+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Що таке софткор? Все про ніжний еротизм

Софткор протилежний хардкор і зазвичай відноситься до змісту еротичного фільму. У той час як порно – це хардкор, еротичний фільм – це м'яке кіно. Але де межі та що відрізняє софткор від хардкору?

СОФТКОР: ЩО ЦЕ ЗНАЧИТЬ?

Простіше кажучи, однією пропозицією: Softcore - це еротична вистава, в якій статевий акт та інтимні місця виконавців явно не показані. Але, як і багато речей у житті, лінія не завжди дуже чітка. Тут постає питання, чи є софткор частиною порнографії. Теоретично так, тому що порнографія служить для сексуального збудження глядача, а еротика може це чудово викликати.

Правові норми, з іншого боку, показують, що порнофільми з рейтингом X не схвалені молоді, а софткорні фільми дозволені. М'які фільми можуть бути показані на телебаченні (з певного часу), тому що не видно явного змісту. Статеві акти насправді не практикуються в м'яких еротичних фільмах, а тільки маються на увазі - на відміну від порно.

Незалежно від визначення, софткор відрізняється від хардкорного фільму лише сюжетом. Багато софт-фільм мають сюжетну лінію, якої іноді просто немає в порно. Еротичні події відбуваються випадково і є предметом уваги фільму.

Але є і soft core в інших областях, наприклад, в еротичних журналах, які показують голі факти на фотографіях, але не показують саме геніталії.

ЯК РОЗПІЗНАТИ СОФТКОРНИЙ ФІЛЬМ?

#1: ВІДСУТНІСТЬ ВІДВЕРТИХ ОБРА, СЕКС

В еротичному фільмі показані сцени сексу, але не інтимні місця. Натомість зазвичай знімається (маю на увазі) оголена натура, причому основна увага часто приділяється жіночому тілу, яке зображується цілком. Ні вагіну, ні ерегований пеніс не можна побачити в софткорних постановках, але можна показати груди та соски.  

#2: СЕКСУАЛЬНІ СЦЕНИ

В області софткору сцени сексу моделюються і насправді не трапляються. Актори стосуються один одного, цілують один одного і імітують статевий акт, але пеніс насправді не проникає у піхву , а мінети, кунілінгус і подібні зображення лише імітуються.

#3: ДОЗВОЛЕНО НА ГРОМАДСЬКОМУ ТЕЛЕБАЧЕННІ

Софткор може бути показаний на громадському телебаченні після певного ефірного часу. У 1990-х роках деякі канали транслювали еротичні фільми після опівночі. Проте сьогодні типовий еротичний фільм рідко показують, оскільки сцени сексу стали звичайним явищем та інших областях.

ВИ ПОВИННІ ЗНАТИ ЦІ СОФТКОРНІ ФІЛЬМИ

#1: П'ЯТЬДЕСЯТ ВІДТІНКІВ СІРОГО — КЛАСИКА 21 СТОЛІТТЯ

Серія книг «П'ятдесят відтінків сірого» викликала фурор, як і екранізація роману. Історія кохання між владним мультимільйонером Крістіаном Греєм та покірною студенткою Анастейшею Стіл — один із найм'якших романтичних фільмів із еротичним відтінком. Сцени сексу ніколи не з'являються явно з упором на геніталії, тому випуск із 16-річного віку в Німеччині не був проблемою.

#2: ОСНОВНИЙ ІНСТИНКТ – ЕРОТИКА 90-Х

Кримінальний фільм «Основний інстинкт» був одним із найпопулярніших еротичних фільмів усіх часів 90-х років. Гидка вбивця, яку грає Шерон Стоун, обвиває навколо пальця детектива, якого грає Майкл Дуглас, і спокушає його. До самого кінця він не знає, чи вона холоднокровна вбивця, чи його підозри помилкові ...

#3: СЕКРЕТАРША — ДЕЯКІ ВВАЖАЮТЬ, ЩО ЦЕ ОРИГІНАЛЬНА ВЕРСІЯ «50 ВІДТІНКІВ СІРОГО».

Еротичний фільм «Секретарка» розповідає історію між Лі та її босом. Її виписують із лікарні після лікування від самоушкоджуючої поведінки, і незабаром після неї розвивається симбіотична залежність від свого нового боса. Домінуючому босу подобається грати зі своєю секретаркою, і вона охоче підкоряється. Софткорний БДСМ - фільм, який пропонує багато, правдоподібно зображує БДСМ-відносини, але заощаджує на відвертих сценах.

НАЙВАЖЛИВІШІ ФАКТИ ПРО СОФТКОРИ

  • У софткорі немає сексу
  • М'які фільми зазвичай одержують молодіжний рейтинг.
  • Фільми з софткорним змістом часто дозволяють показувати по телебаченню.
  • Немає відкритих вагін та ерегованих пенісів

Ви самі бачите, що визначення між софткором та хардкором насправді досить просте, але існує безліч градацій. Де межа, що можна показати і де думки розходяться? В принципі, можна припустити, що ви ніколи не побачите хардкорне порно по телевізору (якщо воно не зашифроване) і що еротичні сцени в основному не справжні, а відіграються.