+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Що насправді означає БІ? Пояснення бісексуальності

«Трохи б ніколи не завадить!» — Може, ви це чули раніше? Тепер ми пояснимо вам, що насправді означає абревіатура статі «бі», і розглянемо докладніше кілька упереджень про бі.

ЩО ЗНАЧИТЬ БІ?

Бі - це абревіатура від слова "бісексуал", що описує людей, яких приваблює не одна, а кілька статей. Латинська приставка «бі» означає «два» — спочатку це стосувалося двох статей, чоловіка і жінки. Однак є також багато людей, які ідентифікують себе як бісексуали і яких залучають інші ґендери, окрім чоловіків та жінок, наприклад, ґендерні або ґендерфлюїдні люди.

Бісексуали є важливою частиною спільноти ЛГБТКІА* - ви, напевно, вже здогадалися, літера Б означає Бі. Однак бісексуали можуть швидко стати невидимими як у гетеро-суспільстві, так і на ЛГБТКІА*-сцені: чоловік з жінкою разом у гетеробоксі; жінка, що цілує іншу жінку, сприймається як лесбіянка - хоча обидві можуть бути і бі. 

Бі також не те ж саме, що й бісексуальні люди можуть мати різний ступінь потягу між статями, деякі бісексуали займаються сексом з чоловіками і жінками, але мають романтичні стосунки тільки з однією статтю або навпаки. У будь-якому випадку, немає правильного або неправильного способу бути бі.

#ЦІКАВИЙ ФАКТ

Бісексуальність можна знову і знову спостерігати у тваринному світі – наприклад, у наших найближчих родичів, бінобо, е-е, бонобо.

БІ: 5 ПОПЕРЕДЖЕНЬ ПРО БІСЕКСУАЛЬНІСТЬ

Хоча сьогодні все більше і більше людей визнаються бісексуалами, бісексуалам, як і раніше, доводиться боротися з забобонами – і це походить не лише від гетеросексуальної спільноти, а й від геїв та лесбіянок. Отже, настав час розвіяти деякі забобони. 

ПОПЕРЕДЖЕННЯ НОМЕР 1: БІСЕКСУАЛИ ЖАЖНІ ТА НЕВЕРНІ.

Звичайно, чисто математично у вас насправді більше вибору потенційних сексуальних партнерів, якщо ви би. Але це не означає, що бісексуали займаються сексом з великою кількістю людей або частіше змінюють. Деякі біси живуть моногамно, інші – у вільних стосунках. У деяких людей лібідо божеволіє 24 години на добу, 7 днів на тиждень, а в інших взагалі немає сексу. Дехто досі вірний своєму шкільному роману, в інших були чи є різні сексуальні партнери... Уф, можна майже подумати, що бісексуали різні, як гомосексуали та гетеросексуали (тримайся за зброю: саме так воно і є!).

ПОПЕРЕДЖЕННЯ НОМЕР 2: БІСЕКСУАЛЬНІ ЛЮДИ НЕРІШУВАЛЬНІ.

Пиво чи вино, море чи гори, ваніль чи шоколад, поїдання ананаса на піці чи повне занудство – ви, напевно, це знаєте, у нашому суспільстві завжди потрібно щось вибирати. Коли справа сягає сексуальної орієнтації, ситуація нічим не відрізняється: нам подобається ділити наших побратимів на геїв чи натуралів і тому хочемо, щоб вони самі ухвалили рішення.

Крім того, що це, напевно, більше проблема для тих, хто не може впоратися з тим, що щось не вкладається в рамки: Цілком ніхто свідомо не приймає рішення про свою сексуальність - так само, як і всі інші, вони не мають жодного впливу. від того, кого вони бажають, і тому вони не можуть вибрати «бік». 

А ще: любов до представників різних статей сама по собі є обґрунтованою сексуальною орієнтацією.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ НОМЕР 3: БІСЕКСУАЛЬНІ ЧОЛОВІКИ НА САМІЙ СПРАВІ ГЕЇ, А БІСЕКСУАЛЬНІ ЖІНКИ — НАТУРАЛИ.

Ще одне кліше про бісексуали, яке зберігається: бімужчини насправді геї, але вони просто ще не наважилися відкрито зізнатися. Бі-жінки, з іншого боку, щойно надто багато слухали пісню Кеті Перрі «Я поцілував дівчину» і стали б, щоб зробити себе цікавішими. 

Звичайно, все це велика нісенітниця! Бісексуальність означає саме це: бісексуальність. То що ми говоримо, коли людина виявляється бісексуалом? Саме: «ДІЙТЕ!» 

ПОПЕРЕДЖЕННЯ НОМЕР 4: БІСЕКСУАЛАМ ПОДОБАЄТЬСЯ ЗАЙМАТИСЯ СЕКСОМ ВТРОЄМ.

Гей, немає нічого поганого в невеликій кількості кохання в трійничці - так що не засуджуй, якщо ти б і любиш трійничок. Однак це точно схоже на упередження номер 1: те, що вам подобається, як часто і зі скількома партнерами ви займаєтеся сексом, пов'язано не з вашою сексуальною орієнтацією, а з вашим суто особистим сексуальним потягом.  

Бісексуальні жінки, зокрема, кажуть, що страждають від цієї упередження, тому що, очевидно, чимало чоловіків також люблять чути «Я бісексуал», коли вони чують: «Мені дуже хотілося б спробувати твоє улюблене порно з тобою і кожною іншою жінкою, яку ми зустрічаємо". ."

ПОПЕРЕДЖЕННЯ НОМЕР 5: БІСЕКСУАЛЬНІ ЛЮДИ У ГЕТЕРОСЕКСУАЛЬНИХ ВІДНОСИНАХ БІЛЬШЕ НЕ Є БІСЕКСУАЛЬНИМИ.

Так, це складно, мало хто пише на лобі перманентним маркером свою сексуальну орієнтацію – саме тому в парі, яка складається з чоловіка та жінки, неможливо визначити, чи хтось із них бісексуальний.

Але це не означає, що ці люди менш бісексуальні. Якщо ви ідентифікуєте себе як бісексуал, ви залишитеся бісексуалом, навіть якщо у вас ніколи не буде одностатевого партнера. 

Звичайно, те саме справедливо і навпаки: навіть якщо у вас є тільки одностатеві партнери, ви можете бути бі.

БІ ПРАЙД!

Ми сподіваємося, що нам вдалося дати вам гарне уявлення про тему бі. Тоді відзначте 23 вересня рожевим, фіолетовим та синім кольорами у своєму календарі — цей день є Днем бісексуальної видимості, метою якого є привернути увагу до проблем та дискримінації бісексуалів.

БІ там: Бі собі і би гордий!

Сексшоп