+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Дрочка: все, що ви повинні знати про це!

Чоловік це знає, чоловіки люблять це: Ручна робота – так, який справжній дар небес! Тепер деякі з вас, ймовірно, запитують, що таке «ручна робота». Інші, з іншого боку, вже намазали олією того чи іншого лосося, а треті знову регулярно балуються приємною сумішшю рук, не знаючи технічного терміна для цього. До якої б категорії ви себе не зарахували – ця стаття буде цікава кожному з вас, адже ми пояснюємо вам, що таке мастурбація, чим вона особливо хороша і які цікаві факти про неї вам обов'язково варто знати! Отже: приступимо!

ЩО ТАКЕ РУЧНА РОБОТА?

Давати комусь ручну роботу означає доставляти йому задоволення своєю рукою. Пов'язаний із загальним терміном "мінет", ручна робота працює в першу чергу рукою, а не вашою власною, тому що це, у свою чергу, було б мастурбацією. Отже, ви пестите рукою чиїсь геніталії - або даєте або отримуєте ручну роботу. По суті, це не що інше, як інтимний масаж, який зазвичай призводить до кульмінації — і ми від щирого серця дозволяємо кожному ЦЕ. Тим не менш, ручна робота також може бути частиною прелюдії. Або наостанок!   

Що часто призводить до плутанини: коли говорять про ручну роботу, зазвичай мають на увазі задоволення чоловіка рукою. Однак ви можете назвати це «ручною роботою» для обох статей.  

А чому слово "робота"? Ну, це не ми вигадали. Насправді «робота» — це те, що потрібно зробити, і коли хтось виконує роботу, яка робить іншого щасливим, а хтось платить йому за це. Звичайно, це не зовсім відповідає казковості речі у наших очах, тому що така ручна робота може означати чисту радість для обох сторін. Ручна робота також доступна за межами сфери послуг безкоштовно! :D  

Будь-хто, хто святкує та насолоджується ручним задоволенням у повній мірі, розуміє, що ми маємо на увазі. Але не зациклюватимемося на словах, поговоримо про всі приємні речі, які можна зробити руками та геніталіями партнера!

ПОШИРЕНІ СИНОНІМИ СЛОВА «РУЧНА РОБОТА»

У ЧОЛОВІКА:

 • дрочити його
 • полірувати спис
 • помахай рукою з пальми
 • Гра в лису шапку
 • підняти планку
 • клуб один
 • дрочити його
 • слабина
 • побалувати його масажем зі щасливим кінцем та багато іншого.

ДЛЯ ЖІНКИ:

 • один  палець
 • потри її ущелину
 • грати в подряпати кішку
 • полірувати перли
 • тріщини гладкі
 • порадуй їх рукою
 • тонути пальці
 • масаж йоні і т.д.

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ ЗА ТЕМОЮ "ДРОЧКА" 

МІЙ ПАРТНЕР КІНЧАЄ ШВИДШЕ ПІД ЧАС СЕКСУ, ЯКЩО Я ДРОЧУ ЙОМУ ПЕРШИЙ(А)?

У раунді 1 ви не повинні надто довго працювати рукою з його пенісом перед сексом, тому що насправді еякуляція може статися швидше під час наступного сексу. Так що не робіть занадто багато благонамірної підготовчої роботи, якщо ви знаєте, що він прийде швидко, що у вас давно не було сексу або ви хочете одразу відчути його в собі. Ви можете знайти більше порад у нашому посібнику з бійки.

ЧИ МОЖНА ЗАВАЖИТИ ВІД ДРОЧКИ?

Що за дурне питання - чи це так? Залежно від того, наскільки він близький і п'яний і де псують пальці один одного, слід проявити деяку обережність. Буває так, що сперма потрапляє у піхву через пальці, навіть при ласках.

ЧИ МОЖУТЬ РУЧНІ РОБОТИ ПЕРЕДАВАТИ ІНФЕКЦІЇ?

Це також відносно малоймовірно при роботі. Однак, наприклад, віруси ВІЛ або подібні до них теоретично можуть вступити в контакт з вашою кров'ю через травми або тріщини на шкірі. Також можуть передаватися віруси, які передаються через контакт зі шкірою або слизовими оболонками, наприклад вірус папіломи людини (ВПЛ). Але немає проблем: ви можете зменшити цей ризик за допомогою ручної роботи із презервативом .

ЯК Я ДІЗНАЮСЯ, КОЛИ МІЙ ПАРТНЕР ЦЬОГО ЗАХОЧЕ?

Класика проста і хороша: вона говорить вам. Те, як тіло кожної людини показує, що вона ось-ось зазнає оргазму, дуже індивідуально: вона може закинути голову або заплющити очі, вона може перевернутися назад у стилі екзорцизму, кривлячись від зусилля, начебто це так добре, що майже боляче - дихання швидше та важче. Можливо, він чи вона стогне чи вимовляє фрази на кшталт: «Так, швидше!» або «О Боже, давай!» або «Млинець… так… так. Теж саме!" — Ви, напевно, краще знаєте, що ваш партнер використовує для передоргазмічних виразів. Ознакою наближення оргазму під час мастурбації також може бути, наприклад, те, що ваш партнер напружує сідниці, штовхає таз вперед/вгору, щось стискає, стає все голосніше і голосніше або стає дуже тихим і концентрується. Якщо це твоя робота з перших рук, ви вперше знайдете всю інформацію у нашому посібнику.

У деяких чоловіків ви можете відчути тонку вібрацію статевого члена безпосередньо перед виходом сперми. У жінок зазвичай стає особливо мокрим. Зазвичай чоловічий оргазм можна простежити до виходу сперми, але бувають і чоловічі оргазми, у яких еякуляції немає. З іншого боку, жінки можуть еякулювати, хоча це не завжди відбувається з кожною жінкою. Жіночий оргазм часто можна дізнатися про те, що вона, як і багато чоловіків, напружує своє тіло від задоволення. Деякі жінки потім корчать від задоволення, деякі навіть б'ються в конвульсіях, деякі тремтять. Піхва часто продовжує пульсувати протягом кількох миттєвостей після оргазму або злегка посмикується. 

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ З ЖІНОЧОЮ ЕЯКУЛЯЦІЄЮ? ЧИ КОЖНА ЖІНКА ЗМОЖЕ ЦЕ ЗРОБИТИ?

Так званий «сквіртінг» працює таким чином, що жінка неконтрольовано викидає рідину зі свого піхви, відчуваючи при цьому інтенсивний оргазм. Це не працює для кожної жінки і не завжди, але деякі жінки можуть робити це з кожним оргазмом. Коли жінка збуджується, рідина збирається у точці G, яка є еректильною тканиною. Це спустошується під час оргазму. Відчуття спочатку нагадує відчуття сечовипускання, тому багато жінок блокують еякуляцію з відчуття сорому та невпевненості. Однак для багатьох жінок і чоловіків сквірт приносить задоволення, тому його часто заохочують і навіть практикують. Тут може допомогти цілеспрямоване проникнення в точку G рукою. 

ЩО РОБИТИ ЗІ СПЕРМОЙ?

Якщо ви знаєте свого партнера і те, як він закінчує, ви, безперечно, зможете краще оцінити ситуацію. Залежно від фізичного стану, консистенції сперми і (назвемо це недбало) тиску на лінію, сперма може виливатися на голівку статевого члена невеликими струмками, бризнути непомітно – або при великому тиску це може бути як справжній феєрверк. Таким чином, це може бути несподіванкою для очей або непередбачуваним чином поширюватись у навколишньому середовищі. Деякі використовують презерватив під час ручної роботи для захисту або через нескладну утилізацію. Інші рано тягнуться до носової хустки, а треті вміло направляють чоловічий крем туди, куди їм потрібно. 

ЯК Я МОЖУ ДРОЧИТИ ЙОМУ, КОЛИ ВІН ОБРІЗАНИЙ?

Якщо джентльмен обрізаний, він, напевно, зрадіє лубриканту під час мастурбації. Хороший гель-смазка набагато приємніше, ніж слина, а також довше зберігає смазку. Навіть якщо крайня плоть все ще частково або повністю присутня, відчуття ручної роботи у поєднанні зі змащувальним гелем набагато інтенсивніше. 

ВІН/ВОНА ПРОСТО НЕ ПРИХОДИТЬ. ЩО РОБИТИ?

Просто запитайте свого партнера, що йому подобається. Деякі люди можуть бути не в змозі відповісти прямо та відкрито. Але ви можете випробувати різні захоплення та прийоми під час ручної роботи та поспостерігати за реакцією своєї коханої у проміжках, витончено запитати: Це так добре? або "Тобі це подобається?", а також подивитися, що вийде. Варіювати тиск і швидкість, включайте в свою гру інші ерогенні зони і пробуйте різні хот-мейкери, наприклад, наприклад, зазирнути собі в очі, прикусити губи, трохи постогнати під час роботи руками і т. д. - нижче ми також покажемо вам різні техніки інтимного масажу. Ви можете спробувати їх і дізнатися, що особливо добре доводить вашу кохану до оргазму.

5 ФАКТІВ ПРО РУЧНУ РОБОТУ

 • З гарним лубрикантов ручна робота стає особливо привабливою. Ми рекомендуємо лубриканти на силіконовій або водній основі з тривалою змащувальною здатністю.
 • На жаль, чари ручної роботи часто явно недооцінюють: той, хто володіє чарівними руками/пальцями і балує свого партнера майстерним інтимним масажем, буквально заробив півсправи в прелюдії.
 • Ручна робота може дуже ефективно заспокоїти напружений розум партнера та надати розслаблюючу дію на нервову систему. Навіть якщо у вашого партнера проблеми із засинанням, ручна робота може творити чудеса.
 • Бійка за кермом не тільки небезпечна, а й незаконна. Частіше, ніж ви думаєте, вони є причиною нещасних випадків зі смертельними наслідками, а також можуть бути притягнуті до відповідальності.
 • Бійка руками, масаж лінгаму або йоні - популярна тема в порно. Жіноче порно, зокрема, любить присвячувати себе темі інтимного масажу.

Це важливо в ручній роботі

 • Будьте обережні з дуже довгими гострими нігтями!
 • Не відтягуйте крайню плоть вниз занадто сильно, сильно чи ривками. Це може пошкодити вуздечку крайньої плоті. Повільно наближуйтеся до того, наскільки ніжно, інтенсивно, швидко чи жорстоко це подобається вашому партнеру.
 • Використовуйте смазку. Спеціально для людей, що обрізають!
 • Попередньо вимийте руки просто тому, що гігієна це добре.
 • Не забувайте включати в інтимний масаж яєчка, промежину (промежину), стегна, статеві губи і т.д. Дуже небагатьом партнерам подобається, коли ти просто дико трєшся в одному місці. Це навіть завдає болю багатьом жінкам. Клітор - це не скретч-карта, і не варто займатися чоловічою ручною роботою а-ля "де стругання, там і стружка".

12 ПОРАД: ВДАЛОЇ ДРОЧКИ!

Чи хотіли б ви побалувати кохану людину своїми чарівними руками так, щоб вона буквально втратила зір і слух? Тоді ви точно тут. У нас є професійні поради, які перетворять вашу ручну роботу на незабутній інтимний масаж. Ви такі схвильовані, як смуга? Ось наші поради щодо дрібки:

 • Не поспішай! Стрес абсолютно неможливий під час ручної роботи. Адже ви повинні отримувати від цього задоволення, і не поспішати. Найкраще для цього підходить дратівлива ручна робота.
 • Потім є кілька дрібниць, що створюють ідеальну атмосферу. Це, наприклад, свічки, музика, масажна олія та затишна приємна атмосфера.
 • Ідея: зав'яжіть партнеру очі. Тому він не зосереджується на речах, які він бачить.
 • Доведи силову гру до крайності і здивуй його ручною роботою в бондажі, БДСМ-роботою або навіть ручною роботою домінатрікс .
 • Порада для активної частини: може допомогти заздалегідь відпрацювати окремі хвати, щоб ви відчували себе у безпеці та не боялися. Так вони чудово сидять у реальному додатку.
 • Ви повинні сидіти зручно! Рекомендується сидіти зі схрещеними ногами між ногами партнера у напрямку статевого члена /піхви. В якості альтернативи, ви можете зручно лягти поряд з ним і підтримувати себе однією рукою, поки ви виконуєте свою грандіозну роботу своєю «сильною рукою».
 • Використовуйте лубрикант! Зроби собі, своєму коханому та його інтимним частинам цю чудову послугу. З гарним лубрикантом ручна робота стає вдвічі більш захоплюючою, більш розслабленою та інтенсивнішою. Ковзання посилює еротичне відчуття, та й ручна робота теж набагато легше - ковзає майже сама по собі і менше зусиль треба прикладати при "пальчиках" та "маханні пальмою". Гель-смазкутакож дозволяє зробити рухи руками більш елегантними - швидше, повільніше, інтенсивніше - ви робите їх більш комфортними для вас обох і запобігаєте неприємному смиканню, стягуванню, пощипуванням і надмірному подразненню шкіри.
 • Також може бути цікаво інтегрувати тканини: ручна робота з нейлоном — це чуттєвий досвід, в якому тканина передає особливе відчуття під час ручної роботи. Звичайно, ви можете насолоджуватись цим як соло, так і в дуеті.
 • Смазки з ефектом приносять додаткове задоволення: зігрівають, поколюють, охолоджують - або як щодо  гелю для оргазму  для жінок? Це навряд чи може стати інтенсивнішим!
 • Дізнайтесь, як це подобається іншим! Усі по-різному реагують на силу дотику, тиск та швидкість. Зокрема, у разі пенісів спектр варіюється від гіперчутливості до «тенісного ліктя, і все одно нічого не відбувається», але вульви також дуже по-різному реагують на погладжування, постукування, кружляння.
 • Ви вже помітили: повільне обмацування – це головне і головне тут. Або ви мастурбуєте один перед одним і дозволяєте собі показати, як йому чи їй це подобається найбільше.
 • Спадкоємність! Хлопці, якщо ви помітили, що те, що ви робите, подобається присутній дамі - наприклад, її живіт упирається у вашу руку і її стогін стають все голоснішими - будь ласка, ПРОДОВЖУЙТЕ САМЕ ЦЕ. Багато чоловіків схильні натискати на газ, які підживлюють наше бажання, але ніщо так не засмучує нас, як те, що нас підштовхують на розтяжку. Звучить парадоксально, але це так: хто женеться за оргазмом, той проганяє його. Отже: Якщо ми стогнемо "О, так, продовжуйте в тому ж дусі!" - Просто робіть те, що ми говоримо. Ні більше, ні менше!
 • Креативність! Здивуйте кохану людину новою технікою ручної роботи , дами. Не лише індійці вміють розводити багаття: його пеніс теж любить, коли його розтирають між долонями. Або ви дозволяєте йому розгойдуватися туди-сюди між двома руками, як м'ячик для пінг-понгу. При підкручуванні ви тримаєте його найкращу фігуру обома руками один над одним і по черзі крутіть їх один до одного і від себе - у поєднанні з одночасним рухом вгору і вниз він навряд чи зможе себе стримати.

ЩО ТАКЕ МАСАЖ ЛІНГАМА?

Лінгам у перекладі з Далекого Сходу означає «паличка світла». Це виходить із тантри. Йдеться про різні техніки хвату інтимного масажу для чоловіків. Як це працює?  

Ви можете почати дуже обережно з масажу кінчика полового члена. Найкращий спосіб зробити це – використовувати великий палець, утримуючи пеніс рукою. Як ви, напевно, знаєте, ерекційне кільце дуже позитивно впливає на твердість та витривалість статевого члена. Для вправ і масажу можна утворити пальцями кільце навколо яєчок (примітка: завжди запитуйте про самопочуття). 

У проміжках не слід нехтувати тілом партнера і продовжувати гладити його груди, руки та живіт. Ви також можете включити до свого масажу анус і промежину, якщо це подобається вашому партнеру. Основна увага при масажі лінгаму явно приділяється статевому члену. 

Як вже було сказано вище, під час масажу статевого члена можна розтирати його між двома руками, наприклад, начебто ви розпалюєте багаття. Або: ви можете помістити палець на вуздечку крайньої плоті, рухаючись вгору і вниз - деякі чоловіки знаходять це особливо інтенсивним і приємним. Інший варіант: обведіть, погладьте та побалуйте чутливий кінчик статевого члена кінчиками пальців або проведіть по нижньому краю головки. Ви також можете сформувати кільце навколо нього пальцями та рухати його вперед та назад.

Нехай головка паморочиться в складеній чашечкою долоні зі змащенням, приділяйте увагу яєчкам рухами, що погладжують, і легкими потягуваннями, кружляєте або просто тримайте пеніс обома руками протягом декількох секунд, поки він не запульсує від задоволення, тому що жадає більшого. Ви також можете робити додаткові обертальні рухи зап'ястям, піднімаючись та опускаючись, або штовхати пеніс вгору та рухати його вгору та вниз долонею.

І: Практика робить досконалим! Просто спробуйте різні рухи, щоб знайти ідеальний масаж лінгаму для вас та вашого партнера. І завжди пам'ятайте: масаж лінгаму полягає не в тому, щоб доставити чоловікові оргазм, а в тому, щоб побалувати його! Звичайно, цей масаж може допомогти відстрочити оргазм та інтенсивніше пережити кульмінаційний момент.

ЩО ТАКЕ ЙОНІ-МАСАЖ?

Масаж йони – жіночий аналог лінгам-масажу. Чоловіки та жінки часто недооцінюють величезний еротичний потенціал великого вагінального масажу. Конкретні поради, хтось?  

На роботу обов'язково потрібно йти з чистими, теплими та доглянутими руками. Це також важливо при масажі лінгаму, але ще більш важливо при грі з піхвою, тому що флора слизової оболонки піхви чутлива, і інфекції можуть відбуватися тут набагато легше через бактерії та грибки. Чисті руки, доглянуті, короткі нігті і, наскільки можна, без грубої шкіри – так розслабляєшся без сором'язливості.

Замість масажної олії ми рекомендуємо смазку на водній основі або з нейтральним pH, щоб не порушувати вагінальну флору. Це стає особливо захоплюючим з гелем для оргазму або зігріваючою/поколюючою лубрикантом.

Задіює все тіло і всі його ерогенні зони: шию, соски, груди, живіт, стегна, стегна – зовнішні статеві губи. Еротика зростає з розслабленням і бажанням доторкнутися до найпотаємнішого. Крім того, не варто недооцінювати той факт, що масаж лобка, внутрішньої поверхні стегон та зовнішньої частини піхви дратує майже нескінченну кількість нервових закінчень. 

Масируйте, обертаючи великими пальцями та обома руками, покладіть долоні зверху і дозвольте їм обертатися або ковзати вгору та вниз, або нехай клітор ковзає між вказівним та середнім пальцями, доки ви масажуєте статеві губи. 

Також збуджуюче: Покласти плоску руку на вагіну - вона залишається там нерухомою, а приємна пульсація розгортається під вашою долонею. Ви також можете спробувати легке постукування або подуванн, обережно потягнути статеві губи або обережно покрутити їх між кінчиками пальців. Ви можете дозволити своєму великому пальцю обертатися навколо клітора або масажувати перлину задоволення безпосередньо, тоді як інша рука пестить піхву пальцями. Ви також можете перевірити різні кути при аплікатурі. Ви підіймаєте пальці вгору і масажуєте її точку G чи натискаєте ними всередину піхви? Ви починаєте з одного пальця, а потім берете два чи три? Вона лежить чи сидить перед вами чи нахиляється? Ви також можете схопити її ззаду та побалувати – для творчості немає межі.

ДОПОМОЖНІ ЗАСОБИ ТА ІГРАШКИ ДЛЯ РУЧНОЇ РОБОТИ

Ви також можете використовувати гарячі маленькі помічники для ручної роботи. Наприклад, лубриканти, ерекційні кільця ,кільця для яєчок , багатофункціональні вібратори ,  затискачі для клітора, афродизіаки, вібратори на палець або  мастурбатори.

ДРОЧКА: КОЛИ І ДЕ?

Часто мастурбація є частиною прелюдії. Звичайно: ви сміливо берете його, щоб пеніс став твердим або піхву стало мокрим. Ця приємна підготовка важлива, якщо одне має призвести до іншого. Інший можливий сценарій – спонтанно дозволити вашому партнеру випробувати безкорисливий оргазм для розслаблення, полегшення чи загального збудження. 

 • Як щодо, наприклад, ручної роботи вранці, щоб добре розпочати день? Особливо, якщо ви знаєте, що у вашого коханого попереду важкий день – подаруйте йому чи їй цей оргазмічний старт. Наприклад, ви можете розбудити його, попрацювавши руками, дозволити йому стати особливо гарячим, обійнявшись вранці в ліжку, або разом прийняти душ.
 • Нетфлікс і розслабся ? Ще більш спокійно, якщо ви просто дозволите своїй руці ковзнути вниз по штанах вашого коханого між ними.
 • Еротична історія ручної роботи також може бути захоплюючою - чи то поодинці, чи разом!
 • Спи спокійно милий! Чи знаєте ви, що ручна робота перед сном чудово допомагає при проблемах зі сном? Після оргазму ваша кохана задріме - який подарунок після важкого дня.
 • Бійка в машині: Категорично заборонено за кермом! Якщо вас везуть у секретне та віддалене місце, цей сценарій може бути досить жарким. Як щодо гарячої рольової гри , в якій збуджений незнайомець втручається і робить це з твоєю рукою? Важливо, що заподіяння шкоди суспільству є караним правопорушенням. Не робіть цього на публіці, особливо, коли діти можуть бачити, як ви це робите. Ваша свобода закінчується там, де ви наражаєте на небезпеку благополуччя іншої людини.
 • Бійка у воді: ванна, душ або навіть джакузі - це особливо еротична ідея для незабутніх моментів мастурбації. Громадський басейн, звичайно, табу з вже згаданих причин.
 • Це також стосується громадських паркувань, пляжів, роздягальень, ліфтів, туалетів, парків тощо. Для багатьох привабливість того, що їх зловлять або спостерігають за виконанням ручної роботи, дуже велика — проте будьте уважні до всіх тих, кому може бути заподіяна шкода. статевими актами на публіці або відчувати занепокоєння.

Так! Тепер ніщо не зможе зупинити вас і ваші спритні руки. Хай буде з тобою сила!