+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Для чого потрібна віброкуля

Вібропулю можна використовувати для на будь-які інтимні зони. Ця іграшка стане незамінним атрибутом під час прелюдій та сексу. До того ж, вона займає мало місця і її можна завжди носити з собою.

Мастурбація

Віброкуль ідеально підійде для стимуляції клітора. Завдяки формі вона зручно розташовується між статевими губами, ніжно масажуючи інтимну зону. Також її можна використовувати поверх статевих губ, щоб вплив був глухішим.

Стимуляція ерогенних зон

Завдяки невеликому розміру , вібропулю можна застосовувати для інших чутливих зон. Наприклад, використовуючи лубрикант, ви зможете зробити чудовий масаж. Спробуйте задіяти соски, внутрішню поверхню стегон, сідниці ефект буде скрізь.

Для чоловіка

Спробуйте пестити головку статевого члена віброкулею. Користуючись лубрикантом, ви зможете здійснювати плавні рухи по всьому стволу. Така стимуляція дуже ефективна.

Під час сексу

Прийміть зручну позу та вільною рукою впливайте на клітор за допомогою вібропулі . Можна підняти сідниці і пограти з анусом партнерки. Жінка може стимулювати мошонку партнера. Загалом, не бійтеся виявити фантазію.