+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Анал бдсм. Щось для попи?

Анальний фістинг, розтяжки, анальний секс та багато іншого: Анальний БДСМ знає різні види. Особливість у тому, що один із партнерів є більш домінуючим і, таким чином, бере на себе активну роль, а інша людина пасивна і підпорядкована. Якщо вам хочеться спробувати анальний БДСМ, ви маєте повністю довіряти своєму партнеру. Похід до домінатрікс з відповідною спрямованістю також може бути гарною ідеєю. Тут ви можете дати собі волю і спробувати те, що вам особливо подобається в анальному БДСМ.

ЩО ТАКЕ АНАЛЬНИЙ БДСМ?

Анальний БДСМ відноситься до цілого ряду варіацій садомазо-сексу. Всі вони обертаються довкола ануса. У більшості випадків сабу роблять анус, але іноді все змінюється, наприклад, коли саб повинен лизати дому анус.

Коли справа доходить до анального БДСМ, найголовніше, щоб обидва партнери довіряли один одному. Тому що анус - дуже чутлива частина тіла, де можуть швидко виникнути травми. Вам також необхідно враховувати індивідуальний больовий поріг сабвуфера для створення комфортних умов для всіх учасників. Тому рекомендується пробувати анальний БДСМ лише в тому випадку, якщо ви добре знаєте один одного та можете абсолютно довіряти один одному.

#ПОРАДА!

Як і в більшості БДСМ-ігор, є сенс заздалегідь встановити стоп-слово з анальним БДСМ. Таким чином, усі учасники можуть зупинити гру будь-якої миті, якщо вона стане для них нестерпною.

АНАЛЬНИЙ БДСМ: МОЖЛИВІ РІЗНОВИДНОСТІ

1. КЛАСИКА: АНАЛЬНИЙ СЕКС

Звісно, ​​анальний секс має місце у контексті БДСМ. Але саме тут цей варіант може принести величезне задоволення, якщо він поєднується з іграми в бондаж. Сабмісіва пов'язують так, що він мало чи взагалі не може рухатися. Тоді будинок може або проникнути в субанально сам, або зі страпоном.

2. ОСОБЛИВО ПОПУЛЯРНІ: АНАЛЬНІ РОЗТЯЖКИ

Розтяжка — популярний різновид, особливо у сфері БДСМ. Анус сабмісиву розтягують руками чи різними інструментами. Важливо починати з малого, потім поступово збільшувати. Звичайно, розтяжка в садомазі може бути незручною, але ви хочете уникнути травм стінки кишечника. Відповідними допоміжними засобами є анальні пробки, фалоімітатори або вібратори

3. АНАЛЬНИЙ ФІСТИНГ: КУЛАК НА НЬОМУ

У той час як розтягнення ануса починається з одного або двох пальців, а потім повільно збільшується, купол використовує весь кулак під час анального фістингу. Під час анального фістингу він спочатку проникає в анус саби повільними, а потім дедалі швидшими рухами. Рухи можна порівняти з поштовхами під час сексу. Якщо ви є домінуючою частиною, то не забудьте дати свій сабвуфер та перерви між ними. Анальний фістинг може бути дуже стомлюючим!

4. ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ: МАСАЖ ПРОСТАТИ

Простата є невеликою залозою, до якої можна отримати доступ через задній прохід. Деяким чоловікам це приносить величезне задоволення аж до анального оргазму. Ви можете зробити приємний масаж простати пальцем або анальним ділдо. Спочатку обов'язково розтягніть анус. Коли чоловік збуджений, простату легше промацати, бо вона більша і твердіша.

5. ЕКСТРЕМАЛЬНИЙ АНАЛЬНИЙ БДСМ: АНАЛЬНІ ПОЛОГИ

Дуже цікавим і дивним видом БДСМ є звані анальні пологи. Покірна людина виштовхує якийсь предмет зі свого ануса. Цим об'єктом може бути зв'язка просочених тампонів у презервативі або навіть лялька. Насамперед, домінатрікс, що спеціалізуються на сексі в лікарні, пропонують анальні пологи. Для цього типу ігор необхідна ретельна підготовка, оскільки анальні пологи пов'язані з ризиком травмування.

АНАЛЬНИЙ БДСМ БЕЗ ТРАВМ

За всіх варіантів, де задіяний анус людини, потрібно звертати увагу на безпеку. Тому що травми в кишечнику можуть бути дуже неприємними і часто повинні лікуватись у лікаря. Та й кому захочеться розповідати фельдшеру про анальний фістинг чи навіть анальні пологи?

Під час підготовки важливо, щоб сабмісивна частина могла розслабитися. Тут допомагають приглушене світло, довірча атмосфера та чіткі правила. Будиночок повинен мати короткі нігті без гострих кутів та країв. Хороший мастильний гель або мастило роблять анус і кишечник еластичними і, таким чином, також допомагають уникнути травм. Навіть якщо у вас садомазохістський секс, ви не повинні ставитись один до одного занадто грубо. Перш ніж розпочати, зробіть анус еластичним.

Промивання товстої кишки корисне перед анальним сексом чи анальним фістингом. Це очистить вас від залишків фекалій і, таким чином, від бактерій та патогенів із кишечника. Чим ви чистіше, тим безпечніший анальний секс. Також важливо неє безпосередньо перед фістингом. В іншому випадку сильне подразнення кишечника може призвести до нудоти та блювання.

Секс-іграшки та допоміжні засоби дуже популярні в анальному БДСМ. Тут важливо те, що вони підходять для анального використання. Анальні фалоімітатори та пробки потовщені внизу, щоб вони не могли зникнути в анусі. Ви не повинні використовувати іграшки без цього потовщення. А якщо ні, то сеанс може закінчитися в лікарні, де хірург повинен витягти іграшку з вашого кишечника.

АНАЛЬНИЙ БДСМ - ЩО МОЖНА І ЧОГО НЕ МОЖНА РОБИТИ

  • Потрібно визначити стоп-слово, за допомогою якого всі учасники можуть зупинити гру будь-якої миті
  • Використовуйте анальні лубриканти, щоб уникнути травм
  • Почніть повільно, а потім поступово збільшуйте інтенсивність
  • Уникайте розтягування під час анального фістингу
  • Використовуйте секс-іграшки без потовщення
  • Довгі нігті – це абсолютна заборона!

Анальний БДСМ відноситься до багатьох різних типів ігор, які можуть відрізнятися за інтенсивністю. Повільно відчувайте свій шлях та спробуйте, які варіанти анального сексу приносять вам найбільше задоволення.