+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Білий кролик і дива країни. Еротична історія

Прокинувшись серед ночі, вона почула булькання несправного насоса в садовому ставку за вікном. Вранці вона мала не забути сказати садівнику, щоб він терміново змінив цю річ. Він голосно булькав, ніби хтось сидів поруч з нею, тримаючи пилосос у чайній чашці. Дратує – але й здорово! Насправді привід для скарги був для неї дуже доречним, тому що це дало прекрасну можливість знову поговорити з симпатичним садівником, а потім зайнятися гарячим фліртом.

ТАЄМНА ФАНТАЗІЯ

Його звали Мірко, цей чоловік ідеально підходив до неї. Вона подумала про його м'язисті плечі і ту злегка непристойну усмішку, якою він обдарував її днями. Коли він спітнів на роботі, піт блищав на його засмаглій шкірі на сонці, і щоразу, коли він злегка стогнав від напруження, вона відчувала, як він пульсує там, де вона хотіла, щоб це було просто зараз. Вона хотіла його! Він також хотів її? Вона так і припускала, бо уважно спостерігала, як він раз у раз поглядав на неї і випадково знімав свою футболку, щоб висохнути, коли вона опинилася поблизу. Ох! Відповідна можливість все одно представиться, і коли настане час, вона з'їсть заборонений плід.

Зітхнувши, вона пригорнулася до своєї великої подушки. Прохолодний вітер розвівав штори і відкидав її замерзлі ноги назад під ковдру, покриваючи крижаним тремтінням. Насправді, вона була така чудово сонна, що могла б відразу заснути, але, не виспавшись від туги, вона відчула, як по ній пробігають втішні мурашки при думці про Мірка. Разом із прохолодою ночі це вилилося у захоплюючу суміш. Після душа минулої ночі вона просто лягла спати голою, тож тепер її соски стирчать.і всі тонкі сенсори на її шкірі тяглися до ласки теплого простирадла. Її руки блукали її наелектризованим тілом, що валялося в ліжку від хтивості, і як би самі собою знайшли шлях до її промежини. Коли вони досягли храму хтивості, її тіло вже подбало про те, щоб гаряча гра пальцями була особливо гладкою з явним збудженням. Вона важко дихала, її м'язи напружилися, таз природно здіймався в такт водяному насосу, що булькав.

НЕЧЕКОВАНИЙ СЮРПРИЗ

Поки вона всією своєю увагою та думками про Мірка передчувала кульмінацію , у кущах за вікном пролунав шарудіння. Вона просто уявила це? Тепер їй було байдуже. Жодних шансів на ясну думку, тому що вона була бранкою власної хтивості. Тому вона перестала слухати, навіть коли до шереху приєднався стукіт сходів.

Поки пальці її лівої руки граційно занурювалися в неї, пальці її правої руки кружляли навколо і над її намистом - все швидше і швидше. Вона задихалася, дихала важче, почала потіти. Вона більше не могла стримувати стогін. Ковдра вже зісковзнула до ліжка і була вже готова повністю попрощатися, як раптом хтось відкашлявся. Вона почала. Наприкінці кімнати перед вікном він стояв: Мірко! Мабуть, це був сон, правда? Якого біса тут цей хлопець...

БІЛИЙ КРОЛИК

Чи не сон - це було насправді. Мирко стояв там, досить усміхаючись, недбало засунувши руки в кишені і спостерігаючи за нею вогняними очима. Рефлекторно вона спробувала прикрити свої інтимні місця подушкою. "Будь ласка продовжуйте!" - Сказав він спокійно і повільно підійшов до неї. На мить їй захотілося закричати вголос, але потім вона зрозуміла, що зараз це схоже на еротичний сон і вона отримує все, чого так сильно хотіла весь цей час. Просто так! Немов сором'язливий олень, упійманий у промені його бажання, вона сиділа нерухомо, з яскраво-червоними щоками, дивлячись на нього. Ці широкі плечі та його великі руки справили на неї чарівну дію. Вона повинна була думати про те, як він чіпав її всю і навіть не помітила, як усе між її ніг готувалося до цього. вітати його мужність. Вона прикусила нижню губу і залишалася нерухомою,

"Гей, не хвилюйся. Я не кусаюся, якщо, звичайно, не попросиш, - сказав він, підморгнувши, і присунувся ближче. Зробивши це, вона відчула, як його гаряче дихання торкнулося її шиї. І знову всі датчики розташувалися на її шкірі, Він продовжував пошепки, дивлячись їй у вічі і ніжно заправляючи пасмо волосся за вухо: "Я знав, що прийду в потрібний час. Будь ласка, вибачте мені за те, що я не повідомив про себе заздалегідь. Я хотів тебе здивувати - не дивно, що ти не чув камінчиків, які я жбурляв зовні.Я бачу, ти тут дуже зайнятий.Взагалі-то, я хотів запросити тебе на побачення наступного тижня, але останні кілька вечорів твоє вікно завжди було відчинене, начебто це було запрошення.

ДУЖЕ ОСОБЛИВИЙ ПОДАРУНОК

Він узяв її ліву руку та поцілував. Він нахабно засунув пальці під ніс і глибоко зітхнув. Її щоки стали такими гарячими, що здавалося, вони ось-ось спалахнуть полум'ям. Він продовжив: «Я приніс тобі маленький подарунок. Це білий зайчик для вашої країни чудес. Я подумав, що це підходить, бо ти трохи схожа на Алісу, а вона сидить у садку і читає на початку оповідання, як ти часто робиш».

Перш ніж вона встигла збагнути, що відбувається, вона вже тримала в руці гарно загорнутий подарунок і почала невпевнено рвати папір. Було справді важко повірити в те, що тут щойно сталося. Ти серйозно? В упаковці був захований вібратор, білий, гладкий та жорсткий. Він мав дивну додаткову особливість, він був трохи опуклим і мав об'ємний кінчик. Це був вібратор-кролик, чи не так? Атласно-матовий силікон лестив їй долоню, а потім вона виявила дві кнопки на ручці. Дві кнопки? Вона могла уявити, як це працює. Що тепер із ним буде? Він просто хотів принести це і знову втекти?

Боязко вона розглянула благородний шматок. Ага: Однією кнопкою ти вмикав вібратор, який починався глибоко та потужно. Перш ніж вона дісталася другого гудзика, Мірко забрав у неї з рук білого кролика. Він зупинив її погляд своїм. Без попередження він поцілував її, пристрасно, чуттєво і в той же час з насолодою повільно - так, що вона забула про все навколо і бажання сколихнуло в ній до урагану, який вона вже не могла більше стримувати. Коли він штовхнув її верхню частину тіла в подушки, він пробурмотів між грою язика на її губах: «Відкиньтеся назад, моя Алісо. Я подбаю про це для вас, гаразд?» - Ніякого протиріччя. Вона просто дозволила цьому статися.

ФАНТАСТИЧНІ МОМЕНТИ

Вона лежала із заплющеними очима і відчувала, що все більше й більше потрапляє в цю божевільну ситуацію. Тим часом Мірко стояв перед нею на колінах на ліжку і дозволяв вібруючому жезлу блукати її тілом. Повільно він блукав чуттєвими вигинами по її грудях, животі, тазі, стегнах. Довірливо вона дозволила своїм колінам вивернутися назовні і розсунула ноги, наче хотіла сказати йому, що він може робити з нею все, що захоче, зараз. Глибокий гул іграшки гіпнотизував, вібрації, що поколювали, спускалися по внутрішній стороні стегон, аж до центру її чудової країни. Вона почала нестримно тремтіти від задоволення. Вона мовчки благала його, нарешті, приголубити її там, якого вона так відчайдушно хотіла.

Наче почувши її думки, він ліг поруч із нею і поцілував її в шию, поки вона відчувала, як гладкий силікон ковзає між її ніг. Вібратор викликав у ній раніше невідомий екстаз, і коли вона подумала, що краще вже бути не може, Мірко змінив програму вібрації на більш інтенсивний, захоплюючий ритм. Вигин та твердість іграшки були створені, щоб максимально стимулювати її гарячу точку. Вона безпорадно чіплялася за його широку спину, коли перший оргазм катапультував її в інший всесвіт через кілька хвилин. ЦЕ була хмара 9! Вона ніколи не забуде цю родзинку!

Але зараз має дійсно початися, тому що коли вона вже лежала і хапала ротом повітря, він другою кнопкою включив функцію хвилі тиску на кліторальному стимуляторі. Це було схоже на оральний секс, лише набагато інтенсивніше! Ймовірно, тому це тривало лише кілька секунд, доки її не наздогнав наступний кульмінаційний момент. Поки згасав останній оргазм, уже маячив наступний і Мірко, здавалося, без кінця розважався – це було видно і через величезну опуклість у його штанах. Він знову переключив програму вібрації та пересунув вібратор.тепер додатково. Її крики задоволення, мабуть, уже розбудили всю округу. Він змусив її закінчити ще 3 рази, поки вона більше не могла від виснаження. Втома наздогнала її так само швидко, наче хтось клацнув вимикачем. Він ліг поряд з нею, любовно вкрив її, і вона притулилася до його оголених грудей.

«Я повернусь завтра, прекрасна леді. Тоді я хотів би бути кроликом, який досліджує вашу країну чудес. Спи спокійно, — ніжно прошепотів він на вухо. Вона заснула, але жоден сон не міг бути прекраснішим за те, що тільки-но сталося.

Наступного дня вона прокинулася надзвичайно задоволена, але не знайшла ні сліду, ні затяжного запаху, ні якихось вказівок на те, що ця нічна пригода була реальною. Вікно було відчинене, зовні було чути, як зламався ставковий насос і як садівник косить газон. Тут нікого не було в її кімнаті, правда?