+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Що таке АСМР?

Деякі ріжуть яблука, інші відкушують макаруни, які насправді дуже гарні, щоб їх їсти; інші показують уроки макіяжу або розігрують сцени реального життя, такі як відвідування перукаря або лікаря. Те, що звучить як повсякденне життя, також є відповіддю на питання, чому моя знайома знає про макіяж більше за мене: ASMR. Або також: Автономна Сенсорна Меридіанна Реакція, реакція на акустичні та візуальні подразники, яка у багатьох людей викликає приємне поколювання в тілі та шиї, часто також має розслаблюючу, розслаблюючу дію і навіть може допомогти вам заснути. Популярність цієї тенденції зростає вже досить давно, і YouTube буквально переповнений такими відео. І оскільки Інтернет не був би Інтернетом, якби не вишня на торті.

НЕ ДЛЯ ВСІХ

Скажу чесно: мені незручно дивитись звичайні АСМР-відео. Звичайно, я подивився кілька відео, щоб вивчити цю статтю, і, можливо, це були мої вуха та моя велика моторика, але, можливо, це були мої навушники – я майже нічого не чув і нічого не відчував. Те, що я чув, було пошепки, що дуже нагадало мені німу пошту. Не було нічого, що викликало приємне тремтіння по моїй спині. Особливо нічого із релаксацією. Але візуальні стимули мене теж особливо не приваблювали: коли хтось відриває пакувальну стрічку від шкіри, це здається мені більш сумнівним, ніж будь-що.

АСМР У ПІРНО

З таким настроєм я підійшов і до АСМР-порно. Оскільки тренд все ще перебуває у стартових блоках, вибір не надто великий. Але насправді я був здивований тим, що виявив: ASMR-фільми набагато спокійніші, повільніші і спокусливіші, ніж звичайний, свого роду квітковий секс-порноіндустрія. Замість швидкого сексу і гучного реву тут мастурбують в основному актриси, причому напрочуд тихо. Фокус, схоже, взагалі не на візуальних ефектах, а для порно відносно мало наготи. Набагато більшого значення мають слухові подразники, такі як легкі стогін, дихання або погладжування частин тіла. Загальний настрій, як і емоції, здаються трохи реальнішими і проникливішими, майже навіть романтичними. Так що АСМР як би не тільки розслаблює, а й грає з фантазією та уявою глядача — чи то з еротичним фоном, чи то без нього — і саме це робить його особливим, неординарним явищем.

Мій висновок? АСМР-порно теж не викликає у мене вибухового збудження, але я знаходжу його надзвичайно симпатичним. У нашому світі швидкого, беззастережного сексу такі маленькі фільми, мабуть, все ще для мене трохи автентичні. Сприйнятливі ви до цього чи ні, кожен має з'ясувати для себе сам, але пропозиція неухильно й неухильно зростає — то чому б не спробувати?