+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Епіляція - видалення волосся легким посмикуванням

Чи відіграє епіляція важливу роль у сексі? Для багатьох людей, не тільки в порноіндустрії, оголена і гладка шкіра вважається особливо привабливою. Звичайно, ви самі вирішуєте, наскільки волохатими або гладкими ви хочете виглядати. Але одне можна сказати напевно: існує безліч різних методів видалення волосся, якщо ви віддаєте перевагу оголити шкіру в прямому значенні цього слова.

РІЗНІ ВИДИ ЕПІЛЯЦІЇ

Багато людей віддають перевагу безболісному видаленню волосся за допомогою гоління або кремів для депіляції. Недолік: зазвичай ви видаляєте лише видиму частину волосся на тілі. Корінь залишається в шкірі та забезпечує швидке зростання волосся. Крім того, креми для депіляції можуть спричинити подразнення, особливо на чутливій шкірі.

Епіляція тут набагато довговічніша і багатьма добре переноситься. Цей метод зазвичай не зовсім безболісний, але обіцяє гладку шкіру кілька тижнів.

Якщо ви хочете провести епіляцію волосся, вам доступні різні варіанти. Однак усі згадані методи мають одну загальну перевагу: волосся зазвичай стає тоншим і м'якшим. Відповідно, вони не такі помітні, і щетина тоді (майже) більше не є проблемою.

Різні види епіляції

ТИМЧАСОВА ЕПІЛЯЦІЯ

Тимчасова епіляція допоможе зберегти гладку шкіру на кілька тижнів. Тут у вас є вибір між різними варіантами.

ДЕПІЛЯЦІЯ ВОСКОМ

При депіляції воском ви можете вибирати між холодними та теплими смужками. Віск наноситься на волосся на тілі, потім відривається липкою смужкою. Альтернативно, ви також можете використати цукрову пасту. Багато жінок і чоловіків довіряють цьому методу, особливо коли справа стосується видалення лобкового волосся.

ДЕПІЛЯЦИЯ НИТКАМИ

Цей метод переважно використовується в країнах Північної Африки та Близького Сходу. Тут перукар або працівник салону краси бере в руку нитку певної формації і плавним рухом видаляє небажане волосся (на обличчі). Цей метод як ефектно виглядає, а й відрізняється особливою ефективністю.

СМИКАТИ ПІНЦЕТОМ

Ви можете використовувати цей метод, якщо хочете видалити тільки випадкове волосся. Візьміть пінцет і просто висмикніть небажане волосся. Цей метод найчастіше використовується, коли ви хочете надати форму бровам. Однак він не підходить для обробки великих площ, наприклад, ніг.

ЕПІЛЯТОР

Сучасні епілятори пропонують жінкам та чоловікам можливість швидко та надовго видалити небажане волосся в домашніх умовах. Епілятори є роликами з невеликими «пінцетами», які висмикують волосся. Для багатьох людей видалення волосся на ногах є явною необхідністю, без якої вони не хочуть обходитися, особливо влітку. Якщо ви хочете підійти до теми уважно, ви повинні вибрати епілятор, в якому ви можете вільно вибирати інтенсивність.

#А ВИ ЗНАЛИ?

Насправді є шанс, що ви звикнете до характерного відчуття, що тягне під час епіляції. Оскільки волосся, як уже говорилося, все одно стає тоншим, в більшості випадків час від часу висмикувати їх стає легше. Ось чому важливо не здаватися, а залишатись на висоті.

ЩО МОЖНА І ЧОГО НЕ МОЖНА РОБИТИ ПРИ ЕПІЛЯЦІЇ

Ви хочете видалити волосся на тривалий термін чи на тривалий термін? Епіляція - прекрасна альтернатива гоління. Наступні поради та рекомендації допоможуть вам працювати максимально ефективно.

  • Натягуйте шкіру руками під час епіляції.
  • Перед епіляцією прийміть теплий душ, щоб розширити пори.
  • Охолодіть після епіляції, щоб заспокоїти шкіру.
  • Не можна додатково дратувати шкіру, наприклад, приймаючи душ після епіляції.
  • Не робіть епіляцію перед побаченням, оскільки після процедури шкіра часто червоніє.

Епіляція – ефективний метод повного видалення небажаного волосся на тілі на тривалий період часу. Корінь волосся виривається, і відростаюче волосся стає м'якшим і тоншим, ніж його попередники. Це чудова альтернатива для тих, хто не хоче мати жорстку щетину або голитися (майже) щодня.