+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Використання парного вібратора: як використовувати парний вібратор?

Чому розважатися лише на самоті? Парні вібратори стають все більш популярними. Є безліч різних моделей, які зроблять ваше сексуальне життя ще кращим! Вібратори для партнерів трохи відрізняються від звичайних вібраторів - це має бути так, щоб ви могли використовувати іграшку разом зі своїм партнером. Оскільки програма досі залишається загадкою для багатьох новачків, ми пояснимо вам тут, як працює парний вібратор.

ЯК ПРАЦЮЄ ПАРНИЙ ВІБРАТОР?

Більшість парних вібраторів мають С-подібну форму. Один кінець вводиться в піхву разом із членом і балує і її, та його інтенсивними вібраціями. Зокрема, часто стимулюється точка G, що означає, що багато жінок швидше досягають оргазму. Але будьте обережні! Вібрація також може допомогти йому досягти оргазму швидше! Інший кінець лежить зовні клітора, як у накладного вібратора. Таким чином, ваша перлина хтивості коштує своїх грошей, особливо в позах, у яких ваш партнер лежить на вас.

Які парні вібратори є на ринку?

На ринку є багато парних вібраторів! Існують різні дизайни, форми, кольори, функції, програми, доповнення та матеріали. Більшість парних вібраторів мають різні двигуни та різні рівні вібрації, якими ви можете керувати індивідуально. Крім С-подібних парних вібраторів існують також практичні мультивібратори, які вражають особливо великою кількістю можливих застосувань. Просто спробуйте! Ви швидко помітите, яка іграшка та яка функція вам підходить та радує.