+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Тест іграшок: The Satisfyer Men One

Після того, як бренд Satisfyer вже порадував жінок у всьому світі багаторазовими оргазмами за допомогою революційних продуктів, таких як Satisfyer Penguin або Satisfyer Pro 2 ,Satisfyer Men One починається ера для чоловіків. І що я можу сказати: чоловіки, Satisfyer Men One – абсолютний must-have!

SATISFYER MEN ONE REVIEW: РОЗПАКУВАННЯ

Мастурбатор Satisfyer Men One поставляється в стильній чорній упаковці, дизайн якої, що відповідає продукту, нагадує розкішний гель для душу або розважальний цифровий носій. У комплект поставки входить мастурбатор із практичною захисною кришкою, включаючи класичний рукав. Для різноманітної стимуляції є шість додаткових насадок із різною структурою, які можна придбати окремо. Мастурбатор спортивного дизайну обіцяє чуттєве задоволення і спирається, перш за все, на вражаючий маркетинг - ця іграшка має великий потенціал, щоб стати новою віхою в історії салонного сексуального задоволення. Продукт способу життя для сучасного чоловіка, що просувається не ким іншим, як великим Рокко Сіффреді - легендою порно! Ще одна причина для мене випробувати цей дорогоцінний камінь на собі – бо те, що переконує Рокко, мабуть, переконує і мене!

SATISFYER MEN ONE: ПРАКТИЧНИЙ ТЕСТ

Озброївшись підходящим зігрівальним мастилом від Satisfyer Men, я приступив до роботи. Внутрішня частина рукава дійсно здається дуже реалістичною у поєднанні зі зігрівальним смазкою, а трюк з вакуумом працює чудово. Структура добре відчувається на пенісі - звичайно, це не порівняння з повним пакетом ночі зі справжнім, диким сексом, але дійсно хороша та реалістична альтернатива розслаблюючому соло, де чоловік також може випробувати інтенсивний оргазм. Після використання чохол дуже легко знімається та чиститься. Ви просто вивертаєте його навиворіт, очищаєте теплою водою з милом і Очистіть іграшки та дайте всьому висохнути. Потім рукав просто вставляється назад у чохол і гігієнічно закривається ковпачком. Порада від мене: не чекайте занадто довго, щоб почистити після використання, навіть якщо це незручно. Ви подякуйте собі, я обіцяю!

SATISFYER MEN ONE: ПЕРЕВАГИ З ПЕРШОГО ПОГЛЯДУ

  • Високоякісні матеріали для реалістичного відчуття
  • Адаптується до будь-якого розміру пеніса
  • Стимулює весь пеніс
  • Суміш орального сексу та вагінального сексу
  • Інноваційна функція насоса для регулювання герметичності
  • Розроблено спільно з Рокко Сіффреді
  • Змінні рукави
  • 15 років гарантії

SATISFYER MEN ONE ОГЛЯД: ВИСНОВОК

Satisfyer Men One - стильний, елегантний та ідеальний продукт для всіх чоловіків , яким згодом набридає грати своїми руками. Men One зовсім не схожий на секс-іграшку, і його легко зберігати, не соромлячись «дивного мотлоху». Пристрій швидко та легко чиститься і просто приємно. Я обов'язково протестую більше рукавів і триматиму Satisfyer Men One під рукою як допоміжний аксесуар для мого особистого якісного часу.