+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Що таке мінет, і як навчитися його робити

Більшість чоловіків люблять мінет і щасливі, коли їхня партнерка насолоджується мінетом так само, як і вони самі. Але як насправді правильно? Чи у всіх чоловіків однаковий підхід чи є певні переваги? Чи можна внести різноманітність у мінет? У нас є питаннями та відповіді для вас!

ЯК ОБЛИЗАТИ ЧЛЕН?

Відсмоктування пеніса означає, що ви орально приносите йому задоволення ротом і мовою. Багато чоловіків люблять мінет, оскільки це не лише знак прихильності до партнерки, а й надзвичайно сильне почуття насолоди.

Завдяки вмілому використанню язика та губ мінет може призвести до сексуальної кульмінації у багатьох чоловіків. Але для того, щоб мінет дійсно приніс задоволення обом сторонам, необхідно взяти до уваги кілька важливих речей.

Пеніс завжди повинен бути чистим при мінеті ! Прийняти душ напередодні ввечері недостатньо, тому що утворюється смігма, яка завдає дискомфорту вашому партнеру. З іншого боку, свіжовитий пеніс запрошує вас зробити йому великий мінет і гарантує, що обидві сторони отримають від цього задоволення. До речі: Мінет теж відіграє велику роль у позиції 69. Однак тут ви балуєте один одного орально, що може швидко завершитись приємними оргазмами.

ФАКТИ ПРО ВІДСМОКТУВАННЯ ПЕНІСУ

Ви знали, що був день мінету? День спеціально для однієї з найкрасивіших речей у світі? Це 14 березня, кожного року, так званий День Шнібло. Шнибло - це поєднання шніцелю та мінету, бо в цей день відзначають і те, й інше. Цей день був вигаданий на основі 14 лютого, Дня святого Валентина, який зазвичай вважається днем ​​закоханих, але багато чоловіків називають його жіночим днем.

Справді кумедний факт, який має розважити і чоловіків, і жінок: кожен четвертий чоловік намагався зробити собі мінет. Аутофеляція - так називається ця практика, яка легко можлива в тваринному світі, але майже завжди зазнає невдачі у людей. Якщо ви зараз почуваєтеся спійманим, не гнівайтесь! Ми не сміємося з Вас, ми просто сміємося разом з вами.

До цього дня багато жінок і чоловіків думають, що мінет - це послуга для жінки і що їй від цього не приносить ніякого задоволення. Навіть не близько. Ваш партнер теж часто цінує мінет і з кількох причин! В опитуваннях як основна причина називалася чуттєвість.

ВІДСМОКТУВАННЯ ПЕНІСУ: ПОРАДИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ

#1: ДИВИСЬ ЙОМУ В ОЧІ!

Зоровий контакт при мінеті майже так само важливий, як використання мови. Злегка завуальований погляд, коли дивишся на нього знизу нагору, є для чоловіків справжнім афродизіаком . І тобі теж дуже жарко бачити, як його очі змінюються, а повіки стають важкими від хтивості. Спробуйте ви ніколи не забудете ці моменти!

#2: ПОВНА ПРОГРАМА

Рухайте пенісом у роті і рухайте губами вперед і назад, мінет готовий? Ні! Дайте йому повну програму. Лизайте його яйця, погладжуйте його член руками, балуйте його лобковий горбок, масажуйте його сідниці, поки його найкращий шматочок знаходиться у вас між губами. Глибока ковтка також високо цінується у чоловічому світі – хоча ця техніка більша для просунутих користувачів. Мінет - це набагато більше, ніж просто імітація статевого акту ротом!

#3: ВАРІАЦІЇ ТЕМПE

Багатьом чоловікам при залишенні пеніса цікаво, коли темп варіюється. Іноді швидко і глибоко забираючи пеніс до рота, іноді обережно облизуючи вуздечку або просто обережно смоктаючи головку. Тільки коли ви помітите, що його кульмінація наближається, слід зберігати безперервність, щоб дозволити йому закінчити.

#4: ВАКУУМ ВИРІШУЄ

Мине насправді досить кумедне слово для позначення чоловічого орального сексу. Але що ви завжди можете зробити, так це смоктати, тому що таким чином ви можете створити вакуум, який, ймовірно, зведе його з розуму. Вакуум посилює дратівливість, і якщо ви зараз скористаєтеся мовою, він обов'язково цьому зрадіє.

#5: УЗДЕЧКО ЯК «ГАРЯЧА ТОЧКА» ЧОЛОВІКІВ

Вуздечка, також відома як вуздечка, насправді непомітна і поєднує голівку і крайню плоть . Але серед фахівців це ще маленький клітор статевого члена. Тому що багато чоловіків можуть досягти оргазму, просто стимулюючи вуздечку. Тому, будь ласка, зверніть увагу на цю маленьку стрічку. Лижи його, смокчи, ковзай по ньому губами. Ви швидко помітите, чи він чутливо на це відреагує.

#6: РУКИ В ДІЮ

Відсмоктування пеніса не означає, що ви не можете користуватися руками. Навпаки, ваша рука – це продовження вашого рота. Якщо ви покладете руку його на стрижень, виникне відчуття, ніби він глибоко проникає в рот. У вас є перевага, що ви можете уникнути відчуття блювоти, якщо не дозволите йому проникнути так глибоко. Ви можете, наприклад, масажувати його яєчка другою рукою.

Смоктання пеніса може принести рівне задоволення чоловікам і жінкам. Якщо ви захочете запропонувати повну програму догляду за тілом, він обов'язково це оцінить. Але не хвилюйтеся, немає правильних і неправильних правил, і кожному чоловікові в ліжку подобаються різні речі. Збожеволійте і разом з'ясуйте, що йому подобається.