+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

БДСМ. З чого почати?

БДСМ – що це таке? Нерідко подібні питання можна знайти на численних форумах та спеціалізованих сайтах. БДСМ – це вид сексуальних розваг, що ґрунтується на застосуванні грубої сили, доставленні болю партнеру за допомогою спеціальних аксесуарів, а також на беззаперечному послуху, підпорядкуванні та домінуванні. Не варто думати, що застосування подібної практики є збоченням, адже внесення різноманіття в інтимне життя партнерів сприяє зміцненню відносин. Кожна пара знаходить свої причини для БДСМ практики. Для когось це проста цікавість, а хтось хоче спробувати щось новеньке в сексі та втілити всі свої приховані бажання та фантазії. Але для того, щоб таке захоплення не дало негативних наслідків, а спогади від подібних експериментів були приємними, дуже важливо правильно зробити перші кроки.

Безумовно, щоб створити необхідний настрій, повністю розслабитися і довіритися своєму партнеру, ніжно організувати відповідну обстановку. Для цього вам заздалегідь необхідно запастися різними секс-іграшками, костюмами для рольових ігор, ароматичними свічками та іншою атрибутикою БДСМ.

Як правильно вибрати вбрання?

На сьогоднішній день існує безліч різних костюмів для рольових ігор, які додадуть гостроти у ваші інтимні стосунки. На жаль, багато новачків все ще червоніють, коли йдеться про вибір необхідного вбрання. Саме тому сучасний покупець з легкістю зможе знайти потрібний йому товар в інтернет магазинах або онлайн секс-шопах.

Кожен клієнт зможе підібрати товар на власний смак. Широкий асортимент костюмів з латексу, шкіри, сіточки, з розрізами в найвідвертіших місцях та інше – за лічені секунди звільнить вашу фантазію та викличе непереборне бажання якнайшвидше розпочати гру. Дуже важливо, щоб ви відчували себе комфортно в новому вбранні, тому варто звернути увагу не лише на фасон та якість матеріалу, але й підібрати модель свого розміру.

Які аксесуари використовувати?

Для різноманітних ігор необхідні абсолютно різні аксесуари, але в основному вибір БДСМ атрибутики залежить виключно від ваших бажань і фантазій. Сучасні секс-шопи пропонують величезний асортимент товарів, які підійдуть як новачкам, так і досвідченим парам.

  • Наручники та фіксатори. Ці аксесуари стануть ідеальним інструментом для новачків, тому що їх можна використовувати не лише під час жорстких ігор, а й для романтичних розваг. Основне завдання наручників та фіксаторів – це повне або часткове знерухомлення партнера.
  • Пагони, ремені, шльопалки. Існує безліч даних аксесуарів, виконаних у різній формі з різних матеріалів. Основною їх функцією є завдання ударів партнеру, легка або жорстка порка. Сила ударів залежить від бажання домінанта та досвіду у БДСМ практиці.
  • Нашийники, повідцімаски та кляпи. Ці атрибути змусять вашого партнера замовкнути та підкоритися всім вашим бажанням. Також за допомогою маски ви зможете створити атмосферу загадковості та збуджуючої таємничості, а повідці дуже часто використовуються для рольових ігор.
  • Утяжки, розширювачі, затискачі стануть необхідними елементами більш досвідчених пар. Серед них ви зможете знайти спеціальні розширювачі для ануса чи піхви, затискачі для сосків виконані з різних матеріалів, а також спеціальні утяжки для пеніса. Всі ці аксесуари принесуть вашому партнеру відчуття болю впереміш із задоволенням.
  • Електростимулятори. Це спеціальні пристрої, які за допомогою електричних імпульсів допомагають значно посилити усі відчуття, у тому числі й болючі.
  • Секс-машини. Хочете чогось новенького? - Тоді спеціальні машини для сексу стануть вашими найкращими друзями. Цей пристрій зробить все за вас, адже він оснащений механізмом, що рухається, і кількома насадками. Цей аксесуар не рекомендується використовувати без лубрикантів, оскільки існує високий ризик травмування інтимних органів.
  • Еротичні меблі та постільна білизна. Дуже важливо подбати, щоб усі ваші розваги приносили не лише хворобливі відчуття, але й задоволення. Саме з цією метою розроблені різні секс-гойдалки, пуфи, спеціальні подушки, що вібрують, та інші аксесуари, які зроблять ваші ігри не тільки приємними, але й зручними.

                    

Необхідні правила

Перед тим, як приступати до БДСМ розваг, необхідно ретельно до них підготуватися. Саме тому, слід заздалегідь запастися спеціальними лубрикантами, антисептичними та загоюючими засобами, які зроблять близькість безпечнішою та приємнішою.

Також важливо подбати про психічний і моральний комфорт підпорядкованого партнера. Важливо пам'ятати, що БДСМ це не жорстке насильство і знущання над коханим, це лише сексуальна гра з елементами домінування і підпорядкування. Неповажне ставлення не принесе задоволення вашій другій половинці.

Дуже важливо поступово вводити БДСМ гри у ваше інтимне життя, починаючи з легких ляпанців, зв'язування, еротичних костюмів і крок за кроком переходити до більш жорстких і розпусних розваг.