+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Анальний фістинг. З кулаком для насолоди!

Фістинг ануса - це не тільки популярний варіант сексу в садомазосфері. Навіть у партнерських відносинах без БДСМ-фетиша ви можете отримувати задоволення від анального фістингу один одного. На додаток до вагінального фістингу, анальний фістинг є популярним способом перевірити свої межі та випробувати особливі моменти.

#ЗАБАВНИЙ ФАКТ

Статева абревіатура AFF для анального фістингу також часто використовується в Інтернеті.

ЩО ТАКЕ АНАЛЬНИЙ ФІСТИНГ?

Але що таке анальний фістинг ? Анальний фістинг, як випливає з назви, включає введення кулака в задній прохід людини. Але це ще не все: переважно анус буквально протикають кулаком, як у класичному сексі. Темп можна варіювати. Якщо чоловіка відфістили, можна навіть стимулювати простату, що зрештою може призвести до оргазму.

Анальний фістинг особливо популярний серед садомазо-сцен. Він використовується як покарання або використовується для заподіяння болю сабмісиву в рамках сеансу. Звичайно, ви також можете спробувати анальний фістинг без БДСМ і включити цей різновид у свої заняття коханням.

АНАЛЬНИЙ ФІСТИНГ: КЕРІВНИЦТВО

При анальному фістингу важливо починати повільно та обережно. В рамках підготовки ви можете порушити один одного оральним сексом або пестощами, щоб ваше тіло розслабилося. Потім можна потихеньку переходити до справи.

Починається з анального фістингу з розтяжкою. Важливо спочатку ввести вологий палець, потім поступово збільшувати його. Додайте більше пальців і подивіться, наскільки далеко ви зможете розтягнути сфінктер. Якщо ви можете без проблем вставити чотири пальці, настав час для плоскої руки. Повільно зведіть пальці разом і доки не стискайте кулак. Нехай ваш партнер спочатку звикне до цього почуття.

Тільки на останньому етапі ви стискаєте руку в кулак і обережно вставляєте її. Ваш партнер може дати вам дозвіл поворухнути рукою. Тільки тоді ти починаєш задовольняти супротивника своїм кулаком.

Важливо іноді робити перерви під час анального фістингу. Тому що і тиск кулака, і сам фістинг досить стомлюючі. Роблячи останній ривок, будьте завжди обережні, робіть це повільно і не розтискайте кулак занадто рано. В іншому випадку можливі травми.

#А ВИ ЗНАЛИ?

Як і в більшості БДСМ-практик, стоп-слово може допомогти при анальному фістингу. Якщо ви почуваєтеся ніяково, ви просто кажете слово, і сеанс фістингу припиняється.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ АНАЛЬНОГО ФІСТИНГУ

1. Не поспішайте

Насамперед: анальний фістинг працює не так, як у порно. Ви не можете просто завантажити весь свій кулак в анус іншої людини ! Потрібна підготовка та час, щоб розтягнути сфінктер досить далеко. Тому створіть затишну атмосферу, приглушіть світло, увімкніть приємну музику та влаштовуйтесь зручніше. Потім ви можете почати повільно.

2. ПІДСТРИЖІТЬ НІГТІ

Підготовка до анального фістингу включає стрижку нігтів. Довгі нігті або гострі краї можуть пошкодити стінку кишечника. Кишечник забезпечується набагато більшою кількістю крові, ніж, наприклад, піхву, що особливо легко може призвести до тріщин і розривів. Якщо ви відчуваєте сильний біль під час або після фістингу, слід викликати швидку допомогу.

3. ЗМАЩУВАННЯ РОБИТЬ ВСЕ КРАСИВО І ГЛАДКО

Обов'язково використовуйте хороше анальну смазку або мастило. Таким чином, ви зробите кишечник більш еластичним, і він просто краще ковзає. Ви також мінімізуєте ризик травмування! Смазки на основі силікону або гвоздична олія, зокрема, добре працюють, тому що вони не так швидко висихають.

4. НИЗ ВСЕРЕДИНІ, ВЕРХ ПОРУШУ

Якщо ви щось з'їли перед фістингом, вас може нудити під час нього. Тому що тиск кулака на кишечник порушує травний тракт. Це може призвести навіть до блювання. Ось чому: нічого не їжте перед анальним фістингом, краще після!

5. Товста кишка творить чудеса

Перш ніж ви почнете, людина, яку фістингують, повинна зробити анальне або товсте промивання. Таким чином, ви вимиваєте залишки випорожнень і бактерій з кишечника, а сам фістинг стає чистою справою.

6. ВСТАНЬТЕ НА КОЛІНІ

Якщо ви кулачний чоловік, ви хочете бути в особливо зручному положенні. Тому що фістинг може бути досить стомлюючим у довгостроковій перспективі. Стоячи рачки, фістингуюча людина має хороший доступ до вашого ануса і може побалувати вас скільки душі завгодно. З такою ж зручністю можна лягти на спину та підкласти під зад подушку. Просто спробуйте те, що вам зручніше.

7. ЗАТИШНЕ ПІСЛЯ БУРІ

Після анального фістингу вам, ймовірно, знадобиться триваліший період відпочинку. М'яка подушечка допоможе розслабити м'язи сідниць. Якщо у вас є невеликий біль, ви можете прийняти таблетку. Якщо біль не минає або почалася кровотеча, краще викликати лікаря. До речі, зараз теж час що-небудь з'їсти .

8. ЗМЕНШІТЬ ТИСК

Перевага анального фістингу в тому, що ви можете змінити його у будь-який час. Якщо тиск на кулак занадто великий, ви просто прибираєте палець або перемикаєтеся з кулака на долоню. Перерва завжди можлива. Важливо, щоб ви говорили про те, що вам подобається, а що ні.

НАЙВАЖЛИВІШІ ПРАВИЛА І ЗАПРОТИ ДЛЯ АНАЛЬНОГО ФІСТИНГУ

  • Треба говорити про межі та про те, що подобається
  • Потрібно використовувати смазку
  • Промити анальним душем заздалегідь
  • Не рекомендуємо їсти перед анальним фістинго - вас нудить
  • Довгі нігті протипоказані при фістингу

Анальний фістинг популярний не лише у садомазо-сцені. Ви можете перевірити свої межі та випробувати відмінні моменти. Спробуй це!