+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Тест ігрушок: Satisfyer Pro+ G Spot

Що робить цю іграшку такою інноваційною? Бережіться і будьте щасливі: завдяки Satisfyer жінки у всьому світі змогли насолодитися незабутнім задоволенням від множинних оргазмів за допомогою хвильової стимуляції клітора. Будь-хто, хто вже пробував такі продукти, як Satisfyer Penguin або Satisfyer Pro 2 точно знає, що я маю на увазі, коли говорю про інтенсивні оргазми. Satisfyer Pro+ G-Spot поєднує в собі приємне диво технології хвиль тиску з інтенсивним масажем точки G кроликом-вібратором. З глибокими, стимулюючими вібраціями та пульсуючими хвилями тиску дві ваші гарячі точки одночасно окупляться. Я вважаю, що це потрібно терміново перевірити!

ТЕСТ SATISFYER PRO+ G-SPOT: РОЗПАКУВАВ І СПРОБУВАВ

Високо оцінений вібратор Rabbit поставляється у привабливій упаковці, включаючи посібник користувача та USB-кабель для заряджання. Вібратор з першого погляду вражає особливо стильним білим дизайном та багатообіцяючою формою: еластична силіконова поверхня гладка, бархатисто-матова і обволікає привабливу неподатливу іграшку, ніби зроблена з одного шматка. У поєднанні з рожевим мерехтливим елементом управління із пластику це надає особливо елегантного вигляду. Злегка вигнута форма пропонує майстерно розташовану криву для стимуляції точки G. Родзинка: стимулятор клітора з хвилею тиску зі змінною силіконовою насадкою. Це має бути кліторз безконтактною стимуляцією, щоб оргазм був вагінальним та кліторальним одночасно. Це зрозуміло, але: Голова не гнучка – підійде? Доказ пудингу в їжі і диво: кліторальний стимулятор дійсно ідеально лежить на кліторі, а стрижень забезпечує точку G чудовими вібраціями. 11 рівнів інтенсивності хвиль тиску та 10 програм вібрації можна контролювати окремо та комбінувати цікавими способами.. Я швидко знаходжу ідеальний для себе ритм без особливих зусиль і дивуюся, що кролячий вібратор майже не потребує будь-яких ручних рухів. Він робить усе це сам — все, що мені потрібно зробити, це піти за ним, і за кілька хвилин я опинюся в Країні Чудес. Який феєрверк. Знову!

SATISFYER PRO+ G-SPOT: ПЕРЕВАГИ З ПЕРШОГО ПОГЛЯДУ

  • 2 в 1: хвилі тиску та вібрація
  • 2 окремо керованих двигуна
  • 11 рівнів інтенсивності хвилі тиску та 10 програм вібрації
  • Інтуїтивне управління та проста панель управління
  • Високоякісні матеріали, такі як приємний для тіла силікон
  • Акумуляторна батарея, USB-кабель для заряджання в комплекті
  • 15 років гарантії
  • Водонепроникна обробка (IPX7)

ТЕСТ SATISFYER PRO+ G-SPOT: ВИСНОВОК

Цей продукт робить те, що обіцяє! Вібратор може доставити справді незабутніоргазми. Крім того, Satisfyer Pro+ G-Spot також є водонепроникним (IPX7), тому ви можете насолоджуватися цією фантастичною грою навіть у ванній. Тому моя чітка рекомендація: ви мусите спробувати!