+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Тест ігрушок: Satisfyer Traveler

Увага жінки! Ви вже знайомі з Satisfyer Traveler? Створений для свідомих законодавців моди та сучасних ентузіастів, котрі не хочуть обходитися без своєї улюбленої технології Satisfyer на ходу. Незамінна річ для тих, хто любить брати із собою улюблену іграшку у подорож ! Я протестував його для вас і, звичайно, не хочу приховувати від вас результатів!

SATISFYER TRAVELER TEST: ПЕРШЕ ВРАЖЕННЯ

Після розпакування мене відразу вразила одна річ: на перший погляд цей Satisfyer зовсім не схожий на секс-іграшку. Переді мною прямокутний пристрій баклажанового кольору з деталями із рожевого золота. Якщо розсунути обидві сторони, оголиться серцевина з ніжного та гігієнічного силікону. Функція така сама, як і у всіх інших Satisfyers: ви розміщуєте круглу виїмку на кліторі, запускаєте пристрій, довго натискаючи кнопку +, і насолоджуєтеся стимуляцією хвиль тиску.

SATISFYER TRAVELER МОЖЕ ЦЕ ЗРОБИТИ

Компактний розмір та ненав'язливий дизайн роблять Satisfyer Traveler ідеальним компаньйоном у всіх поїздках. Неважливо, в ручній поклажі у польоті у довгоочікувану відпустку або як постійний супутник у сумочці. Зовнішній вигляд більше нагадує косметичну посуд і тому дуже непомітний. Це дуже зручно – хто хоче відповідати на запитання про свої іграшки в аеропорту? Але невеликий вібратор хвилі тиску також може залишитися непоміченим на тумбочці у вашій спальні.

Traveler пропонує 11 рівнів інтенсивності та водонепроникність (IPX7). Так що він також може піти у ванну чи джакузі! Що робить його особливо сприятливим для подорожей? Потужний двигун працює безшумно і гарантує, що сусіди готелю та сусіди по кімнаті не почують про веселощі, що відбуваються по сусідству. Крім того, в іграшці встановлені екологічно чисті акумулятори, які можна легко заряджати за допомогою USB-кабелю, що додається.

SATISFYER TRAVELER TEST: ПЕРЕВАГИ З ПЕРШОГО ПОГЛЯДУ

  • Гігієнічне транспортування завдяки магнітній запірній кришці
  • 11 програм хвиль тиску для потужних оргазмів
  • Дуже тихий у роботі
  • Високоякісні матеріали, такі як приємний для шкіри силікон
  • Ідеально підходить для подорожей
  • Акумулятори, USB-кабель для заряджання в комплекті
  • Водонепроникна обробка (IPX7)
  • 15 років гарантії

SATISFYER TRAVELER В ТЕСТІ: ВИСНОВОК

Конструкція вібратора напрочуд компактна і відмінно служить своїй меті. Крім того, Traveller виглядає особливо елегантно і його можна непомітно прибрати між косметичними предметами в сумці. Гігієнічний магнітний ковпачок забезпечує ідеальний захист від бруду та сторонніх очей. Тихий, але потужний двигун захищає від небажаних слухачів із сусіднього будинку. М'який силікон напрочуд гладкий на шкірі і швидко і легко очищається - особливо під водою, емоційні переживання настільки інтенсивні, що перший оргазм заявив про себе через кілька секунд під час мого соло у ванні. Водонепроникна конструкція та екологічно безпечні акумулятори забезпечують додаткові переваги. Як і у всіх моделях Satisfyer, керування інтуїтивно зрозуміле, а програма з 11 рівнями інтенсивності адаптується до індивідуальних потреб користувача. Тут не використовувалася нова технологія, але кумедний попутник був створений, щоб поєднувати знайому комедію з новою гнучкістю. Satisfyer напевно вдався! Той, хто багато подорожує та хоче, щоб його скрізь доставляли до оргазму за допомогою всесвітньо популярної стимуляції хвилі тиску клітора, знайшов ідеального компаньйона у подорожі до Satisfyer Traveler!