+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Секс-ляльки - огляд

Секс-лялька – це саме той аксесуар, який допоможе вам назавжди забути про самотність у ліжку. З такою іграшкою ви сміливо зможете втілити найзаповітніші сексуальні бажання. На ваш вибір пропонуються ті виріб, які сподобаються саме вам: підлога, розмір, колір шкіри, зовнішність і навіть національність – все це можна підібрати індивідуально. Такий виріб може приймати будь-яку зручну вам позу, а якщо підключити трохи фантазії, то близькість з лялькою принесе вам максимально реалістичні відчуття. Секс-лялька стане вам у нагоді не тільки під час мастурбації, але також при звичайному статевому акті. Вона стане ідеальним доповненням для пар, які бажають спробувати секс утрьох, але не наважуються запросити до ліжка стороннє обличчя.

Для любителів незвичайних, і навіть екстремальних секс-утіх, розроблені спеціальні моделі міні-ляльок у вигляді тварин. Тепер ви зможете оволодіти не лише милою дамою, а й чарівною овець чи собачкою. Для яскравішого ефекту вони оснащені голосовим супроводом.

Основні параметри стандартних іграшок становлять:

  • Зростання – приблизно 165 см.
  • Імітація статевих органів (вагини, анусу, члена) та отвір для рота.
  • Місце для додаткових віброелементів
  • Резервуари для заповнення рідиною.
  • Згинаються і непохитні кінцівки.

Види секс-ляльок

Секс-ляльки виконані з досить міцного вінілу і лише частково імітують обличчя і тіло справжнього партнера. Зазвичай вони мають вигляд надувного матраца з промальованими рисами обличчя. Такі іграшки є дешевшим варіантом для секс-розваг.

Латексні секс-ляльки мають більш реалістичний зовнішній вигляд, з яскраво вираженими рисами обличчя, правдоподібними кінцівками та реалістичними розмірами. Такі іграшки дуже приємні на дотик, матеріал, з якого вони виконані, майже не відрізняється від справжньої людської шкіри. А для більш реалістичних відчуттів розроблені моделі із резервуаром для води, що дозволить створити ефект живого тіла. Єдиним недоліком таких іграшок є делікатність матеріалу, адже при неакуратному використанні мають місця проколи та прориви виробу.

Силіконові секс-ляльки. Саме ці іграшки максимально точно імітують людський образ, повторюючи деталі тіла та інтимних органів, також вони оснащені згинаючими суглобами, що подарує вам більш правдоподібні відчуття. Більш того, ці ляльки мають у своїй основі твердий каркас, який виконує функції скелета. На жаль, силіконова поверхня цих іграшок також є чутливою до різних видів механічних пошкоджень.

Секс-ляльки з вібратором. Такі вироби стануть вашим найкращим коханцем у ліжку. Адже вони зможуть стимулювати найчутливіші частини тіла. Іграшки оснащені спеціально вбудованими віброелементами в районі вагіни/члена, ануса та рота. Вібрація працює від батарей.

Секс ляльки для чоловіків. Це ті іграшки, які імітують жіноче тіло і мають три тунелі кохання: рот, піхву, анус. У деяких випадках вироби можуть мати лише 2 з 3 отворів.

Секс ляльки для жінок. Такі іграшки призначені не тільки для жінок, але і для чоловіків, які бажають випробувати близькість з іншим чоловіком. Виріб ретельно імітує особливості чоловічого тіла, особливо статевого члена. Матеріал виконання досить різний: кібершкіра, ТПР, латекс, полімер та ін.

Правила використання секс-ляльок.

Після придбання, перед першим використанням, необхідно ретельно очистити виріб за допомогою спеціальних антисептичних засобів або мильної води. Особливу увагу варто приділити тим місцям, з якими стикатимуться статеві органи. Також важливим елементом секс-утіх є лубриканти. Вони забезпечать плавне проникнення та тривале ковзання під час близькості. Але необхідно ретельно вивчити склад, адже мастила на основі жиру можуть пошкодити аксесуар. Найкраще вдатися до лубрикантів на водній основі.

Для того, щоб подбати про цілісність та збереження виробу, необхідно також пам'ятати про правила її зберігання. Важливо тримати її в прохолодному місці, без доступу до сонячних променів. Вона може бути як у здутому стані, і у довільному становищі. Головне, щоб ноги залишалися розсунутими.