+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Тест іграшок: The Satisfyer Men Heat Vibration

Той факт, що секс-іграшки призначені не тільки для жінок, був очевидним вже тоді, коли з'явилися чоловічі мастурбатори Satisfyer. Але те, що чекає на вас, чоловіки, дійсно перевершує все. The Satisfyer Men Heat Vibration - це абсолютне останнє захоплення секс-іграшками для чоловіків ! Особливістю елегантного приносить задоволення є його захоплююча функція обігріву. Іграшка нагрівається до 40 градусів за Цельсієм. І дає вам неймовірно реалістичне відчуття завдяки затишному теплу. Його розмір ідеально лягає в руку та забезпечує зручну роботу. Ви хочете почати прямо зараз, чи не так? Перш ніж ви зможете переконати себе, ось кілька гарячих фактів, які зроблять іграшку прийнятною для вас, перш ніж ви дійсно приступите до справи.

ВИПРОБУВАННЯ ТЕПЛОВОЮ ВІБРАЦІЄЮ SATISFYER MEN: ФАКТИ

Елегантний мастурбатор сяє 11 різними програмами вібрації, якими можна легко керувати за допомогою кнопок + і -. Нешкідливий для шкіри силікон м'яко притискається до вашої найкращої речі, а абсолютною перевагою є вбудована функція нагріву! 40 градусів за Цельсієм чекають, щоб стимулювати вас відчуттям життя. Ви також можете зручно розташуватися у ванні або душі - мастурбатор повністю водонепроникний (IPX7). Завдяки вбудованим батареям, що перезаряджаються, він невтомний і день за днем ​​поряд з вами. Але я не хочу тримати вас у напрузі надто довго...

SATISFYER MEN HEAT VIBRATION: ПЕРШЕ ВРАЖЕННЯ

Перше враження викликає у мене цікавість: простий чоловічий дизайн в елегантному чорному кольорі не робить мастурбатор впізнаваним з першого погляду. Дуже акуратно, і мені це подобається! Його зручний розмір майже ідеально лежить у руці, а матеріал дуже зручний і насамперед не ковзає. Тож тут нічого не може піти не так. Це мене заспокоює і змушує хотіти ще більш диких пригод з іграшкою... При найближчому розгляді, звичайно ж, в очі впадає вабливий любовний тунель, який завдяки вкрай привабливому дизайну буквально благає мене розпестити свій пеніс. з цим.

Той факт, що легенда порно Рокко Сіффреді приклав до цього руку, є ще одним плюсом. Він має знати. І той факт, що Playboy також рекомендує цю іграшку, остаточно переконує мене: я хочу спробувати її зараз!

SATISFYER MEN HEAT VIBRATION: ПРАКТИЧНИЙ ТЕСТ

Сказано — зроблено: з відповідним гелем-мастилом мене втягнуло в м'який, гнучкий любовний тунель, і я вже був приємно стимульований спокусливою тіснотою. Що мене справді вразило, то це те, що я міг почати, навіть коли не стояв : ідеальна іграшка для розігріву!

Нагрів - правильне ключове слово: цей фантастичний прилад, що приносить задоволення, має функцію нагріву на додаток до 11 програм вібрації, які дійсно змусять вас забути про те, що ви чуєте і бачите. Так, ви не дочули! Це не може бути більш реалістичним! Після активації його внутрішня частина нагрівається до 40 градусів і в поєднанні з різними програмами вібрації ви дійсно більше не знаєте, як вас звати. Так, ви, мабуть, уже помітили, я в захваті! Я не можу згадати, коли востаннє я отримував таке величезне задоволення, роблячи це сам. Або дозволити мені це зробити. Через іграшку! Божевільність.

SATISFYER MEN ПРОТИ SATISFYER MEN ТЕПЛОВА ВІБРАЦІЯ

Колекція Satisfyer Men - це справді інновація в чоловічій мастурбації. Можливо, це тому, що Рокко Сіффреді допоміг розробити його... Якщо він не знає, що таке добре, то хто знає? Але що тепер покращало з цим дорогоцінним каменем? Чим відрізняється перший мастурбатор Satisfyer Men від Heat Vibration?

Що я вже можу сказати: як Satisfyer Men, так і Satisfyer Men Heat Vibration дозволяють йому розірватися, коли справа доходить до того, щоб побалувати вас приємними оргазмами.

Satisfyer Men працює повністю без акумуляторів або батарей і адаптується до будь-якого розміру статевого члена. З ним ви можете випробувати суміш вагінального та орального сексу, що вже дало Рокко його «кращий оргазм»! Завдяки чудовому розміру вставки ваш пеніс приємно стимулюється і масажується до оргазму за рахунок негативного тиску. Гнучкий рукав облягає ваш пеніс, як друга шкіра і робить все це неймовірно інтенсивним.

З Satisfyer Men Heat Vibration ви можете випробувати справжнє розслаблення : відкиньтесь на спинку крісла та насолоджуйтесь! На відміну від Satisfyer Men, тут основна увага приділяється не всьому пенісу, а більш чутливим областям, голівці та кінчику стрижня. 11 різних програм вібрації дійсно змусять вас рухатися, і ви зможете сісти та розслабитися, поки ваша іграшка піклується про вас належним чином. Іноді швидко, іноді повільно, іноді імпульсивно – не важливо! Дай волю своєї хтивості. Захоплююча функція нагріву також дає вам неймовірно реалістичне відчуття .

SATISFYER MEN HEAT VIBRATION: ПЕРЕВАГИ З ПЕРШОГО ПОГЛЯДУ

  • Високоякісні матеріали, такі як медичний силікон, приємні на дотик і прості у догляді.
  • Захоплююча функція нагріву для реалістичного відчуття
  • Потужний двигун із 11 програмами вібрації
  • Інтуїтивна панель керування
  • Водонепроникна обробка (IPX7)
  • 15 років гарантії
  • Акумуляторна батарея, USB-кабель для заряджання в комплекті

ТЕСТ SATISFYER MEN HEAT VIBRATION TEST: ВИСНОВОК

Я дам вам одну пораду, дорогі чоловіки: якщо ви дійсно хочете спробувати щось нове і неупереджені, це розширене видання безперечно стане для вас благословенням - воно обов'язково має бути у вашій колекції ! Стильний, мужній дизайн, абсолютно захоплююча функція нагріву та численні програми вібрації перетворюють ваш сольний проект на реалістичну пригоду, від якої ваша рука виглядає досить блідою. Чого ж ти чекаєш?