+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Тест ігрушок: Satisfyer Pro 2

Satisfyer Pro 2  виглядає спокусливо та елегантно. Незрівнянний вібратор з вакуумною стимуляцією, балуватиме вас унікальною безконтактною стимуляцією клітора. Але один за одним. Потроху познайомлю вас з універсалом. Від розпакування до використання, я беру вас із собою. У цій статті ви дізнаєтеся про все, що ще потрібно знати про кращого друга жінки, і що я повинен повідомити про це.

ТЕХНОЛОГІЯ ХВИЛІ ТИСКУ SATISFYER

Satisfyer Pro 2 працює з так званою технологією хвилі тиску. Але що саме це означає? Коротше кажучи, це насправді означає нічим іншим, як  моделювання ефекту всмоктування  за допомогою хвиль тиску. Таким чином, ваш клітор стимулюється зовсім по-новому. Для багатьох жінок стимуляція відчувається як оральний секс (чи краще!). Вібратори з вакуумною стимуляцією  також допомагають жінкам, яким інакше було б важко досягти оргазму, отримати інтенсивний оргазм. Багато жінок також повідомляють, що такий оргазм особливо інтенсивний. Якщо це не причина, щоб надати Satisfyer Pro 2 шанс, то я не знаю, що це таке!

SATISFYER PRO 2 В ТЕСТІ: РОЗПАКУВАННЯ

Упаковка така сама елегантна, як і сам вібратор. Скромна чорна коробка містить мерехтливий скарб і практичний USB-кабель для заряджання з магнітним роз'ємом. Відкриваю стильну коробочку і мене спокусливо посміхає золотий дозатор радості. Тіло, що переливається, спокусливо ловить сонячне світло і засліплює мене своїм шармом з рожевого золота. Для мене тільки оптика є абсолютним плюсом для цієї прикраси! Pro 2 виглядає справді класно і не схожий на звичайну секс-іграшку.

SATISFYER PRO 2: ПЕРЕВАГИ З ПЕРШОГО ПОГЛЯДУ

  • Інтенсивна стимуляція клітора  завдяки хвильовому масажу тиску
  • Множинні оргазми  завдяки безконтактній стимуляції
  • 11 різних програм  для різної інтенсивності
  • Елегантний дизайн у благородному кольорі рожевого золота.
  • Матеріал високої якості
  • М'яка змінна насадка  із гігієнічного силікону.
  • Водонепроникний  (IPX7) для еротичного дайвінгу
  • Перезаряджувані літій-іонні батареї
  • 15 років гарантії

ТЕСТ SATISFYER PRO 2: САМОСТІЙНИЙ ЕКСПЕРИМЕНТ

Щиро кажучи, я спочатку трохи скептично поставився. Масаж без дотику здається мені неможливим. Я звик до вібрацій, ніжних та потужних, залежно від настрою. А з Satisfyer Pro 2 це має відбуватися без нього? Мені цікаво. Я беру вакуумний вібратор в  руку і захоплююсь його відчуттям. Гладкий корпус зручно лежить у руці, начебто так і було задумано. Маленька біла головка, серце донора похоті, зроблена з гігієнічного силікону і на дотик приємно м'яка. Значить, мене вразить круглий отвір розміром із горошину?

Позаду дві м'які білі кнопки. Номер 1 активує вібратор, номер 2 дозволяє поступово збільшувати хвилі тиску. Спробую спочатку на пальці. Трохи скептично тримаю силіконову насадку на великому пальці і дивуюсь. Хвилі б'ють кінчики пальців, не торкаючись їх - і відчуття невимовне... інше, але зовсім інше.

Я наважуюсь притиснути голову до клітора. Насамперед, звичайно, на рівні 1, я також хочу повільно просуватися вперед на дотик. Отвір ідеально закриває мою точку задоволення. Відчуття неймовірне! Хвилі тиску підкорюють мене навіть на найнижчому рівні. Я сміливо натискаю на кнопку і повільно піднімаюсь до рівня 5. Мені потрібно кілька хвилин, щоб досягти вершини, і це почуття ні з чим не порівняти. Я дозволяю хвиль текти крізь мене і почуваюся на сьомому небі від щастя, але Satisfyer Pro 2 ще не закінчив зі мною. Завдяки безконтактному масажу, я можу легко продовжувати без надмірної стимуляції інтимної зони. Я наважуюсь на другу спробу і за кілька хвилин бачу ще один феєрверк. Інтенсивніший і більший, ніж будь-коли. Цей елегантний золотий скарб підкорив мені!

SATISFYER PRO 2: ВИСНОВОК

Satisfyer Pro 2 мене повністю переконав! Дивно, скільки енергії укладено в такому пристрої. Звичайно, є різниця із звичайними накладними вібраторами, але Satisfyer Pro 2 пропонує безліч можливостей без будь-якої вібрації. Не дивно, що Pro 2 є однією з найпопулярніших іграшок  Satisfyer та надихає людей у ​​всьому світі. Найкраще зробити свій власний досвід!