+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Демісексуал: що це таке?

Ні, Ештона Катчера серед (раніше) постраждалих немає: демісексуальність походить від латинського «demi» і означає «половина». Тож наполовину сексуальний? Як це?

ЩО ЦЕ ЗНАЧИТЬ, КОЛИ ХТОСЬ Є ДЕМІСЕКСУАЛОМ?

Дуже просто: напівсексуальна людина не просто так знаходить когось привабливою. Це працює тільки якщо залучені глибші почуття. Просто дайте зрозуміти комусь у клубі, з ким ви прокричали п'ять п'яних фраз про музику? Нічого там. Демісексуалу потрібно набагато більше зв'язку та близькості, перш ніж щось ворухнеться між його ніг. Сексуальні почуття виникають лише від глибшої дружби або дуже тривалого флірту.

Це також означає: просто закохатися та опинитися в коробці? Просто ні. Демісексуал займає проміжне положення між статевим і безстатевим . Цей термін спочатку походить від асексуального співтовариства: Мережі асексуального спостереження та освіти AVEN.

БУТИ ДЕМІСЕКСУАЛОМ — ЦЕ ТЕ Ж САМЕ, ЩО БУТИ АСЕКСУАЛОМ?

Кордони між демі- та асексуальністю можуть бути розмитими: згідно з дослідженням 2014 року, близько двох третин усіх демісексуалів зовсім не зацікавлені в сексі або навіть відчувають до нього огиду. Інша третина цікавиться сексом, порнографією та мастурбацією . Це ускладнює фундаментальні твердження про демісексуальність. Єдине визначення, яке стосується всіх напівсексуалів: немає сексу без глибшого емоційного зв'язку.

ЧИ Є ДЕМІСЕКСУАЛЬНІСТЬ СЕКСУАЛЬНОЮ ОРІЄНТАЦІЄЮ?

Важливо для сторонніх: це сексуальна орієнтація, а чи не рішення. Наприклад, як точніше визначення можна було б сказати: «Він/вона напівгетеросексуальний». самі не так зацікавлені у сексі. Схильність є чи ні.

Так що, якщо ваша найкраща подруга просто стоїть поряд з вами в клубі і знизує вам плечима, поки ви перевіряєте ряди бутербродів, не робіть їй ще одну спробу та попросіть її трохи розслабитись. Можливо, вона демісексуальна. Може, їй просто потрібно ще кілька інтенсивних розмов і кілька років, поки щось не заворушиться... просто прийміть її такою, якою вона є!