+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Що таке клуб свінгерів? Еротична пригода

Свінг-клуби - ідеальне місце для авантюрних пар та одиноких, які хочуть трохи різноманітності у ліжку. Відвідувачів цих закладів називають свінгерами. Це люди, яким або подобається жити своєю сексуальністю з кількома партнерами, або принаймні подобається, коли інші відвідувачі займаються сексом.

Більшість свінгерів живуть у вільних відносинах , що дозволяє їм бути гнучкими тут. Відвідування свінгер-клубу із надмірно ревнивим партнером зазвичай не так просто.

ЩО ТАКЕ КЛУБ СВІНГЕРІВ?

Свінг-клуб пропонує вам та іншим свінгерам місце, де вони можуть висловити свої сексуальні бажання у безпечній обстановці. У цій сфері є різні види клубів, так що кожен напевно зможе знайти відповідний клуб для себе та своїх нахилів. Якщо ви хочете трохи більше індивідуальності, ви також можете стежити за різними тематичними вечірками. Особливою популярністю користуються відповідні заходи у сфері РМ та БДСМ.

Кому дозволено брати участь у свінгерських вечорах (або днях) залежить від організатора. Багато клубів орієнтовані виключно на пари. Однак самотні жінки нерідко мають вільний доступ до свінгер-клубів.

Крім того, якщо ви відвідуєте клуб свінгерів, вам не обов'язково займатися сексом. Деякі заклади влаштовані таким чином, що вони мають окрему зону, яка використовується виключно як паб або клуб. Тут танцюють, п'ють та базікають. Якщо все гаразд і ознаки рано чи пізно вказують на «підлогу», причини можна легко поміняти.

Залежно від об'єкта, відвідування сауни також можна поєднати з перебуванням у Свінг-клубі. Тим, хто зацікавлений, слід звернути увагу на так звані банні клуби та заздалегідь дізнатися про відповідні можливості у відповідному місці.

3 ПИТАННЯ ПРО СВІНГЕР-КЛУБ

Особливо перед першим відвідуванням свінгер-клубу багато охочих ставлять собі численні питання. Наступні три міркування особливо популярні.

ПИТАННЯ № 1: НА ЩО СХОДИ КЛУБ СВІНГЕРІВ?

Популярні клуби свінгерів, як правило, обслуговують як новачків, так і просунутих свінгерів. Гігієнічні стандарти високі – принаймні у сучасних приміщеннях – і окремі номери відповідно чисті та добре обладнані. Багато клубів також надають шафки, що замикаються, для цінних речей і одягу.

Щодо окремих кімнат, то кожен клуб має різну спрямованість. Часто є велика кімната, що підходить для групового сексу. Так звані діри слави не повинні бути відсутніми в деяких установах цього типу. Це отвори у стінах, у які можна вставити статевий член. З іншого боку знаходиться (зазвичай) незнайомець, який балує відвідувача орально чи рукою.

Темні кімнати тривалий час були стандартними. Як випливає з назви, у цих кімнатах практично немає освітлення. Кікер: ніхто не знає, з ким вони займаються сексом чи скільки людей довкола. 

Якщо вам подобається поєднання сексу та хорошого самопочуття, вам слід вибрати клуб свінгерів з басейнами та джакузі. Тут можна трохи розслабитися перед наступним туром.

ПИТАННЯ №2: ЯК МЕНІ ВЕСТИ СЕБЕ У КЛУБІ СВІНГЕРІВ?

Перше місце, де потрібно шукати відповідь на це питання, — згадані вище правила внутрішнього розпорядку. Тут ви знайдете багато інформації про гігієну, чистоту, дрес-код і т.д. 

Все, що не роз'яснено у письмовій формі, зазвичай ґрунтується на (часто цитованому) гасла «Все може, нічого не повинно!». У перекладі це означає, що можлива майже будь-яка форма сексуального контакту, якщо всі згодні.

Нав'язлива поведінка або навіть сексуальні домагання можуть бути покарані забороною на проживання та скаргою.

Окрім тематичних вечірок, у більшості клубів немає офіційного дрес-коду. Вам, як і раніше, слід уникати сорочок з тонкою гумкою, спортивних штанів тощо, тому що багатьом це не подобається.

ПИТАННЯ №3: ЧИ МОЖЕ НАВІДАННЯ КЛУБУ СВІНГЕРІВ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНИМ?

Оскільки у вас, ймовірно, буде контакт із кількома сексуальними партнерами у клубі свінгерів, вкрай важливо захистити себе. Тому презервативи обов'язкові! Більшість закладів надають достатньо жувальних гумок. Секс без презервативу зазвичай відбувається лише з власним партнером.

#НЕБЕЗПЕЧНО!

Навіть якщо у свінгер-клубах бажано дати волю своєї пристрасті, важливо, щоб ви дотримувалися певних правил гри. Тому є сенс ознайомитися з відповідними правилами проживання, особливо перед першим візитом.

#А ВИ ЗНАЛИ?

У свінгер-клубах Франції та Іспанії прийнято роздягатися лише на дитячому майданчику.

ПІД ЧАС ВІДВІДАННЯ СВІНГ-КЛУБУ

  • дізнатися про тематичні вечори, які особливо добре поєднуються з їх власними сексуальними уподобаннями
  • покладатися виключно на свінгер-клуби, які цінують високий рівень гігієни
  • Секс із незнайомцями? Будь ласка, лише з презервативом!

НЕ ПРО ВІДВІДАННЯ КЛУБУ СВІНГЕРІВ

  • не ставайте нав'язливим і нікого не турбуйте
  • навмисно хочу порушити правила будинку для цього спеціального удару

Багато пар цінують захоплюючий досвід відвідування свінгер-клубу. Поки що всі згодні і ніхто не заздрить, ніщо не заважає цьому «нестандартному мисленню»!