+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Довгі соски

Соски настільки ж різноманітні та індивідуальні, як і сама жінка. Бувають короткі та довгі, товсті та тонкі або втягнуті соски, які потім взагалі не видно. Можливо, ви самі дивилися на свої соски і боролися з ними. Не хвилюйтеся, ви точно не самотні, багато жінок мають комплекси з приводу сосків. Немає жодної норми, просто ідеал, який існує лише у наших головах.

Соски можуть змінювати свій зовнішній вигляд протягом життя через різні впливи і не повинні завжди залишатися одними і тими самими. Довгі соски можуть сильно дратувати чоловіків, тому що вони справляють враження збудження жінки. Для жінок, з іншого боку, вони можуть стати тягарем, тому що у них виникає відчуття, що вони дуже помітні у повсякденному житті. Але деякі жінки самі знаходять довгі соски, що стирчать, збудженими і навіть оббризкують їх.

ДОВГІ СОСКИ НЕ РІДКІСТЬ

Довгі соски - привід для гордості деяких жінок і правильної їхньої демонстрації. Вони насолоджуються жадібними та захопленими поглядами чоловічої статі та додатково підкреслюють соски тугим верхом. Однак не кожна жінка займається цим так самовпевнено, тому багато хто намагається приховати довгі соски за допомогою різних хитрощів і хитрощів.

Завжди пам'ятайте, кожні груди привабливі незалежно від того, як виглядають соски. Довгі соски зазвичай є вродженими, але вони також можуть розвиватися після вагітності та грудного вигодовування та не регресувати знову.

СОСКИ ВСІХ МОЖЛИВИХ РОЗМІРІВ, КОЛЬОРІВ ТА ФОРМ

Кожні груди унікальні, як і соски, яких існує величезна різноманітність. Ця жіноча статева ознака, також відома як маммілла, височить над округлою ареолою. Насправді вона призначена для годування немовлят, але має особливу сексуальну привабливість для чоловіків. Колір варіюється від рожевого до коричневого, хоча вони можуть тимчасово темніти протягом місяців вагітності. Довжина і товщина сосків можуть бути різними.

Плоскі бородавки зазвичай плоскі і піднімаються тільки при холоді або збудженні. Втягнуті соски втягнуті та викликані укороченням молочних проток. При стимуляції втягнутого соска він втягується ще сильніше. Збільшення втягнутого соска - це втягнутий сосок, який в основному є просто поглибленням.

Соски, що виступають, завжди напружені, що в даному випадку не має нічого спільного з збудженням. Два соски нерідко значно різняться на вигляд і є симетричними.

ВМІЛО приховати довгі соски

Кожна жінка повинна вирішити для себе, чи вона хоче показати свої довгі соски або приховати їх. Останній варіант теоретично є хірургічне втручання, при якому соски зменшуються. Тим не менш, вам слід розглядати це рішення тільки в тому випадку, якщо ви дуже страждаєте від великих сосків і ви мали кілька консультацій з лікарем.

1-А ПОРАДА:

Обтягуючі топи підкреслюють соски, але нижню білизну, що обтягує, може запобігти тертю, щоб вони не напружувалися.

2-А ПОРАДА:

Найкраще носити бюстгальтери з гарною підкладкою, вони дуже добре приховують довгі соски, а також зорово збільшують бюст.

3-Я ПОРАДА:

Ви також можете придбати так звані подушки для сосків і наклеїти їх на соски. Це подушечки з м'якого силікону, які можна використовувати кілька разів за певних обставин.

4-А ПОРАДА:

Носіть в основному широкі та недбалого крою топи з більш щільної тканини. Тонкі та приємні на дотик матеріали в цьому випадку швидше невигідні, якщо ви хочете приховати соски.

Справа в тому, що довгі соски - це зовсім природне, і в цьому немає нічого ганебного. Ви можете стояти поруч із ним з упевненістю і розглядати його як маленьку, але велику родзинку вашого тіла. Якщо ви все ще не хочете показувати їх на перший погляд, є безліч способів легко приховати їх за допомогою правильного одягу.