+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Вібратор We-Vibe

Вібратор We-Vibe – це одна із найпопулярніших іграшок у всьому світі. Такий виріб має попит у кожному куточку планети. Її можна використовувати не тільки для мастурбації, але й разом зі своїм партнером для пристрасних та спекотних прелюдій. Яскравою особливістю цієї іграшки є одночасна подвійна стимуляція клітора та точки G. Потужний моторчик та зручна анатомічна форма виробу сприяє якісному масажу найчутливіших зон. Саме такі ласки сподобаються кожній представниці прекрасної статі.

Вібратор We-Vibe виконаний з ніжного силікону, який є повністю безпечним для вашого здоров'я. Ретельно продуманий дизайн дозволяє без будь-яких зусиль утримувати іграшку всередині піхви, насолоджуючись бездоганною стимуляцією. Саме цей аксесуар здатний швидко адаптуватися до температури вашого тіла та індивідуальних особливостей піхви. Еластична структура виробу дає можливість використовувати її в будь-якій зручній позі.

Цей вібратор здатний довести кожну дівчину до екстазу завдяки двом практично безшумним, але дуже потужним двигунам. Виріб оснащений двома швидкостями та має 9 різних віброрежимів. Іграшка працює від акумулятора, що перезаряджається. Час роботи на одній зарядці – 2 години, тому ви можете не хвилюватися, що насолода перерветься у невідповідний момент.

Ще однією безперечною перевагою цієї іграшки є простота у догляді. Все що вам необхідно - це лише ретельно промити її в мильній воді, або обробити спеціальним засобом для інтимних іграшок, без вмісту спирту. Це дозволить зберегти цілісність виробу тривалий час.

We-Vibe є повністю водонепроникною, тому іграшку можна використовувати у ванній або душі. А для того, щоб відчуття від ласк вібратора були максимально яскравими та приємними, вам необхідно приділити увагу підбору лубрикантів. Дуже важливо застосовувати мастила тільки на водній основі, оскільки препарати на основі олії чи силікону можуть пошкодити корпус іграшки.