+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Що таке риммінг?

Оральний секс,  задній прохід: тема, що хвилює, про яку обов'язково варто поговорити! Як працює риммінг чи анілінгус і що в ньому особливо привабливе?

ЩО ОЗНАЧАЄ РИММІНГ?

Аналінгус, або риммінг, включає стимуляцію ануса вашого партнера мовою і ротом. Ця практика бере свій початок у сцені садомазо, в якій вона була задумана як свого роду покарання чи підпорядкування покірній частині, а й поза БДСМ пристрасна стимуляція анальної області приносить багатьом еротичне задоволення. 

Коротке пояснення терміна: Термін «анілінгус» складається зі слів «анус» та «лінгера», які означають «анус» та «лизати». Анілінгус - це стимуляція ануса вашого сексуального партнера мовою та облизування його. Оскільки анус і область промежини є дуже ерогенними зонами, багато людей відчувають тут величезне задоволення. "Риммінг " - це зазвичай використовується слово для цієї сексуальної практики - воно походить від англійського "обід", тобто "край, вінок або зовнішня зона".

РИММІНГ: ПОЦІЛУЙ МЕНЕ В ЗАДНИЦЮ!

Гаразд, дитино, тоді роздягайся! Як відомо, думки про анальний секс розходяться: одні знаходять його гарячим, інші немає! Ще більш незвичайною є практика риммінгу, тому що саме тут сходяться вхід та вихід травного тракту. Це спантеличує нашу систему мислення, тому що якимось чином заборонено збудження стимулювати (або піддаватися стимуляції) мовою там, де саме виходить назовні, що жодним чином не відноситься до рота. Не хвилюйтеся: навіть коли у людей відбувається дефекація, анальна область не забруднюється фундаментально, тому що, як на зло, ви можете очистити її, а потім інтегрувати її в заняття любов'ю чудовим та приємним способом.

Таким чином, важлива правильна підготовка до "лизання ануса" або "лизання розеток", тому що бактерії та хвороби не повинні передаватися - ви повинні бути в змозі сконцентруватися на отриманні задоволення, не турбуючись. Ми зібрали для вас найважливішу інформацію та поради:

  • Анус має бути максимально чистим. Це можна легко забезпечити попередніми пестощами у ванні або душі. Якщо кишечник також необхідно звільнити від залишків екскрементів, ідеально підійде анальний душ .
  • Під час нанесення вони можуть захистити себе від незручностей так званими лізунами. Вони забезпечують приємний смак, але знижують відчуття.

ЧОМУ РИММІНГ ТАК ПОРУШУЄ?

Що людям подобається у тому, що їх стимулюють мовою в анусі? Область навколо вашого ануса має безліч нервових закінчень, і дотик до себе пальцями або дотик партнера до вашої мови у цій галузі може значно збільшити ваше задоволення. Можливо, ви з тих людей, яким анілінгус, як ще називають анальний риммінг, взагалі не подобається - не всім подобається одне й те саме. Але багато пар, подолавши початкову сором'язливість, з ентузіазмом інтегрують цю нову різноманітність у своє особисте життя.

АНАЛЬНИЙ РИММІНГ - ЦЕ ЗАХИБНО?

Давайте відразу перейдемо до найбільшого занепокоєння людей щодо анального риммінгу: думка про те, щоб знайти залишки фекалій навколо ануса, відлякує багатьох людей від бажання такого анального задоволення, навіть якщо вони насправді цікаві. А ось анальна область зовсім не така брудна, як це часто стверджують. Принаймні, якщо ви митимете його регулярно, і, звичайно ж, ви повинні робити це без римінгу.

Однак насправді анус є домом для деяких бактерій, які не повинні потрапляти ні в рот, ні в піхву. Тож перед анальним риммінгом необхідно ще раз почистити анус! Для повної чистоти можна також попередньо очистити пряму кишку анальним душем.

А як же венеричні захворювання? Вони також можуть передаватися під час анального риммінгу, тому слід використовувати греблю з іноземними партнерами. Ці коффердами насправді призначені для орального сексу у людей з вульвою, але їх також можна використовувати для анілінгуса. Тонкі серветки латексні, які розміщуються безпосередньо над анусом, забезпечують безпеку під час анального риммінгу.

ЯК ПРАЦЮЄ РИММІНГ? РЕКОМЕНДАЦІЇ

#1: Знайдіть зручне положення

Не уявляєте, як розбалувати партнера мовою в анальній галузі? Перш ніж ви зможете почати, вам спочатку потрібно зайняти зручне становище. Положення на спині дуже зручне, якщо підкласти під зад подушку. Це піднімає таз і ви не ризикуєте отримати біль у шиї, якщо це займе трохи більше часу. Для розвинених користувачів так звана королева або фейситтинг також є привабливою позицією. Тут ви просто сідаєте сідницями на обличчя коханій і дозволяєте себе стимулювати.

#2: Зовні всередині

Особливо , якщо анальний риммінг є абсолютно новим для вас і вашого партнера, найкраще працювати зовні всередину. Також можна почати з розслаблюючого масажу сідниць, який розслабить та усуне внутрішню напругу. Спочатку акуратно погладьте анус пальцем. Коли ваш партнер буде готовий, ви можете обережно облизати його від промежини до ануса і дізнатися, що подобається вам і йому.

#3: Коло, тикати, лизати

Не існує однієї техніки, яка завжди працює для анального риммінгу. Те, що приносить задоволення, дуже індивідуальне, і тому найкращий спосіб спробувати. Просто почніть з ніжних кіл, які ви малюєте навколо анального отвору. Легкий поштовх кінчиком мови також дуже приємний для багатьох людей, а широке облизування у всіх напрямках може призвести до чуттєвих моментів. Якщо ви хочете, ви, звичайно, також можете легко проникнути у задній прохід кінчиком язика.

ЧИ ДОВОДИТЬ РИММІНГ ДО ОРГАЗМУ?

Ви не отримаєте оргазм, просто облизуючи анус. Щоб досягти кульмінації, жінка також повинна стимулювати клітор або пальці, а у чоловіка також можна стимулювати яєчка та пеніс.

ЯКІ ПОЗИ ПІДХОДЯТЬ ДЛЯ РИММІНГУ?

Сидіння на обличчі популярне, але, звісно, ​​не для всіх. Тут партнер сидить, присідає чи стає навколішки над обличчям іншого. Будь-хто, хто в цей момент може відчувати клаустрофобію, також може спробувати по-собачому. Поза жаби або поза 69 також особливо підходять для орального ласки. Однак насправді для риммінгу підходить будь-яка позиція. Найкраще урізноманітнити гру між різними ерогенними зонами, щоб зробити її особливо інтенсивною.

ЩО ПОТРІБНО ВЧИТАТИ ПРИ АНАЛЬНОМУ РИММІНГУ?

# 1: ІНОЗЕМНИЙ ПАРТНЕР? НЕ БЕЗ МОКРОГО РУШИНКА!

Безпека також є основним пріоритетом при використанні анального риммінгу. Найменші ушкодження слизової оболонки порожнини рота також можуть передавати венеричні захворювання при анілінгусі. Лизальна серветка не заважає отриманню задоволення, вона виготовлена ​​з тонкого латексу і забезпечує безпеку та справжній емоційний досвід. Порада: капніть трохи смазка під рушник, щоб він ідеально розташувався.

#2: АНАЛЬНИЙ ДУШ ДЛЯ ВЕЛИКОЇ БЕЗПЕКИ

Якщо ви хочете переконатися, що ваш анус справді чистий, а анальна стимуляція мовою не доставляє вашому партнеру дискомфорту, ви можете використати анальний душ. Його наповнюють теплою водою, а потім обережно вводять у задній прохід. Тепер ви можете промити пряму кишку і переконатися, що залишки фекалій повністю вимилися з вас. Тим не менш, вам не слід використовувати таке промивання товстої кишки надто часто, щоб захистити кишкову флору. 

#3: НЕ ОБЛИЗУЙТЕ ЗЗАДУ НАПЕРЕД

Якщо ви оголюєте вульву людини, не облизуйте її спереду назад, щоб уникнути інфекції, і ретельно прополощіть рота хоча б один раз у проміжках між ними. Піхва дуже чутлива, і в іншому випадку бактерії з анальної області можуть мігрувати у піхву та призвести до неприємних інфекцій. Як альтернатива, ви, звичайно, можете використовувати гніт. 

Анальний риммінг, звичайно, не для всіх, але якщо ви відкриті для анальної стимуляції, ви можете отримати гроші з цією практикою. Чи то активний чи пасивний, з невеликою підготовкою та розслабленням, анілінгус є дуже чуттєвим та інтенсивним досвідом для багатьох пар.