+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Від мінівібраторів до гігантських

На сьогоднішній день у світі, де ламаються всі стереотипи, вібратори є символом не розбещеності, а сексуальної освіченості. Адже саме за допомогою таких іграшок інтимне життя партнерів стає різноманітнішим і набуває нових фарб. Але, на жаль, недостатність інформації про такий вид сексуальних розваг призводить до деяких помилкових думок про ці аксесуари. Наприклад, багато хто вважає, що основним критерієм при купівлі вібратора є його форма і кількість режимів роботи, але це далеко не так. Існує ще кілька важливих моментів, які можуть вплинути на ваші відчуття під час використання аксесуарів. Одним із них є розмір. Для тих, хто тільки знайомиться зі світом секс-іграшок, не варто відразу гнатися за аксесуарами розміру XXL. Варто спочатку випробувати мінівібратори, адже їхній компактний розмір забезпечує комфортність використання і не викликає хворобливості відчуттів. А для досвідченіших пар, розроблені вібратори гігантських розмірів, які допоможуть випробувати по-справжньому неймовірні емоції під час сексуальних розваг. Також, для тих, хто віддає перевагу нестандартним видам сексу, їхній увазі представлені анальні або багатофункціональні вібратори. Але, перед придбанням будь-якої з цих іграшок, дуже важливо запастись спеціальними лубрикантами.

Які ж переваги мають кожен з цих видів вібраторів і як їх використовувати?

Мінівібратор - це невеликий аксесуар, який відрізняється компактними розмірами та багатофункціональністю використання. Їхня головна мета – це стимуляція клітора та інших поверхневих ерогенних зон. Вони дуже легкі і практично безшумні, тому їх можна використовувати у будь-якому зручному для вас місці та завжди тримати під рукою. Ці невеликі аксесуари можуть застосовуватися не тільки для мастурбації, але і для різноманітності прелюдії зі своєю другою половинкою. На сьогоднішній день мінівібратори мають не лише стандартну гладку поверхню, але також розроблені моделі з ребристою структурою.

Однією з найпопулярніших моделей мінівібраторів є іграшка Pipedream. Його довжина складає всього 12 см, а діаметр – 3 см. Він виконаний виключно з безпечних матеріалів, дуже ніжних та приємних на дотик. Також має потужний моторчик з кількома режимами вібрації, які контролюються за допомогою спеціального регулятора на підставі виробу.

Класичні вібратори мають стандартний розмір 14-20 см і є ідеальними аксесуарами для вагінальної та анальної стимуляції. Зазвичай вони мають досить реалістичний дизайн та імітують збуджений статевий член у всіх деталях.

Гігантські вібратори – іграшки для сміливих та досвідчених пар. Зазвичай їх розмір починається від 22 см, а діаметр – від 6 см. Саме такі іграшки все більше подобаються представникам слабкої статі, адже вони можуть доставити жінці незвідане блаженство. Одним із найпопулярніших вібраторів розміру XXL є модель Doc Johnson. Його довжина складає всього 24 см, але він оснащений не лише віброрежимами, а й режимами пульсації. Така багатофункціональність виробу не залишить байдужою жодну дівчину.