+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Бути рабом – як це?

Ви коли-небудь уявляли собі, як це, коли інша людина повністю у вашому розпорядженні як любовний слуга? Але, можливо, це ви самі хочете приміряти на себе роль секс-рабині. Багатьом рабиня — природна частина еротичних рольових ігор. У узгоджених рамках ніщо не каже проти цього. Отже, якщо ви мрієте виступати в ролі «господаря» раба хтивості або хочете самі підкоритися його хтивості, нижче ви дізнаєтеся, на що вам слід звернути увагу.

РАБ У СЕКСУАЛЬНОМУ СЕНСІ - ЩО ЦЕ ТАКЕ?

Раб - це людина, яка підпорядковується своєму партнеру на сексуальному рівні. У багатьох рабських відносинах це справді підпорядкування лише спальні, тоді як у решті рабині рівні.

Рабиня відчуває сексуальне задоволення через підпорядкування та готовність належати їй. Він може керувати ними під час сеансу та карати їх. Крім того, бувають і цілі БДСМ-відносини, в яких Будинок вирішує все в житті рабині 24/7 – від вибору одягу до споживання їжі.

Навіть якщо це звучить дещо парадоксально: поневолення у сексуальному контексті завжди має бути добровільним. Раб добровільно підкоряється своєму Дому і може припинити ці відносини будь-коли.

У БДСМ-сцені рабиня та її раб зазвичай становлять так званий рабський контракт. Це пов'язує обох друг з одним або певний період, або невизначений термін. У цьому договорі прописані межі рабства та зобов'язання, які беруть він обидві сторони. Але не турбуйтеся, що ваш Будинок врешті-решт подасть на вас до суду: це ні в якому разі договір, що не юридично зобов'язує?

3 МІФА ПРО РАБ

#1: РАБ — «ЖЕРТВА» ДОМІНАНТУ

Неправильно, в рабських відносинах за обопільною згодою немає жертви, оскільки обидві сторони за обопільною згодою вступають у ці неврівноважені відносини. Рабиня принижує себе під час сеансів та дозволяє своєму домінуючому партнеру спрямовувати та використовувати її. Коли сеанс закінчується, здебільшого пара знову зустрічається на рівних.  

#2: ДОМІНАНТ НЕ ЛЮБИТЬ СВОГО РАБА

Теж неправильно! У БДСМ-сцені багато любовних відносин, навіть якщо сексуальні різновиди не обов'язково відповідають соціальній нормі. Але зараз варто сказати: що нормально? Хіба це не нормально, коли обидва партнери насолоджуються сексом, хоч би що говорили сторонні? Будинок цілком може щиро любити свою рабиню, а також обійматися з нею, бути поруч із нею і висловлювати своє кохання.

#3: ПОКІРНА ЧАСТИНА ЗАВЖДИ ЖІНОЧА.

Хоча йдеться про рабів, покірна частина в БДСМ-відносинах не завжди обов'язково жіноча. Є також раби-чоловіки, яких можна підкорити своїй домівці. Єдина відмінність: любовні стосунки в БДСМ -сцені частіше зустрічаються з домінуючими чоловіками та покірними жінками або лесбійськими парами, де одна жінка бере на себе провідну роль (у ліжку), а інша діє як її рабиня.

Ось як ти стаєш гарним робом

#1: Проявіть повагу

Як тільки ваша сесія розпочнеться, ви завжди повинні виявляти повагу до свого будинку. Ретельно дотримуйтесь всіх пунктів контракту. Якщо вас попросять вітати його на колінах, виконайте вимогу і не забудьте її. Не суперечте своєму будинку і завжди питайте його, чим ви можете бути йому корисні.  

#2: ВІДКРИТО ОБГОВОРЮЙТЕ ПРОБЛЕМИ

Під час сеансу ви підкорені, але після цього ви вільні і можете зайнятися всіма своїми турботами та потребами. Якщо у вас є обмеження , які не можна переходити, наполягайте на них. Підпорядкування та домінування працюють тільки в тому випадку, якщо ви ставитеся до своїх бажань так само серйозно, як і до її. Хороший Дім прийме ваші побажання, тому що він виявляє до вас повагу та захоплення.

#3: ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА БАЛАНС НАГРІВУ

Під час сеансу над вами домінуватимуть, принижуватимуть та примушуватимуть до рабства. Важливо, щоб ви отримали відповідну компенсацію. Нехай твій Дім тримає тебе, обіймає, дарує тобі тепло, яке показує тобі своє кохання. Не пропустіть ці моменти, тому що ця так звана подальша турбота є балансом у БДСМ.

Хоча Ванілли можуть цього не розуміти, раби найбільше почуваються вільними, коли підкоряються своїй оселі. Це може здатися суперечливим, але це ще раз доказ того, наскільки різноманітною може бути сексуальність.