+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Перший раз у нього

Вперше деякі чоловіки навіть трохи бояться. Питання, яке їх найбільше цікавить, - це « Чи зможу я зробити все правильно, щоб задовольнити кохану? ». Звичайно, перший досвід стане далеко не найкращим сексом у вашому житті. Швидше за все, він буде досить недовгим і навіть незручним. Давайте розглянемо деякі правила, яких слід дотримуватись, якщо ви вирішили зайнятися сексом уперше в житті.

1. Бажання обох партнерів мають бути взаємними. Не надто поспішайте, щоб у майбутньому ні про що не шкодувати, адже у вас ніколи більше не буде першого разу!

2. Приміщення для першого сексу має бути затишним та безпечним. Подбайте, щоб вам ніхто не заважав.

3.  Прочитайте якусь спеціальну літературу, щоб не розгубитися.

4.  Якщо відчуватимете дискомфорт, говоріть про це партнеру. Спілкування – це дуже важливо у сексі. Партнери повинні присушуватись до бажань один одного.

5. Якщо виникла проблема з ерекцією, головне не зациклюватися. Спробуйте знову за деякий час. Можна використовувати еротичний масаж або оральні ласки . Також не варто засмучуватись при несвоєчасній еякуляції – таке трапляється під час першого сексу. Просто розслабтеся.

7.  До своєї секс-партнерки ставтеся так, як би ви хотіли, щоб вона ставилася до вас. Якщо у неї недостатньо волога піхва, будьте терплячі. Ви можете скористатися додатково спеціальними лубрикантами.

8. Обов'язково подбайте про безпеку. Захистіть себе від венеричних захворювань та від небажаної вагітності. Найпростіший спосіб – презервативи. 

Якщо у вас все вийшло чудово, не поспішайте хвалитися цим перед друзями та знайомими – навряд чи це сподобається вашій коханій. Те, що сталося між вами – особисте, стосується лише двох людей.

І пам'ятайте: якщо ви щиро любите, секс буде чудовим! У вас все вийде Удачі! 

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Прізвище та Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Код
captcha
Введіть символи, які ви бачите на зображенні.