+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Які бувають кляпи для БДСМ?

Кляп чи гаг є класичним атрибутом БДСМ. Він досить легкий у використанні та не вимагає спеціальних навичок. Велика кількість аксесуарів дозволяє проводити безліч різних ігор.

Кляп використовується для обмеження мови, тому під час ігор потрібно стежити за партнером, тому що він не зможе сказати, що йому боляче чи щось не подобається.

                              

Кляп-кулька

Такий вид гага може бути цілісним або мати отвори для вільного дихання. Перша модель використовується для заглушення звуків, друга – більше для приниження та почуття влади над партнером. Велика кількість слини, скиглення і завивання - людина уподібнюється до нижчої істоти.

Кляп-розширювач

Гаг застосовується під час ігор із мовою чи примусового орального сексу. Модель тримає рот постійно відкритим, що дозволяє безперешкодно проникати в ротову порожнину і не боятися укусів. Цей кляп має ті ж властивості, що і кляп з отворами. Існують різновиди з «ніжками» з боків, які є обмежувачем при встановленні кляпа. Також є моделі у формі медичного розширювача, що дозволяють регулювати ступінь розкриття рота.

Кляп-трензель

Кляп зроблений у вигляді палиці, яку партнер закушує під час болючих відчуттів. Ще його можна використовувати при іграх у «конячку». У першому випадку трензель допомагає уникнути травми мови. У другому випадку партнер видає нероздільні звуки, як справжня тварина. Кільця з боків дозволяють закріпити стрічку, що імітує кінську вуздечку. Ви зможете повертати голову партнера, а у разі непослуху карати його батогом.

Даний кляп має дві модифікації: проста паличка з ременями та повноцінна узда для всієї голови.

Кляп-фалос

Кляп з найчисельнішими функціями. Він обмежує мовлення та заглушує звуки, також його застосовують у «роботі по господарству». Наприклад, усередині рота розташований фалос, а зовні закріплений вантуз, щітка для пилу чи інші пристосування.

Гаг має кілька модифікацій: класичний фалос, надувний кляп, кляп для «домашньої роботи» зі змінними насадками та кляп із заміною на кільце.

Крім різних видів кляпи розрізняються за матеріалом. Вони бувають із металу, ПВХ, шкіри, дерева. Ви самі можете зробити кляп із тканини, головне щоб була уява.