+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Тест ігрушок: The Satisfyer Pro 4

Ви вже знайомі з вакуумний вібратор для пар Satisfyer Pro 4? З екстравагантним вібратором для пар ви можете насолоджуватися подвійною технологією Satisfyer під час спільного сексу. Завдяки спокусливому симбіозу хвильової стимуляції клітора і маси, що поколює, парним вібратором Pro 4 Couples доставить вас до захоплюючих, загальних моментів! Ми протестували вам Satisfyer Pro 4 Couples — читайте самі! 

ТЕСТ SATISFYER PRO 4 ДЛЯ ПАР: РОЗПАКУВАННЯ

Satisfyer Pro 4 Couples відноситься до «білої серії бренду Satisfyer» і поставляється з кабелем USB для заряджання вбудованих акумуляторів у смарт-пакуванні. Інструкція з експлуатації також додається – так що нічого не може піти не так. Білий силікон обволікає гнучку U-подібну іграшку приємною шовковисто-матовою поверхнею і поєднується з класичним рожевим золотом в дизайні Satisfyer на елементі управління.

SATISFYER PRO 4 COUPLES: ФУНКЦІЇ В ТЕСТІ

Маючи можливість протестувати Satisfyer G-Spot Rabbit , і з того часу він посідає перше місце в моєму списку улюблених іграшок, мені цікаво подивитися, чи зможе цей симпатичний вібратор для пар не відставати. Чи ковзатиме він? Чи щільно прилягає головка до клітора? Обидва партнери одержують від цього задоволення?

Вібратор партнера 2 в 1 вводиться вагінально перед сексом. Головка хвилі тиску упирається в клітор і забезпечує безконтактну стимуляцію, тоді як вужчий стрижень вібрує зсередини. Введена частина створює додаткове, спокусливе стиснення, яке в той же час забезпечує її точку G і її кращу частину потужними 10 вібраційними програмами. Зовнішність веселить балує вашу перлину задоволення 11 вибираються рівнями інтенсивності хвилі тиску. Два двигуни можуть керуватися окремо один від одного, так що програма може бути створена відповідно до вашого настрою. Крім того, Pro 4 Couples є водонепроникним (IPX7) і тому може також використовуватися, коли у вас є еротичний сплеск у ванні.

SATISFYER PRO 4 COUPLES: КОРОТКИЙ ОГЛЯД ПЕРЕВАГ

  • 2 в 1: парний вібратор з хвилями тиску та вібрацією
  • 2 потужні вібратори
  • Окремо керовані програми
  • Акумулятори, USB-кабель для заряджання в комплекті
  • Водонепроникна обробка (IPX7)
  • Високоякісні матеріали, такі як медичний силікон

ТЕСТ SATISFYER PRO 4 ДЛЯ ПАР: ВИСНОВОК

Перший плюс – простота використання та надзвичайно приємний об'єм пристрою. Зрештою, немає нічого більш відразливого, ніж громіздкий, гучний, як відбійний молоток, вібратор, з яким потрібно кілька хвилин возитися, перш ніж він нарешті ввімкнеться. Завдяки вбудованим батареям та швидкому часу заряджання Satisfyer Pro 4 Couples є екологічно чистим та гнучким. Нешкідливий для шкіри силікон напрочуд гладкий на шкірі, а іграшку можна елегантно інтегрувати в заняття любов'ю.

Поєднання хвиль тиску та вібрації у зв'язку з сексом, напевно, змушує кожну жінку забути, де верх, а де низ. Маленька головка рухається і не лежить весь час на одному місці - але це несподівано приносить особливо привабливі задоволення. Іграшку найкраще використовувати у класичній місіонерській позі. Однак з більш творчими іграми це стає складнішим, і коли речі стають особливо дикими спонтанно, вам потрібно час від часу тримати вібратор, перш ніж він вислизне. Але кожній парі, мабуть, доведеться з'ясувати це собі.

Завдяки інтенсивній стимуляції точки G перший оргазм не за горами. Ця іграшка також є справжнім збагаченням для чоловіка, тому що він отримує подвійне задоволення, коли не тільки його найкраща річ сильно зіпсована, але й коли екстаз його двійника забирає його геть. Ми протестували секс-іграшку разом із лубрикантом, щоб емоційні переживання були особливо інтенсивними.