+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Великий пеніс

Великий пеніс? Це звучить як мрія кожного чоловіка. Зрештою, чоловіки надто часто скаржаться, що найкращий дружок надто малий. Але наскільки добре насправді коли пеніс великий? І наскільки великий занадто великий? Ми пояснюємо все, що пов'язане із пенісами XXL.

ВЕЛИКИЙ ЧЛЕН - Є ВИЗНАЧЕННЯ?

Всі ми знаємо, що розмір не має великого значення. Чи таки? За загальним визнанням, є також жінки і чоловіки, які віддають перевагу більшому пенісу, але, зрештою, техніка, яку ви використовуєте як чоловік, важливіша. Але коли пеніс справді великий ? А коли вам точно знадобиться ліцензія на зброю чи хоча б якісь хитрощі щодо поводження з вашою великокаліберною зброєю?

Середній розмір статевого члена німецького чоловіка становить близько 13 см у стані ерекції. У млявому стані його розмір трохи більше 9 см. У європейському порівнянні розмір від 11 до 17 см нормальний. Якщо розмір вашого пеніса у збудженому стані перевищує 17 см, він вважається більшим за середній.

Але перш ніж ви візьмете лінійку і виміряєте її, дозвольте мені сказати вам, що великий член не є гарантією гарного сексу, але і не є критерієм виключення. Подібно до жіночих грудей, розмір статевого члена є лише однією з багатьох характеристик, які ви все одно не можете змінити природним чином.

5 ПИТАНЬ ПРО ВЕЛИКИЙ ПЕНІС

#1 - СЕКС З ВЕЛИКИМ ЧЛЕНОМ - НА ЩО ЗВЕРНУТИ УВАГУ?

Ви, звичайно, можете займатися сексом з великим пенісом, як і з будь-яким іншим пенісом, але в залежності від розміру вам потрібно бути трохи обережнішим. Є жінки, які легко справляються з 17-сантиметровим пенісом, і ви можете поринути повністю. Але є і жінки, які вже за 15-сантиметрового статевого члена відчувають неприємний біль у шийці матки. Чим більше ваш пеніс , тим уважнішим ви повинні бути.

#2 - ЯКА ПОЗИЦІЯ ПІДХОДИТЬ ДЛЯ ВЕЛИКОГО ПЕНІСА?

Є багато поз, де можна добре повеселитися із великим пенісом. Однак важливо, щоб ви могли контролювати глибину проникнення. В якості альтернативи ви можете дозволити пасивній частині взяти на себе керування. Тоді він контролює ситуацію і може вирішити, наскільки глибоко хоче , щоб ви проникли в нього.

#3 - ВИМІР ПОЛОВОГО ЧЛЕНА - ЯК ЦЕ ЗРОБИТИ?

Він завжди вимірюється у вертикальному положенні, тому що тільки тоді ви отримаєте відповідний розмір. Причина в тому, що є пеніси з плоті та пеніси з крові. Кров'яний пеніс збільшується тільки при ерекції, тоді як плотський пеніс вже майже досяг свого повного розміру у млявому стані. Для вимірювання помістіть лінійку прямо на стовбур статевого члена та виміряйте до кінчика головки.

#4 - ЧИ МОЖНА ЗМЕНШИТИ ПЕНІС ХІРУРГІЧНИМ ШЛЯХОМ?

Хоча вже були польові випробування, в яких пеніс був успішно зменшений хірургічним шляхом, ця операція далека від загальноприйнятої. У більшості випадків це також не потрібно, тому що великий пеніс не є покаранням. Спочатку це може здатися вражаючим, але якщо ви використовуєте його правильно, ви та ваш партнер отримаєте масу задоволення.

#5 - ЧИ МОЖЛИВИЙ АНАЛЬНИЙ СЕКС З ВЕЛИКИМ ПЕНІСОМ?

Без анального сексу з великим членом теж не обійтися. Як і при вагінальному сексі, вирішальне значення має глибина проникнення. Однак в анальному сексі перешкод ще менше, і тут великий пеніс переноситься навіть краще, ніж у піхву – принаймні щодо глибини проникнення. Просто будьте обережні і спробуйте те, що добре для вас.

КРАЩІ ПОЗИ ДЛЯ СЕКСУ ДЛЯ ВЕЛИКОГО ЧЛЕНА

#1 - ПОЗА НАЇЗДКИ

Поза наїзниці ідеальна, якщо ваш партнер хоче сам вирішити, наскільки глибоко ви проникаєте. Тут він чи вона тримає поводи в руках і може опустити таз настільки, наскільки йому зручно. Ви також можете стимулювати його чи її руками, щоб ще більше посилити збудження.

#2 - ПОЗА ЛОЖКИ

У положенні ложки кут проникнення зручний, і через анатомічні особливості ви не зможетепроникнути так глибоко. Таким чином, ви можете емоційно повністю злитися з вашим партнером, але частина вашого члена виявиться більше між сідницями. Дуже сильне почуття для вас обох.

№3: МІСІОНЕРСЬКА ПОЗИЦІЯ

Ця класика добре підходить для великого члена, тому що тут ви можете точно контролювати, наскільки глибоко ви проникаєте до неї. Якщо ви будете обережні, за її реакцією ви зможете зрозуміти, чи комфортно їй чи ви вже надто глибоко до неї увійшли. Завжди звертайте увагу на сигнали, які подає вам партнер, тоді секс вийде навіть із великим членом.

ЩО МОЖНА, А ЩО НЕ МОЖНА РОБИТИ З ВЕЛИКИМ ПЕНІСОМ

  • Будьте обережні і завжди входьте повільно
  • Використовуйте відповідні презервативи XXL, якщо ваш пеніс дуже великий.
  • Використовуйте смазку для полегшення проникнення
  • Не соромтеся свого великого члена, але й не хвалиться їм?
  • Не робіть глибоких рухів без попередження, оскільки це може спричинити біль.

З одного боку, великий пеніс - мрія багатьох чоловіків, але він також вимагає від володаря певної частки уваги. Оскільки на розмір ніяк не можна вплинути, до пеніса відноситься те саме, що і до всіх інших частин тіла: просто прийміть його таким, яким він є!