+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Що таке Milf?

Будь то в порно чи в поп-культурі: ви скрізь зустрічаєте MILF. Але що саме мається на увазі під цим терміном? А хто може бути MILF? Прочитайте тут, що є цією містичною істотою.

МІЛФ: ДУМКА

Слово "MILF" є абревіатурою для сексу і означає "Mother " або "Mom/ Mum I'd Like to Fuck", тобто "мати, яку я хотів би трахнути". Звичайно, це не так просто і, головне, не так непомітно на губах — абревіатура MILF дуже підходить для цього, чи не так?

Отже, MILF  - це жінка з дітьми, яка сексуально приваблива, особливо для молодих чоловіків. Однак MILF не обов'язково має бути матір'ю: у порно цей термін часто використовується для жінок старше 30 років, апривабливих жінок середнього віку також у просторіччі називають MILF.

ЗВІДКИ ВЗЯВСЯ ТЕРМІН MILF?

Цей термін вже переслідував університети США в середині 1990-х років, але по-справжньому відомо про ІФОМ стало лише 1999 року. Якщо ви міленіалі, ви пам'ятаєте підлітковий фільм «Американський пиріг» та героїню «Мама Стіфлера», яку два хлопчики на вечірці представили як ІФОМ. Згодом цей термін утвердився не тільки в популярному порно, а й у просторіччі.

Кумедний факт: повальне захоплення порно з мілфами величезне і не слабшає. Протягом багатьох років цей термін був одним із трьох найпопулярніших пошукових запитів на основних відеопорталах для порно у всьому світі. Популярні серії фільмів мають помітні назви, такі як "Уроки мілф", "Чиста мілфа" або "Гаряча мама мого друга".

MILF: ЧОМУ ЧОЛОВІКІВ ПРИВАБЛЮЮТЬ ЖІНКИ СТАРШЕ?

Чарівність MILF  насправді досить легко пояснити: хто б не хотів мати досвідчену жінку, яка знає, чого хоче і без проблем бере це? Багатьом юнакам подобається, коли більш зрілі, сексуально досвідчені жінки показують їм, як це треба робити – Мама знає краще.  

У той же час, для багатьох MILF є сексуальним табу, оскільки вона поєднує в собі дві ролі, які, як ми розуміємо, мають мало спільного: любляча мати, яка дбає про своїх дітей вдень, і богиня сексу, що спокушає молодих чоловіків уночі.

#ЗАБАВНИЙ ФАКТ

Чоловічий аналог MILF - DILF, тато , якого я хотів би трахнути. Хоча DILF сама собою не є порнокатегорією, привабливі чоловіки середнього віку щасливі отримати цю нагороду. А ще є GILF, а, кхм, _Бабуся, я б хотів_... ну, ви знаєте. Ручка в бабусиній баночці з-під печива набуває зовсім іншого значення.

МІЛФА 2.0

Тож MILF це комплімент або образу? Все залежить від того, кого ви запитаєте: напевно, є багато жінок, які щасливі, що не втратили жодної краплі своєї привабливості, незважаючи на одне або кілька пологів, — і що оточуючі теж це помічають.

У той час як MILF спочатку був титулом, дарованим насамперед чоловікам, літні жінки і матері тепер часто називають себе MILF, демонструючи, що наявність дитини не означає, що ви менш привабливі або менш сексуально активні. Зрештою, жінки старші за середній вік все ще можуть дати волю своїм почуттям і навчити хлопців дечому...