+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Швидкий секс - Швидкий трах чи справді хороший секс?

Швидкий секс - це класичний швидкий секс, і для більшості пар він просто означає швидкий секс без особливої ​​прелюдії. Хіба це не нудно чи часом такий швидкий секс може бути гарячим? На що слід звернути увагу при швидкому сексі та звідки береться швидкий секс?

ШВИДКИЙ - ЩО ЦЕ?

Швидкочок - це коротка форма любовної гри, поки і так зрозуміло. Але як довго триває гарний секс швидко і чи приносить він користь не тільки чоловікам? Що ж, у середньому халтура триває три хвилини, і цього часто буває достатньо, щоб повеселитися. "Швидко" може означати не тільки секс, але термін "швидкий секс" в основному пов'язаний з сексом.

Здається, для деяких речей достатньо трьох хвилин. Ви знаєте хліб за 3 хвилини? Або 3-хвилинна вправа? Тоді чому б не 3-хвилинний секс?

Швидкий секс може бути розвагою як для чоловіків, так і для жінок, але, звичайно, тут усі різні. У той час як деякі жінки (і чоловіки теж) не мають шансу досягти кульмінації без прелюдії, для інших це швидкий секс, який дозволяє їм отримати те, що варте їхніх грошей.

Швидкий секс зазвичай відбувається спонтанно, часто в цейтноті та нерідко у нетипових місцях. Класичний приклад - халтура в роздягальні біля басейну, на прогулянці лісом або в інших незвичайних місцях. Але халтура також може бути гарячою вдома, перед роботою чи в інших випадках.

Ось як ваш ШВИДКИЙ СЕКС БУДЕ ДІЙСНО ДОБРЕ

#1: ВОЛОГІСТЬ ВАЖЛИВА ДЛЯ НЕЇ

Деякі жінки відразу стають мокрими під час сексу і не потребують прелюдії. Якщо ви хочете, але вам потрібно більше часу, щоб промокнути, ви повинні використовувати смазку для швидкого сексу. Тому що якщо член проникає у вашу суху піхву, це не тільки не особливо сексуально, але і може призвести до хворобливих сліз.

#2: ЗАЛИШ ОДЯГ НА СЕБЕ

Швидкий секс не залежить від того, що ви будете повністю оголені. Навпаки, халтура процвітає на швидкості. Штани вниз**, блискавка догори** і починається дикий номер. Плануючи швидкий секс поза домом, дуже корисно, якщо трусики під спідницею просто забуті вдома, а боксери залишені на дивані.

#3: ПОПЕРЕДНЬО РОЗІГРАЙТЕ

Швидкий секс зазвичай триває лише три хвилини, цього часу недостатньо, щоб увімкнути тут довгу прелюдії. Але це не означає, що ви не можете добре розігрітися під час секстингу.

#4: БРУДНО ГОВОРИТИ ПІД ЧАС ШВИДКОГО СЕКСУ

Романтичний квітковий секс – це добре, але швидкий секс – це швидко та дико. Брудні розмови добре поєднуються з цим, тому що вони також розігрівають та створюють потрібний настрій. Порушуйте себе словами, під час сексу або навіть перед ним. Сексуальні голосові повідомлення можуть бути неймовірно спопеляючими і піднімати настрій, поки ви нарешті не закохаєтеся один в одного.

#5: ЦІЛЮВАТИСЯ - ЦЕ ЧАСТИНА ЦЬОГО

При швидких поцілунках поцілунки це півсправи, тому що пристрасні поцілунки роблять вас по-справжньому гарячими. Якщо немає часу на прелюдію, то не дозволяйте моменту інтимних поцілунків забрати у вас, а поцілуйте його по-справжньому.

Швидкий секс не гарантує оргазм, але це безперечно гарячий номер, з яким ви дійсно можете дозволити собі збожеволіти - і якщо ви просто робите це, щоб скоротити час у неділю, поки не буде готове яйце на сніданок?