+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Що таке БДСМ? Більш ніж захоплююча пристрасть

Фільм «П'ятдесят відтінків сірого» привернув увагу публіки до світу БДСМ. Багато хто з цікавістю стежив за історією Крістіана та Анастасії та знаходив задоволення в сексуальних іграх. До цього БДСМ необов'язково обговорювалося, що з тим, що це сексуальні практики не зовсім вкладаються у загальноприйняте розуміння сексуальності. Секс зазвичай сприймається як люблячий і душевний акт, який має бути пов'язані з владою і підпорядкуванням. У багатьох БДСМ асоціюється з болем та насильством, але це не відповідає дійсності. Він навіть включає високий рівень довіри і пов'язаності брати участь у цих сексуальних рольових іграх.

ЩО ТАКЕ БДСМ?

Абревіатура БДСМ включає перші літери декількох англійських термінів: рабство , дисципліна, домінування, підпорядкування, садизм і мазохізм. По-німецьки: дисципліна, домінування, підпорядкування, садизм та мазохізм . Переходи між окремими підобластями плавні, тож чіткої демаркації немає. Однак завжди існує дисбаланс влади між кількома людьми, внаслідок чого є домінуюча та підлегла частина.

Бондаж відноситься до різних технік бондажу, в яких покірна частина частково або повністю іммобілізується. Використовуються різні допоміжні засоби, такі як наручники, рушники, мотузки для бондажу або розпірки, а також користуються попитом спеціальні меблі для бондажу. Дисципліна повинна проявлятися під час осуду та покарання, але вона завжди служить для отримання задоволення.

Домінування і підпорядкування йдуть пліч-о-пліч, і вся справа в розумовому і фізичному прояві влади, що іноді помітно в повсякденних відносинах. Домінуючий партнер згадується як Будинок чи Верх, покірна частина – як Саб чи Низ. Садизм та мазохізм найбільш відомі, ви напевно знаєте термін садомазо. БДСМ насамперед стосується отримання задоволення через біль.

#ВАЖЛИВО!

Навіть якщо ви іноді завдаєте один одному біль у БДСМ, це не має нічого спільного з насильством! Усі сторони знаходять ці практики надзвичайно приємними та ніколи не діють без розуміння.

БДСМ МАЄ БАГАТО ГРАНІВ

БДСМ - це набагато більше, ніж просто секс, це спосіб життя. Це не має нічого спільного з темними підвалами з химерними предметами меблів, лаком, шкірою та батогами. Так, звичайно, ці елементи теж можуть зустрічатися, але дуже багато кліше. БДСМ стає частиною особистості у повсякденному житті, і ви, напевно, не здогадуєтеся, що багато людей захоплюються цією сферою сексуальності. У той час як деякі вже в юності усвідомлюють, що переживають сексуальність по-різному, інші знаходять свій шлях до БДСМ лише у дорослому житті.

Після того, як ви виявили, що віддаєте перевагу БДСМ, вам не обов'язково подобається і практикувати всі його області. Деякі також приймають ці силові ігри у своє повсякденне життя, але вони також можуть залишатися на випадкових сеансах. Немає жодних специфікацій, які роблять когось справжнім БДСМ-гравцем. Кожен вибирає те, що приносить йому сексуальне задоволення і з чим він може ідентифікувати себе.

Однак завжди є чіткий розподіл ролей, адже йдеться завжди про домінування та підпорядкування, про активну та пасивну частину.

Все можливе, але немає нічого обов'язкового. Гра може тривати лише один вечір, але може стати і постійною. До речі, біль не всіма сприймається як неприємний, деякі з них теж виділяють гормони щастя.

БДСМ: ЩО МОЖНА І ЧОГО НЕ МОЖНА

БДСМ з його численними практиками може зробити масу задоволення і змусити вас відкривати для себе нові речі. Тим не менш, є і деякі небезпеки, тому вам обов'язково слід зважати на наступні рекомендації. Спробуйте БДСМ тільки в тому випадку, якщо ваші відносини засновані на великій довірі і ви можете забезпечити необхідну безпеку. Крім того, ви повинні займатися цим тільки тоді, коли ви перебуваєте в хорошому психічному та фізичному стані.

РЕКОМЕНДАЦІЇ:

  • перевіряйте свої межі
  • отримуйте задоволення від цього
  • заздалегідь говоріть про свої побажання та ідеї
  • також спілкуйтеся під час сеансу
  • погоджуйте стоп-сигнал (стоп-слово)

Ось ЩО НЕ МОЖНА:

  • немає розчарування, якщо реальність не відповідає фантазії
  • не поспішайте події, рухайтесь повільно
  • ні до чого себе не примушуйте, все треба робити за домовленістю
  • не забувайте про «наступний догляд», де ви наздоганяєте ніжність

БДСМ з усіма його аспектами може служити для отримання задоволення багатьма людьми, якщо вам подобається рольова гра, домінування та підпорядкування. Поки все йде добровільно і обом це подобається, гра може бути надзвичайно привабливою і навіть зміцнювати довіру у відносинах.