця позиція є варіантом попереднього. Чоловік лежить на спині, зсунувши ноги, жінка лягає на нього зверху, охоплюючи його ноги своїми.

45. Ця позиція відома як "поза вершника" і деякими фахівцями вважається найдавнішою з усіх сексуальних положень, практикованих людиною. Вона полягає в тому, що чоловік лежить на спині, витягнувши ноги, тоді як жінка (ноги зігнуті в колінах і спрямовані назад) сідає на нього верхи. Ця поза надзвичайно збуджує більшість жінок, тому що в цьому випадку чоловік перебуває безроздільно у владі жінки і вона може безроздільно насолоджуватися процесом, тому що абсолютно вільна у всіх своїх діях. Вона може сидіти на члені прямо або відхилитися назад, регулювати темп, глибину та швидкість проникнення члена у піхву.

46. ​​Ця позиція є варіантом попередньої, але чоловік згинає ноги, підводячи коліна позаду жінки для того, щоб вона могла спиратися спиною (груддю), якщо втомилася.

47. Чоловік лягає на спину, а жінка приймає "позу вершника" - позиція двадцять один, але при цьому відкидається назад, лягаючи спиною на ноги чоловіка або підтримуючи себе на ліктях.

48. Чоловік лежить на спині (або напівсидячи), жінка приймає "позу вершника" обличчям до його ніг і лягає вперед.

49. Чоловік лягає на спину поперек ліжка, упершись зсунутими ногами в підлогу. Жінка сідає обличчям до нього, витягнувши ноги вперед, спираючись руками на коліна.

50. Позиція аналогічна до попередньої, але жінка сідає на чоловіка спиною до нього. У цій позиції її ноги зігнуті в колінах і стоять на підлозі назовні ніг партнера. Жінка здійснює фрикційні рухи, відкинувшись назад і упираючись руками в ліжко. Партнер може підтримувати її за талію, приймаючи він частину ваги жінки.

51. Чоловік лягає впоперек ліжка, а жінка, з витягнутими вперед ногами і відкинувшись назад, упирається ногами в підлогу. Вона здійснює фрикційні рухи стоячи або сидячи на лобку партнера, обхопивши його ноги, що стискають її стегна.

52. Чоловік лежить на спині на краю ліжка. Жінка, сидячи на ньому боком, звішує ноги з ліжка.

53. Чоловік лежить на спині з розсунутими ногами, а жінка сідає верхи обличчям до нього з ногами, зігнутими в колінах і спрямованими назад. Після введення члена вона вміщує одну ногу між ногами чоловіка.

54. Чоловік лежить на спині, трохи повернувшись на бік; вона лягає навпроти, маючи нижню ногу у нижньої ноги чоловіка, а верхню перекидає через нього. У цій позі чоловік просувається вниз і виявляється між її ногами. Рухи партнера протилежні рухам жінки. Іноді він витягується і прогинається вперед, вводить член, а згинаючись, виводить його, вона рухається навпаки.

55. Чоловік лежить на спині, витягнувши ноги, а жінка сідає в "позу вершника" обличчям до нього. Після введення члена вона одну ногу витягає вперед. Така позиція дозволяє уникнути вискакування пеніса з піхви.

56. Чоловік лежить на спині, витягнувши ноги, а жінка сідає верхи, обличчям до нього. Після введення члена вона витягує обидві ноги перед собою.

57. Позиція аналогічна до попередньої, проте чоловік згинає ноги в колінах, про які спиною спирається його партнерка.

58. Чоловік лежить на спині, жінка сідає зверху і витягає ноги вперед, поміщаючи їх у грудях партнера. Чоловік обіймає їх, а жінка краще контролює свої рухи. Вона може відхилитися у своїх рухах назад, тримаючись за руки партнера.

59. Позиція аналогічна до попередньої, з тією різницею, що жінка відкидається назад, поки не виявиться лежачою на спині, між ногами чоловіка. У цій позі вона здійснює рухи сідницями, роблячи короткі і швидкі поштовхи не тільки вгору і вниз, а й убік, уперед і назад. У цій позиції чоловік також може взяти в руки ноги жінки, розводячи їх убік, а потім звести їх.

60. У цій позиції чоловік лежить на спині, витягнувши ноги, а жінка сідає верхи обличчям до нього. Після введення члена вона витягує ноги перед собою і максимально нахиляється вперед, а партнер допомагає їй, обіймаючи за спину або за плечі.

61. Чоловік лежить на спині, витягнувши ноги, а жінка сідає верхи спиною до нього, а потім, витягаючи ноги вперед, починає нахилятися вперед. Чоловік тим часом згинає коліна, які вона тримається ліктями, перебуваючи з-поміж них.

62. Позиція подібна до попередньої, однак чоловік згинає ноги в колінах, і жінка обвиває їх руками. Партнерка також може провести ноги вперед ще далі і, вставши на ступні, робити фрикційні рухи всім тілом.

63. Жінка лежить на спині, чоловік розташовується між її ногами. Після введення члена партнер переносить одну ногу назовні та пара перевертається на бік таким чином, щоб зовнішня нога чоловіка виявилася внизу. У цій позі партнери не чинять тиску один на одного своєю вагою. Крім того, жінка має більшу свободу і може змінювати проникнення члена за власним бажанням. Руки та його та її вільні для ласок.

64. Ця позиція аналогічна до попередньої, за винятком того, що жінка перед настанням оргазму стуляє свої ноги ззаду чоловіка у нього на спині.

65. Чоловік і жінка лежать на боці обличчям один до одного. Вона, зводячи ногу, згинає її і кладе на його стегно. У цій позі відбувається запровадження члена в піхву. Щоб увійти в щільний контакт, чоловік вільною рукою, тримаючись за сідниці жінки, притягує її до себе. Проникнення в цьому випадку невелике, але зближення тіл та комфорт компенсує цей недолік.

66. Ця позиція аналогічна до попередньої, за винятком того, що при цій позиції не жінка, а чоловік кладе ногу на стегно партнерки.

67. Чоловік лежить на спині, витягнувши ноги. Жінка, обличчям до нього стає над ним навпочіпки, широко розставивши ноги. Після введення члена вона, упираючись руками в груди або руки чоловіка, починає фрикційні рухи. Ця позиція характеризується тим, що, незважаючи на значне навантаження на ноги, жінка може здійснювати рухи різних напрямків і амплітуди.

68. Чоловік лежить на спині, широко розвівши коліна, жінка спиною до нього, зі зсунутими ногами встає над ним навпочіпки і, нахилившись уперед, здійснює фрикційні рухи, тримаючись за коліна партнера.

69. Чоловік лежить на спині, жінка обличчям до нього встає над ним навпочіпки, а потім відкидається назад і спирається на руки, утримуючи тіло на вазі.

70. Ця позиція широко відома як позиція "X". Це найкраща позиція для повільних і тривалих зносин. Жінка сідає верхи обличчям до партнера, і після повного введення член вона відкидається прямо на спину, поки голова та тулуб кожного партнера не опиняться між широко розсунутими ногами іншого. Партнери беруться за руки і здійснюють повільні, координовані рухи, що звиваються, які будуть утримувати його в стані ерекції, а її - близько до оргазму тривалий час.

 

Позиції "На боці"

71. Жінка лежить на боці, витягнувши одну ногу (нижню) та зігнувши іншу. Чоловік лягає зверху та вводить член, захоплюючи своїми ногами витягнуту ногу партнерки. Ця поза хороша тим, що партнери не відчувають ваги тіл, але водночас контакт дуже щільний. Жінка при цьому має велику свободу і може регулювати глибину проникнення члена на свій розсуд,

72. Позиція подібна до попередньої, але після введення члена пари перевертається на бік. Ця позиція дуже хороша для фрикційних рухів.

73. Аналогічна попередньої, але ноги жінки підтягнуті вище, під пахву партнера.

74. Партнери лежать на боці обличчям один до одного. Жінка піднімає верхню ногу, кладе її на талію чоловікові. Після введення члена чоловік бере ногу партнерки і сильно притягує до себе. Проникнення тут невелике, але поза забезпечує велику можливість рухів та комфорт для партнерів.

75. На відміну від попередньої після введення члена жінка опускає ногу, а чоловік піднімає свою і кладе її на талію дружини. Така поза зменшує проникнення, що бажано, коли чоловік дуже довгий член.

76. У цій позиції чоловік та жінка лежать на боці, вона спиною до нього. Чоловік кладе ногу жінки собі на стегно і після введення члена жінка сильно нахиляється вперед, притискаючись до партнера сідницями.

77. Жінка лежить на боці, витягнувши одну ногу (нижню) та зігнувши іншу. Чоловік лягає зверху і вводить член, захоплюючи своїми ногами витягнуту ногу партнерки, після чого пара обертається в протилежні сторони, поки жінка не опиниться на спині, а чоловік - перпендикулярно до неї, або, зігнувшись на боці, партнерка охоплює сідниці чоловіка, а він має можливість пестити її вільними руками.

78. Жінка лежить на спині, а чоловік розташовується між її ногами. Після введення члена він переносить одну ногу назовні і обидва перевертаються на бік таким чином, щоб зовнішня нога чоловіка виявилася зверху.

 

Позиції «Сидячи»

79. Чоловік, трохи розсунувши ноги, сідає на табурет або на край ліжка. Жінка сідає на його стегна спиною до нього, тримаючи руки на колінах, її ноги розташовані зовні. Чоловік утримує партнерку за талію або за плечі. Недоліком цієї позиції є те, що статеві органи не зустрічаються під потрібним кутом, тому існує можливість випадання члена з піхви. Щоб уникнути цього, жінка має нахилятися вперед, а вона назад.

80. У цій позиції чоловік, злегка розсунувши ноги, сідає на табурет або пуф. Жінка сідає обличчям до нього таким чином, щоб її сідниці опинилися між колінами чоловіка і трохи посувається назад. Краще проникнення пеніса у піхву можливе, якщо обидва відхилятимуться назад.

81. Чоловік сидить по-турецьки (або з розсунутими ногами на вузькій лаві впоперек її). Жінка лежить перед ним на спині досить близько, щоб він зміг витягнути її ноги по обидва боки від себе, поклавши їх на свої стегна. Вона може зігнути коліна, щоб ноги звисали на підлогу. Після введення члена в піхву чоловік може пропустити руки під коліна жінки, взяти її за ноги в іншому місці або ж підкласти руки їй під сідниці. У цій позиції фрикційні рухи можуть здійснювати обидва партнери.

82. Позиція аналогічна до попередньої, але жінка закидає свої ноги йому на плечі.

83. Чоловік знаходиться в тій самій позі, а жінка лягає перед ним на живіт досить близько, щоб він зміг витягнути її ноги по обидва боки від себе, поклавши їх на свої стегна. Ця позиція дає дуже добрий контакт під різними кутами статевих органів. Чоловік допомагає фрикційним рухам партнерки, масажуючи в ритмі її рухів сідниці, що підвищує задоволення, що отримує жінка.

84. Чоловік сидить на сидінні без спинки або на краю ліжка, жінка сідає на нього верхи, обличчям до партнера. Іншим цікавим варіантом буде: встати з табурету або з ліжка, коли жінка підійде до оргазму, за умови, що вона обійде його руками та ногами, а він також міцно триматиме її. Це створює додатковий тиск на член від ваги жінки, а вона відчуває чудовий оргазм "на вазі".

85. Ця поза вимагає наявності у вас великого м'якого крісла. Чоловік лежить на ньому спиною, а жінка з широко розсунутими ногами плавно вводить пеніс і лягає на чоловіка, упершись ногами до підлоги. Ця позиція нагадує позицію "жінка зверху", але тіло чоловіка підняте під чималим кутом.

86. Ця позиція аналогічна до попередньої, за винятком того, що жінка сідає верхи спиною до чоловіка. Після введення члена вона нахиляється вперед, поклавши руки на чоловікові коліна або на ручки крісла.

87. Чоловік сидить турецькою, а жінка стає перед ним на колінах, задом до нього. Її голова та кисті рук лежать на великій подушці. Після введення члена у піхву чоловік розводить та стискає сідниці партнерки.

88. Партнери сидять один до одного, їхні коліна зігнуті і дивляться вгору; жінка кладе стегна поверх стегон чоловіка; обидва відкидаються назад, спираючись на прямі руки. Недоліком цієї позиції є зворотний хід – легко рухатися назустріч один одному, але не дуже зручно робити зворотні рухи.

 

Позиції «На колінах»

89. Жінка з широко розведеними ногами стає на підлогу (або на ліжко) на коліна, спираючись на притиснуті до своїх грудей руки так, щоб сідниці піднялися трохи вище за її голову. Чоловік, розташовуючись ззаду на колінах, вводить член у піхву партнерки і проштовхує свої коліна вперед, охоплюючи жінку за талію, ніби сідаючи під неї. Жінка намагається своїми ногами стискати стегна чоловіка, щоб утримати член.

90. У цій позиції жінка на ліжку стає на коліна, поклавши на неї руки та зігнувши руки в ліктях. Чоловік, розташовуючись ззаду на колінах, робить введення члена у піхву і вставляє одну зі своїх ніг між ногами жінки.

91. Ця позиція аналогічна до попередньої, проте чоловік нахиляється вперед і лягає на спину дружини грудьми. При цьому його руки вільні і він може стимулювати ними груди "чи клітор партнерки, тому що в цій позиції вони добре доступні.

92. Ця позиція аналогічна описаним попереднім, за винятком того, що жінка нахиляється над ліжком ще більше, подавши сідниці назад, а чоловік спирається на її спину, тримаючись руками за її груди чи талію.

93. У цій позиції жінка стоїть на колінах на підлозі, спираючись на руки. Чоловік, теж на колінах ззаду її, вводить член у піхву і нахиляється над жінкою, спираючись руками на підлогу з обох боків від неї. У цій позі статеві органи партнерів майже паралельні і немає небезпеки випадання пеніса з піхви. Ця позиція надає безліч можливостей для різного виду фрикційних рухів.

94. Ця позиція аналогічна попереднім. Чоловік нахиляється над жінкою після введення, а вона сідає трохи нижче, прогнувшись уперед. У цій позиції жінка майже лежить ниць.

95. У цій позиції жінка стає навколішки, поклавши голову і зігнуті в ліктях руки на подушку чи ліжко. Чоловік знаходиться позаду неї на колінах і після введення члена в піхву партнерки відхиляється назад. Далі він, тримаючи її за талію, стискає сідниці жінки своїми ногами.

96. Ця позиція аналогічна до попередньої, тільки жінка спирається на витягнуті руки. Чоловік лягає на спину жінки. Щоб досягти максимального проникнення члена, їй необхідно здійснювати рухи сідницями назад і вниз.

 

Змішані позиції

97. Жінка, лежачи на спині, високо піднімає широко розведені ноги, а чоловік лягає на боці перпендикулярно до неї таким чином, щоб член був перед піхвою.

98. Ця позиція є зворотною від попередньої. Чоловік лежить на спині, піднявши ноги, а жінка знаходиться під ними перпендикулярно (хрестоподібно) до нього так, щоб піхва знаходилася перед членом. Після того як вона здійснила вступ, чоловік опускає ногу на жінку, яка починає здійснювати фрикційні рухи.

99. Ця поза відома під назвою "тачка". Жінка в цій позиції стає на підлогу, на коліна, впираючи лоба у складені під головою руки. Чоловік стає на коліна між її ногами і вводить член у піхву, після чого він бере та й жінки і кладе їх до себе на талію, яку вона охоплює, стуляючи ноги за його спиною. Після цього чоловік встає, при цьому голова та руки жінки залишаються на підлозі. Поза "тачка" характеризується максимальним ступенем проникнення члена. Це одна з небагатьох позицій, при яких клітор треться про пеніс, що завдає сильного додаткового порушення обом партнерам.

100. Ця позиція має назву "перевернута тачка" і аналогічна до попередньої. Як ви вже зрозуміли із назви, жінка лежить на лопатках, тобто обличчям до чоловіка.

101. У цій позиції партнери перебувають на боці. Жінка з підігнутими колінами лежить спиною до чоловіка, який, притулившись до неї, повторює її позу. Жінка для більшого контакту може захопити чоловікові ноги.

102. Ця позиція багато в чому аналогічна позиції "індрані". Жінка лежить на спині і піднімає ноги догори, притискаючи руками коліна до грудей. Чоловік стає спиною до партнерки і, трохи присідаючи на широко розставлених ногах, рухається назад, пропускаючи поміж ніг сідниці дружини. Він направляє член вниз і вводить у піхву, після чого можна зімкнути ноги і нахилитися вперед. Рухи зверху вниз і вперед-назад, іноді обертальні. Для посилення контакту статевих органів та збільшення введення члена він може сильніше розсунути ноги та нахилитися вперед.

103. Ця позиція є зворотною від попередньої. У ній чоловік та жінка змінюються місцями.

104. Ця поза називається " санки " . Жінка лягає вздовж ліжка на спину і, піднімаючи ноги нагору, притягує їх колінами до грудей. Чоловік піднімає тіло партнерки і підкладає їй під сідниці стільки подушок, скільки потрібно, щоб досягти горизонтального розташування статевих органів. Найкраще цю позицію здійснювати на підлозі, а не на ліжку, щоб чоловік мав надійний упор.

105. Ця позиція є зворотною від попередньої. У ній чоловік та жінка змінюються місцями.

106. Жінка глибоко лягає у крісло, піднімає ноги і закидає їх на підлокітники. Чоловік, стоячи обличчям до партнерки і взявшись руками за спинку крісла, ставить ноги на сидіння поруч із дружиною плечами, направляє член вниз і вводить його.

107. Жінка займає позу, описану в попередній позиції (проте змістившись ближче до краю крісла), а чоловік стає спиною до партнерки, присідає і, розставивши ноги, рухається назад, доки не опиниться над статевими органами жінки. Він спрямовує член вниз і входить у партнерку.

108. Позиція є зворотною від попередньої, чоловік та жінка в ній змінюються місцями.

109. Ця позиція є похідною від вже відомої нам "Х" - пози. Жінка лежить на спині, а чоловік – на боці ногами до неї. Він пропускає одну ногу під неї, іншу кладе зверху і, просуваючись ближче, здійснює вступ. Потім обидва за допомогою рук притягуються до упору та затискають ногами один одного.

110. Жінка стоїть рачки, а чоловік навколішки спиною до неї. Він присувається до неї тазом і, нахилившись уперед, спрямовує член назад. Партнерка допомагає йому в цьому, і кожен нахиляється у свій бік. Партнери здійснюють різноспрямовані коливальні рухи, зустрічаючись сідницями. Ця позиція характеризується тим, що в ній досягається високий рівень стимуляції G-області. Особливо добре вона підходить для чоловіків із довгим членом.

111. Жінка лежить на спині, трохи розвернувшись убік, і піднімає ноги вгору, притискаючи руками коліна до грудей. Чоловік, стоячи до неї обличчям, одну ногу партнерки пропускає між своїх, а іншу підтягує до себе на груди і наближається, здійснюючи введення.

112. Жінка лежить на краю ліжка обличчям униз, опустивши ноги на підлогу. Чоловік підходить до неї ззаду і піднімає одну її ногу, а свою закидає на спину партнерці та стає до неї боком. Після цього, нахилившись вперед, вводить член до упору, тримаючи підняту ногу дружини на грудях, притискаючи її руками.

113. Ця позиція є зворотною від попередньої: чоловік та жінка змінюються місцями, причому чоловік для забезпечення введення лягає на бік та згинається.

114. Жінка лежить, зігнувшись, на боці впоперек високого ліжка чи столу. Залежно від цього чоловік стоїть на підлозі на колінах або на повне зростання. Він стає ззаду від дружини та вводить член, після чого притискає її до себе руками. Ця позиція характеризується повною свободою рухів обох партнерів.

115. Ця позиція аналогічна попередньої, але нижня нога дружини витягнута і пропущена між ніг чоловіка, що стоїть.

116. Ця позиція має назву "крут". Чоловік лягає на спину, жінка наближається зверху обличчям до нього і, прийнявши член, починає рухатися, перебираючи руками і ногами таким чином, щоб зробити повний крут навколо точки проникнення, намагаючись не втратити член з себе. Ця позиція вимагає багато вільного місця, але приносить багато задоволення обом партнерам.

117. Жінка сідає на край ліжка, потім відкидається на спину, упираючись розсунутими ногами в підлогу (вхід у піхву повинен розташовуватися трохи далі за край ліжка, зовні її). Чоловік знаходиться між ногами жінки на колінах і після введення члена охоплює її за стегна, притягуючи до себе. Під час проникнення на член виявляється тиск більший за звичайний, але під горизонтальним кутом, а основа члена сильно тисне на лобок, що збільшує збудження клітора.

118. Ця позиція аналогічна до попередньої. Але після введення члена чоловік опускається на партнерку, маючи руки з боків (як варіант: пропускаючи руки під тілом жінки і утримуючи її сідниці, упираючись ногами в підлогу).

119. Ця позиція подібна до описаної вище: жінка сідає на край ліжка, потім відкидається на спину, упираючись розсунутими ногами в підлогу (вхід у піхву повинен розташовуватися трохи далі краю ліжка, зовні її). Чоловік знаходиться між ногами жінки на колінах, після чого партнерка закидає свої ноги йому на плечі. У "Камасутрі" варіант позиції, коли обидва стегна жінки піднято вгору, називається "вигнутий", коли ж чоловік піднімає нагору її ноги - "витягнутий".

120. Жінка сідає на край ліжка, потім відкидається на спину, упираючись розсунутими ногами в підлогу (вхід у піхву повинен розташовуватись трохи далі краю ліжка, зовні її). Щоб збільшити кут, під яким знаходиться піхву ще більше, вона підкладає під сідниці подушку. Після цього чоловік розташовується між її ногами і, зробивши введення члена, виконує статеві рухи стоячи, розпрямившись.

121. Жінка, сидячи в кріслі, зводить ноги разом і піднімає їх угору, чоловік, охоплюючи їх, входить у зв'язок і піднімає дружину за талію вгору так, щоб її голова упиралася туди, де сходиться спинка сидіння, після чого натискає зверху.

122. Ця поза відома як "ножиці". Жінка лежить на спині, злегка нахилившись на бік, її праве стегно розташовується поміж ніг чоловіка. Чоловік зверху під невеликим кутом до неї підтримує себе на правому лікті, праве стегно між жіночими ногами.

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Прізвище та Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Код
captcha
Введіть символи, які ви бачите на зображенні.