+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Анальна мастурбація. Проходьте через задні двері

Багато людей точно знають, що їм подобається в мастурбації, і як ви це кажете? Ніколи не змінюйте систему, що працює, але іноді варто спробувати щось нове. За загальним визнанням, сьогоднішня тема може не сподобатися всім, але анальна мастурбація може мати величезну привабливість як чоловіків, так жінок. Тут ви можете дізнатися, чому іноді цікаво трохи стимулювати анус і як ви можете наблизитися до цієї зони!

ЩО ТАКЕ АНАЛЬНА МАСТУРБАЦІЯ?

При анальної мастурбації ви не задовольняєте себе, як завжди, стимуляцією клітора або статевого члена, а звертаєте увагу на анус. Є багато різних варіантів. Численні нервові закінчення сходяться в анусі, тому багато людей знаходять дотику до них збуджуючими, тому анальний секс також може бути особливо привабливим для обох партнерів

Анальна стимуляція може дати інші відчуття, що збуджують, ніж стимуляція «вже відомих» статевих органів. Тому анальна мастурбація може бути не лише доповненням до класичного самозадоволення, а й служити самостійним актом. Просто перевірте, чи приносить вам задоволення анальна стимуляція .

ОСЬ ЯК ПРАЦЮЄ АНАЛЬНА МАСТУРБАЦІЯ

Якщо ви вперше намагаєтеся задовольнити себе анально, вам обов'язково потрібно не поспішати. Будьте незворушні, щоб ви могли справді відпустити себе. Для підготовки рекомендується прийняти теплий душ. Ви не тільки розслаблюєтеся, а й автоматично очищаєте свій анус. Ободовий або анальний душ не є обов'язковим, але ви можете зробити це, якщо почуваєтеся в безпеці. 

Щоб ви дійсно могли розслабитися, ви повинні використовувати мастило . Рясно змастіть один палець і почніть погладжувати і дражнити свій анус. Ви помітите, як розслаблюєтеся дедалі більше. Тепер ви можете слідувати своїй інтуїції. Проникніть, коли захочете, і помасажуйте себе.

Коли справа доходить до анальної мастурбації, дуже важливо, щоб вам було зручно. Багато хто любить лежати на боці і піднімати одну ногу вгору. Але ви також можете легко дотягнутися до ануса на животі. Збоку у вас є перевага в тому, що ви також можете стимулювати себе іншою рукою попереду.

ПОРАДИ З АНАЛЬНОЇ МАСТУРБАЦІЇ

1. ЗАДІЯТИ ПРОСТАТУ

У чоловіків стимуляція простати може сприяти інтенсивному оргазму . Простата є невеликою залозою, до якої можна отримати доступ через задній прохід. Коли ви збуджені, це виходить більше та сильніше. Масаж простати може прискорити досягнення оргазму.

2. ОДНОЧАСНО СТИМУЛЮВАТИ КІЛЬКА ЗОН

Для жінок це може бути особливо збуджено , щоб задовольнити анус і вагін одночасно. Оскільки анальна стимуляція також підвищує чутливість нервових закінчень у піхві та кліторі. Так що логічно, що там ви і дотики сприймаєте інтенсивніше.

3. ВИКОРИСТОВУЙТЕ СЕКС-ІГРАШКИ

Спеціальні вібратори, фалоімітатори та анальні пробки можуть принести вам ще більше задоволення. Хороша річ: вам не потрібно так сильно спотворювати себе, щоб задовольнити себе. Вибираючи секс-іграшки, обов'язково використовуйте ті, які мають пробку. Вони ширші внизу, так що вони не можуть зникнути в анусі і ви можете спокійно займатися любов'ю.

Чоловіки та жінки можуть відчувати особливо сильні оргазми під час анальної мастурбації. Важливо, щоб ви знайшли час, щоб розслабитися і робити тільки те, що вам подобається.