+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Все про вібратори

Вібратор - це найбільш популярний аксесуар для кохання, його можуть використовувати як жінки, так і чоловіки. Їх можна застосовувати для масажу, порушення будь-яких частин тіла, а також для додаткової стимуляції.

Основна відмінність вібраторів від фалоімітаторів у тому, що вібратори оснащені вібраціями, пульсаціями, рухами, що обертаються, а фалоімітатори – це лише виріб, який за своєю формою, кольором і розміром імітує збуджений чоловічий статевий орган.

Вібруючі іграшки для любові підходять для використання в будь-якому віці: молодь любить нові експерименти, а старші люди люблять урізноманітнити своє інтимне життя.

Вібратори бувають двох видів: класичні та нагадують форму фалоса. При цьому функціональність їх однакова: вібрації, пульсації, рухи, що обертаються.

Робоча довжина вібратора може бути від найменших (10-15 см) до найбільших (30-35 см). Також різним може бути і діаметр – від 2,5 см до 5 см. Форма вібраторів також різна: прямі, злегка загнуті спеціально загнуті для стимуляції G-точки. Крім цього, вібратори мають різну поверхню: гладку, ребристу, з пухирцями, з імітацією прожилок і вен.

Матеріали, з яких виготовлені вібратори, дуже різноманітні:
  • Полівінілхлорид (ПВХ) – гладкий, жорсткий, на дотик холодний, але водночас один із найдешевших.
  • Гігієнічна гума – еластичніша за ПВХ, матова поверхня, часто використовується в медицині (клізми, грілки).
  • Латекс - інакше його називають «реалістик» - дуже приємний на дотик, еластичний. Вироби із латексу практично не відрізняються від людської шкіри. Незважаючи на досить високу ціну, дуже чудова річ.
  • Кібершкіра - найніжніший і пористий матеріал, який ніжніший і реалістичніший за звичайний латекс. Дорожче, ніж вібратори з латексу, але якість говорить сама про себе.
  • Гель - м'який, пружний, дуже еластичний матеріал з високою теплопровідністю (швидко нагрівається і набуває температури тіла). Оригінальна я та якісна річ.
  • Силікон - інакше його називають "твердий гель". Більш пружний, менш еластичний, але в основному має ті ж властивості, що і гель. Він ідеально підходить для експериментальних ігор любові.

При підготовці вібратора до використання, треба вставити в гніздо для батарейок потрібну їх кількість і обов'язково, в правильному порядку і дотримуватися полярності.

Інструкції щодо використання вібраторів

  • Перед початком використання вібратора необхідно обробити виріб антисептиком (наприклад, мірамістином, хлоргексидином або спеціальним мастилом , у складі якого є ці речовини), а також промити теплою водою з милом.
  • Найбільш гігієнічно використовувати вібратор із презервативом.
  • Перед використанням, виріб потрібно обробити інтимним мастилом на водній або силіконовій основі для того, щоб уникнути дискомфорту або травмування при сексі, але в жодному разі тими засобами, які не призначені для цього (різними кремами, олією, вазеліном).
  • Після використання вібратор потрібно промити теплою водою з милом, але дуже обережно, щоб волога не потрапила в гніздо для батарейок.
  • Не потрібно ошпарювати чи кип'ятити виріб.
  • Вібратор потрібно зберігати у сухому, захищеному від сонця місці.

    Всі ці вироби можна купити в секс-шопах або замовити в Інтернет-магазині «Амур»

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Прізвище та Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Код
captcha
Введіть символи, які ви бачите на зображенні.