+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Дефлорація: раз і ніколи більше

Перший раз – досить хвилююча тема для багатьох молодих людей, але й для деяких дорослих. Нічого дивного, адже міфів про перший раз досить багато і навряд чи комусь вдасться уникнути різноманітних страшилок і відгуків друзів і знайомих. Сьогодні ми пояснимо вам, чому багато побоювань абсолютно безпідставні і якомога трохи розслабитися заздалегідь, щоб перший раз був досвідом, про який ви згадуєте з любов'ю.

ДЕФЛОРАЦІЯ, ЩО ЦЕ ЗНАЧИТЬ?

До першого статевого акту хлопчиків і дівчаток у просторіччі називають «дівичками». Отже, навіть якщо ви не народилися у серпні чи вересні, ви з самого початку народилися Дівою.

Якщо в якийсь момент ви вперше займаєтеся сексом, ваша невинність згодом стане світлішою, і ви будете офіційно позбавлені цноти. Тут необхідно провести невелику відмінність, тому що вже давно було сказано, що хтось втрачає свою невинність, коли пеніс завдає свого першого удару або проникає у піхву вперше і рветься незаймана плева . Однак це дуже застаріле припущення, як показує оцінний вислів «втратити невинність». Хоча це все ще поширена фраза для першого сексу сьогодні, дні (на щастя) давно минули, це часи, коли статевий акт робив людину «винною» або втрачав свою чистоту. І щодо цноти теж неправда, про це докладніше можна дізнатися нижче за текстом.

#А ВИ ЗНАЛИ?

У минулому йшлося не лише про «втрату невинності», жінку ще й «позбавляли невинності». Це означає, що її квітка була зірвана, а її репутація вкрадена. Що за нісенітниця, чи не так?

Визначення дефлорації так само застаріло в наші дні, адже не тільки гетеросексуали займаються сексом вперше, гомосексуали теж рано чи пізно будуть дефлоровані і це не обов'язково має бути проникнення. Тому зараз існують дуже різні визначення позбавлення цноти. Якщо вам подобаються жінки, це може бути момент, коли ви вперше доведені до оргазму чужою рукою, а також як чоловік, це не обов'язково має бути анальний секс з іншим чоловіком, який змушує вас втрачати свою невинність, але, можливо, мінет чи ручна робота .

Як би ви не визначали для себе перший секс, коли він станеться, ви будете позбавлені цноти. Поки що так легко.

#ФАКТ

У більшості жінок незаймана плева не рветься навіть до народження першої дитини, а в деяких і тоді. Отже: Досить еластична ця цнота, чи не так?

ЧИ БОЛЯЧЕ БУТИ ДЕФЛОРОВАНИМ?

Зокрема, для багатьох молодих дівчат думка про секс вперше є справжнім сценарієм стресу, адже ви знову і знову чуєте, що вперше неймовірно боляче і призводить до кривавої лазні, якщо рветься цнота. На даний момент ми можемо вас заспокоїти, тому що незаймана плева, про яку всі говорять, не існує у цій формі. У кожної жінки є незаймана плева, тобто кільце слизової оболонки біля входу в піхву, і саме це мають на увазі, коли про цю оболонку говорять у просторіччі. Ці цноти у всіх жінок різні, але всіх їх поєднує одне: вони не закривають піхву і рідко рвуться під час сексу. У багатьох жінок вона навіть залишається повністю непошкодженою на все життя.

Ще одна приємна новина: більше половини всіх жінок не втрачають при дефлорації жодної краплі крові. А якщо так, то можуть бути й інші причини, наприклад, надто сухе і пошкоджене піхвою. Так що дайте собі достатньо часу для прелюдії і використовуйте трохи мастила, щоб зменшити цей ризик. Крім того, якби секс був таким досвідом, що травмує, люди б (з радістю) не займалися б їм знову і знову, чи не так?

НЕ ВДАЄТЬСЯ ПОЗБУТИСЬ ЦНОТЛИВОСТІ?

Не хвилюйтесь, ви не можете! Чи то чоловік чи жінка, ніхто не підводить з першого разу. Багато чоловіків бояться закінчити «надто» швидко вперше, і іноді це трапляється. Ну і? Тоді це так. Немає нічого ганебного, щоб бути збудженим, і чоловіки не обов'язково можуть відкладати свій оргазм, особливо на початку. До того ж велика ймовірність, що ваш партнер теж такий досвідчений і обов'язково його зрозуміє.

Як жінка, одна з найбільших проблем часто полягає в тому, щоб недостатньо промокнути. Це також може статися через хвилювання, але це не проблема, яку не можна вирішити за допомогою великої прелюдії та невеликої кількості мастила. І тут те саме: прийде час, прийде і порада. Чим більше досвіду ви отримуєте, тим більш розслабленим ви стаєте і краще ваше тіло підігрує. Але поки що, а також в інші часи після цього, застосовується наступне: Ні, ви не можете зазнати невдачі!

ДЕФЛОРАЦІЯ: КОЛИ ПІДХІДНИЙ ЧАС?

Ви вирішуєте це! Підходящий час для першого сексу - це коли ви почуваєтеся готовим до нього як для чоловіків, так і для жінок. Не дозволяйте партнеру змусити вас зробити це ЗАРАЗ, якщо ви просто ще не готові. Навіть якщо всі навколо вже втратили цноту, не дозволяйте цьому напружувати вас. У середньому більшість підлітків не втрачають цноту так рано. За законом можна займатися сексом з 14 років, але багато хто втрачає невинність до 16-17 років, і навіть якщо на той час ти не готовий, це більш ніж нормально - є й такі, які мають свої вперше у свої двадцять, якраз тоді коли вони готові.

ПОРАДИ З ДЕФЛОРАЦІЇ

Не існує рецепту, який би гарантував гладкість з першого разу, але, як і у всьому, досконалість досягається практикою. Тим не менш, ви можете прислухатися до кількох речей, які можуть принаймні зробити його тільки краще:

ЗАСПОКОЇТИСЬ

Так, ми знаємо, що це завжди звучить так просто. Небагато хвилювання, звичайно, є частиною цього вперше, і це те, що робить все це таким захоплюючим. Але не хвилюйтеся, тому що якщо ви напружені, більше шансів, що вам буде трохи боляче.

НЕ ПРИЙМАЙТЕ БЛИЗКО ДО СЕРЦЯ

Навіть якщо той захоче якнайшвидше провести дефлорацію, не поспішайте! Секс - це не гонка, і швидкість тут не перемагає. Як описано в пункті один, розслабтеся та насолоджуйтесь.

ВИКОРИСТОВУЙТЕ ЛУБРИКАНТИ

Пеніс краще ковзає з невеликою кількістю мастила - особливо якщо жінка недостатньо намокла від збудження (що може бути нормальним), це допомагає уникнути травм.

НЕ ЗАБУДЬТЕ ПРО КОНТРАЦЕПЦІЮ

Особливо, коли ви схвильовані своїм першим разом, може статися так, що у вас відразу не з'явиться найважливіший пункт на екрані, а ніякого сексу без контрацепції. Якщо у вас нічого немає під рукою або ви не приймаєте таблетки, просто зачекайте ще кілька днів і прийміть щось, щоб захистити себе. І не забувайте: навіть якщо дівчина на пігулках, лише презерватив захистить вас від венеричних захворювань.

Ми сподіваємося, що змогли трохи позбавити вас страху перед дефлорацією. Завжди пам'ятайте, трохи хвилювання абсолютно нормально і навіть трохи збільшує передчуття першого сексу. Але зовсім не потрібно панікувати, що це не буде ідеально або ви зазнаєте невдачі. Ще жоден майстер не падав із неба і все буває вперше!